Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Някой може ли да ми каже от къде мога да изтегля или изпълнители .Защото трябжа да направя диск със такава музика ,а не откривам  Crying or Very sad
Цитирай

Някой може ли да ми каже от къде мога да изтегля или изпълнители .Защото трябжа да направя диск със такава музика ,а не откривам  Crying or Very sad
Сръбската народна музика не е ли чалгата. Цеца Величкович, Бобан Здравкович, Лепа Брена и т.н.
Цитирай

В сините очи на децата ми

Конкретен изпълнител ли търсиш?
Цитирай

София

Не конкретен ами сборен диск трябва да е ...ако имате пратете не откривам .А мисля че не е чалгата  Rolling Eyes
Цитирай

Сръбската народна музика не е ли чалгата. Цеца Величкович, Бобан Здравкович, Лепа Брена и т.н.

Не мисля, че сръбската народна музика = чалга. Тези изпълнители, които споменаваш според мен лично са представители на техния си "поп фолк". Сръбската народна музика си е традиционна. Все едно да сравниш българската народна музика с поп фолка ни. Peace
Цитирай

София

И все пак моя проблем остава ... Sad
Цитирай

Не конкретен ами сборен диск трябва да е ...ако имате пратете не откривам .А мисля че не е чалгата  Rolling Eyes

Дай ми повече информация, ако можеш. Явно имаш някаква поръчка.
Цитирай

София

Ето тук има и забавна и народна и всякаква сръбска (долу в дясно) :

http://www.radiomk.com/Mp3_Download_Samo_Na_www.RadioMk.com_1_5/
Цитирай

И все пак моя проблем остава ... Sad

Споко, не остава. Very Happy Обаче все едно да ти дам линк към датата и да се балтаеш там до безкрайност.

Това е един от най-големите сайтове за сръбска музика. Нямам идея как ще ти излезе, но съм го нагласила на изпълнители с буквата `А`. Най-долу има таблица с всички останали букви. Обаче ако не знаеш кой изпълнител търсиш има доста да се мотаеш и избираш.

Татко ми е почитател на сръбската народна музика, но не на съвременната, а на старата, традиционна и автентична сръбска музика. На босненската народна музика също и най-вече и на най-големият им идол в жанра. Изпълнителите й са над 45-50 годишни. Затова ти предложих да ми кажеш нещо по-точно, за да ти бъда по-полезна.

http://www.nostalgija.com/muzika/a.php
« Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 00:50 от SAKRI »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.