Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юли 2007, 17:14 ч.

Нещо полезно

• 962
  • 11
  •   1
Отговори
  • Видин
Мисля че ще ви бъде интересна тази информация, обнародвана е в предпоследния брой на Държавен вестник:
http://lex.bg/laws/ldoc.php?IDNA=2135556407

# 1
Е, браво! Дано малко и полека започнат да се нареждат нещата и от Министерството на здравеопазването и НЗОК.
Благодаря за линка!

# 2
  • B HONDA CIVIC
Благодаря Wink доно но .........? кога ли ще стане? newsm78  bouquet

# 3
Благодаря Wink доно но .........? кога ли ще стане? newsm78  bouquet
newsm78

# 4
Просто не мисля ,че  някой в момента мисли за нас.
Топлофикация,Митьо Очите,Корупция  .........
Това са теми които ги вълнуват хората.
Ако не си помогнем сами,няма кой.Така че подкрепям :
1.Активно осведомяване на електронните медиите.
2.Протестни митинги.
3.Фондации за набиране на средства,използвани разбирасе за целта за която се набират.
4.Ежедневни публикации в пресата за проблемите на младото поколение в страната и възможните начини за решаването им.
5.  ...........Допълнете вие........

# 5
  • B HONDA CIVIC
Просто не мисля ,че  някой в момента мисли за нас.
Топлофикация,Митьо Очите,Корупция  .........
Това са теми които ги вълнуват хората.
Ако не си помогнем сами,няма кой.Така че подкрепям :
1.Активно осведомяване на електронните медиите.
2.Протестни митинги.
3.Фондации за набиране на средства,използвани разбирасе за целта за която се набират.
4.Ежедневни публикации в пресата за проблемите на младото поколение в страната и възможните начини за решаването им.
5.  ...........Допълнете вие........
БРАВО smile3501 АЗ ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ ОТ БЕЗХАБЕРИЕТО НА ТАЗИ ДЪРЖАВА който може да допълни

# 6
Момичета, май четете отгоре-отгоре.... Въпросната наредба е в сила със задна дата - 01.01.2007. Единствено проблемът може да се яви при бременните над 15-20 г.с. защото няма да могат да се възползват от нея. За всички останали е валидна. Всъщност това е националната стратегия, за която преди време проф. Кременски съобщи. Не се ядосвайте напразно!  Wink

# 7
Тя хубаво е със задна дата, но едва ли ще ни върнат над 300 лв, които сме дали от януари до сега, по различни генетични изследвания, макар да сме в група, ползващи безплатни изследвания.

# 8
Съгласна съм! За съжаление така излиза.... Надявам се при твоите изследвания всичко да е ОК, че поне за това да не се притесняваш. Аз смятам да се възползвам сега, тъй като отговаряме на 2 условия най-малко... да му се не види!

# 9
  • B HONDA CIVIC
Тя хубаво е със задна дата, но едва ли ще ни върнат над 300 лв, които сме дали от януари до сега, по различни генетични изследвания, макар да сме в група, ползващи безплатни изследвания.

Верче  202uu

# 10
  • Пазарджик
Е, най-накрая... браво!
Верка, важното е че има напредък.  Hug

# 11
Аз като една некомпетентна може ли да помоля за резюме на това какво се полага и на кого... за неосигурените бременни разбрах, какво друго?
От началото на годината сън направила изследвания за около 1000 лв, чинно осигурена съм на реално възнаграждение.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт