Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Някой чул ли е нещо по въпроса? На мен една приятелка ми се обади току що и ми каза че концерта се отменя. Тя се обадила на телефона, който е на гърба на билета и там и потвърдили информацията. Пинк била болна след концерта в Румъния и концерта в София ще се състои във вторник....
Цитирай

София

Много важно...
Цитирай

за някои хора е важно
не е нуждо да си с мнение във всяка тема
Цитирай

Ако наистина си й голям фен и се отложи в България, заповядай на 5 септември в Дубай, хем концерт, хем екскурзия. Smile
Цитирай

София

Не че е толкова жизнено важно... Просто като ми казаха че концерта се отменя, се разрових из нета да видя дали е вярно и никъде нищо не беше отразено за това. Сега гледам и новини по Бтв и пак нищо не казаха. Просто ми беше интересно дали е вярно, за да не се разкарвам до стадиона.

Колкото до Дубай, предложението е наистина добро  newsm10  но за май ще се задоволя с концерта в Бг във вторник Smile
Цитирай

Софее

Е щом на телефона са потвърдили информацията значи сигурно е така. Аз днес минах през стадион Академик и пред зала Фестивална си течеше подготовка за концерта, но това беше по обяд ...
Цитирай
Вярно е.И по новините го казаха, концерта би трябвало да се състои във вторник, поне засега ; )  newsm78
Цитирай

София

Концертът на ПИНК ще е утре!
Отненила е концерта си в Гратц, за да може утре да има в София  Peace
Цитирай

София

newsm44     smile3501
Цитирай

Плевен

Айде прниятно ви изкарване!Нищо, че се отменя, важното е да се състои все пак. Пинк е готина.
Цитирай

София

Концертът на ПИНК ще е утре!
Отненила е концерта си в Гратц, за да може утре да има в София  Peace
Откъде научи?
Цитирай

София

Цял ден съобщаваха по новините на Ретро радио, че концертът ще се състои утре на стадион Локомотив
Цитирай

София

Цял ден съобщаваха по новините на Ретро радио, че концертът ще се състои утре на стадион Локомотив
Благодаря! А стадионът не беше ли Академик?
Цитирай

София

ми... сега се замислих....нали все на Локомотив са и може за това да мисля, че е там.... Embarassed
Цитирай

София

ми... сега се замислих....нали все на Локомотив са и може за това да мисля, че е там.... Embarassed
На моя билет пише Академик Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора