Какъв телевизор 14"?

  • 1 392
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 468
Искам да купя на майка ми TV за кухнята и предвид размерите на помещението  телевизора трябва да е по - малък /14"/. Помогнете ми в избора на добър приемник, по възможност до 200 лв.

# 1
  • Мнения: 6 958
В МЕТРО има и за по 120-150 лв. малки телевизори... Сещам се за Нео, Беко и др. избора там е голям, а най-добре в Технополис или Техномаркет все нещо ще ти хареса  Peace

# 2
  • Мнения: 326
Искам да купя на майка ми TV за кухнята и предвид размерите на помещението  телевизора трябва да е по - малък /14"/. Помогнете ми в избора на добър приемник, по възможност до 200 лв.

Ние за кухнята преди може би 7-8 месеца си купихме WATSON, не знам така ли се пишеше, струва 140 лв. и няма проблем. По важно е че е с 3 год. гаранция. Купихме го по съвет на наш приятел телевизионен техник.
Успех в избора.
Мисля, че от Метро го купихме-иноксов-светъл.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ние си взехме преди около година (все още ги има) от Кауфланд "Фокс" на "Елит" за 99.99
14'' е и си работи перфектно, има 36 мес гаранция

# 4
  • Мнения: 468
Благодаря на споделилите мнение.

# 5
  • Мнения: 544
Преди 2 години ни се наложи да си купуваме малък телевизор.Имаше по 120-140лв на елит, беко, нео и др., но много се притеснявах от тези марки и в крайна сметка не рискувахме.Взехме си LG за 200лв от метро.До сега е нямало проблем, но мисля че е рано да се каже.

# 6
Сигурно вече си си взела TV,но може да е от полза .Така както избираш 21".Марката има гол.значение все пак,а за 200лв ще си намериш доста добра"LG","SAMSUNG" и тн.задължително си избери с плосък екран и сив цвят.

Общи условия

Активация на акаунт