Проверете своето подсъзнание и кога ще умрете

  • 2 652
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 886
а на мен ми излезна че е трябвало да съм умряла ма 12 .021999 Shocked Shocked Shocked

# 31
  • Мнения: 690
По- голяма простотия не бях виждала !!!Може ли да вярвате в такива простотии ....направо съм потресена ....мислите ли , че е възможно някаква страница да Ви даде отговор на тези въпроси ....Абсолютен цирк е !!!

# 32
  • Мнения: 3 886
По- голяма простотия не бях виждала !!!Може ли да вярвате в такива простотии ....направо съм потресена ....мислите ли , че е възможно някаква страница да Ви даде отговор на тези въпроси ....Абсолютен цирк е !!!
Peace Peace

# 33
  • Мнения: 985
Ами то никой не е казал,че е вярно. Rolling Eyes

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
е все пак не всеки разбира чак толкова черен хумор

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Айде стига стари номера от вечеринки.  ooooh!

100000000 пъти сме ги коментирали и 2-та линка. За катанец си е Темата, е моето мнение.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Ако знаете първоначално как се стреснах, като видях отговора, преди да се сетя, че е нагласено Joy

# 37
  • Мнения: 3 537
Ако знаете първоначално как се стреснах, като видях отговора, преди да се сетя, че е нагласено Joy
hahaha

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 366
Аз написах данните на баба ми и се оказа че от 12 години трябва да е покойница, а жената си е жива и здрава  newsm78

# 39
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Най-кофтито е, това с обратното броене на секундите живот. ooooh!
Брррр.

# 40
  • в Низината
  • Мнения: 705
Стана ми много гадно! Cry Не вярвам, че е истина, но като излезе резултата и обратното отброяване...

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 788
Ей, ама че се връзвате. Щяла съм да умра на 23 декември 2044г. Ден преди Бъдни вечер, разбирате ли. Ще скапя празника на снахата.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт