Мами в Италия 59

  • 18 665
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 467

Моргъс, най малко търся оправдание. Аз така да се каже все още не съм опитала, тъй като бях вече бременна когато заживях тук, но се подготвям за това което ме чака в бъдеще.  Simple Smile

Не говорих за теб, а по принцип какво се случва с нашето самочувствие в друга държава...много са малко тези, на които не им пука от нищо..и аз през какви ли не работи минах тук в Италия, но сега се чувствам добре, някакси си намерих мястото, за съжаление, не става бързо и се иска оптимизъм и търпение:)

# 286
  • Мнения: 1 467
Tsugumi, има ли директни полети от Милано до Сардения?  Simple Smile

# 287
  • Мнения: 438
Добър ден и от мен !!!

Закусвам пред компютъра, но не вкусотиите предложени от Кала, а гадните мюсли. Много ги мразя и мюслите и овесените ядки, но ги ям всяка сутрин, защото правят кърма.  Rolling Eyes

Моргъс, може би на мен ми се случи почти всичко наведнъж и затова понякога се чувствам объркана и леко песимист в това отношение.  От Милано до Каляри има директен полет. Виж сайта на май еър за повече информация около цени и т.н.  Peace

Цугуми, ако не правят връзка веднага, може да обмислите и идеята за хотел, пак по евтино ще ви излезе.  Simple Smile

Отивам да се захващам с дете и работа. Ще хвърлям по едно око.

  bouquet  bouquet  bouquet

# 288
  • Мнения: 3 388
Добро утро, сладурки   bouquet Гледате ли Live Earth?

Ние сега излизаме малко на шопинг по бебешки въпроси  Heart Eyes Когато се върнем, ще гледам да кача снимките и да ви пусна  Crazy Тук днес ще е доста горещо! Денят отбелязва началото на салдите в Милано  Party

Анджи, Ники е манекенката  Peace  Аз съм по други кастинги, ама от време на време ми излиза късмета за интересни работи, де  Laughing
Ники, сега показах на  мъжо сайта и той се впечатли. Да види за какво става дума в нашия форум, и че не говорим само за бебета и панолини  Mr. Green

Хайде до после, че тук някои хора вече чакат до вратата и напират  Wink

# 289
# 290
  • Мнения: 3 425

И Анджи и тя   Joy Joy Joy разберете се на лични и модератор да изтрие едната...хайде без бой моля и скупане на коси...хапането е позволено ахахахаха

Общи условия

Активация на акаунт