Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Животни и домашни любимци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В страната на бурите

На моето му е много топло през жегите и при това хвърля косми навсякъде - вече не смогваме с чистенено - буквално за ден всичко е като че ли събираме вълна за пуловер #Cussing out

Та сме решили да мине под ножижицата или под машинката за постригване. Ако някой има съвет,  да сподели. Или пък ако някъде има кучешки фризьор, хм???
Цитирай

Раднево

Имаме приятел ветиринарен доктор и наскоро ходи да бие упойка на едно куче, за да могат стопаните му да го подстрижат
Цитирай

Не са хебави тези упойки. Пробвайте вкъщи без упойка, един да му говори, друг да подстригва, даже ако леко го потупвате по главичката се разсейва(това не е майтап, лекар ни го каза и действа), търпеливо и внимателно - да не го порежете.  Успех!
Цитирай

Zurich, CH

Аз нашето уести го подстригвам около 3 часа.
И на фризьор толкова време отнема, но става къде по-красиво и равномерно  Peace
Не знам в България как е с подстригването, но тук стопанинът не присъства. И мисля, че така е по-добре за кучето.
Цитирай

Стара Загора

Упойките наистина не са много хубави, ама нашия дивак по друг начин не може да бъде подстриган. Пробвах една година, но ми отне 4 часа, гонехме се по терасата, изяде към кило кремвирши  Mr. Green (уж да мирува), косми имах и в ушите чак. Мерси съм вече за подобно приключение.  Mr. Green
Тази година го заведох във ветеринарна клиника, двама доктори го обгрижваха, докато го подстригваше фризьорката. Прическата му беше в пъти по-добра от моето произведение от миналата година. Сега козината му расте равномерно, а аз си спестих доста ядове  Laughing
Аз присъствах на подстригването, ама то кучето спеше де.
Цитирай

Софее

Зад Плиска има ветеринарен кабинет където подстригват много хубаво. Записваш час предварително обаче. Може с упойка може и без. Но според мен не бива да се бие упойка за такова нещо Mad
Цитирай

Земята

Близо до Била на Хиподрума - на първия ъгъл на Ами Буе в посока от Софийски герой към Академик Гешов има ветеринарен кабинет, където подстригват кучета. Но и за там трябва предварително записване. Около час и половина е цялата процедура заедно с банята и сешоара след това. Упойка не бият, слагат намордник само.
Цитирай

В страната на бурите

Дайте моля координати - телефон - за записване в тези салони и какви са цените. Иначе моят Каспър е много послушен и едва ли ще трябва упойка, пък и аз не искам да му се слага такава.
Цитирай

Земята

Пратих ти телефон на лични, май 17 лева беше подстрижката, но не помня, щото аз имам котка, а не куче.
Цитирай

В полите на Витоша

Ветеринарите са си лекари, не фризьори. Именно за това подстригват с машинка, обикновено до голо.
Нямат и нервите да търпят куче, което се върти, да не говорим за по-лошо.
Ползвам кучешка фризьорка, откакто се сдобих с Точка, която преди изглеждаше така, а сега така.
Фризьор може да ви подстриже по-добре, да направи прическа, според породата инай-вече да НЕ упоява кучето.
Не упоявайте кучето за каквото и да е - ако има начин, избегнете една отрова повече.

Давам телефона на нашата фризьорка, дано ви бъде полезна.
0888/964219 Вера
Цитирай

В страната на бурите

Благодаря на всички за отговорите и телефона Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.