Родители, дали болните си деца за отглеждане-тактичност

  • 3 083
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 069
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/879/84/

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 00:59 от yosarian

# 1
  • Мнения: 869
Искам да "благодаря " на Емоли,че винаги успява да направи деня ми по-труден.Благодаря и,че винаги плача след нейна публикация.Така пуснатия линк(за пореден път)без нито една дума незнам как да тълкувам.Чесно да ви кажа иде ми да крещя в този момент и незнам повече какво да кажа.

Искам само да ви кажа ,че искренно се възхищавам на Искрица надежда за нейната борба,за нейната сила.

# 2
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Емоли- да- би ли казала наистина какво означава този линк подхвърлен без нито един коментар. Ако не се включиш да обясниш до утре - просто ще го изтрия.

# 3
  • Мнения: 572
Относно Емоли,
Ни ми се иска да я нараня ама си мисля дали тя не съжалява че някога не е направила това което аз и Ела, и много други като нас?
а ето и ключа
,,Животът ми беше щастлив, мислех се за късметлийка. От 13г .семейна с две момченца на 12г и на 8г. Обичан и обичащ ме съпруг. Когато една сутрин открих двете чертички на теста..."
аз и Ела нямаме друго деца
 Ние искаме само да се разпространи  и да се говори повече за това което никой не иска да се случи, а именно да има толкова много деца и  майки като нас

# 4
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Относно Емоли,
Ни ми се иска да я нараня ама си мисля дали тя не съжалява че някога не е направила това което аз и Ела, и много други като нас?
а ето и ключа
,,Животът ми беше щастлив, мислех се за късметлийка. От 13г .семейна с две момченца на 12г и на 8г. Обичан и обичащ ме съпруг. Когато една сутрин открих двете чертички на теста..."
аз и Ела нямаме друго деца
 Ние искаме само да се разпространи  и да се говори повече за това което никой не иска да се случи, а именно да има толкова много деца и  майки като нас
Мейзи, това не е нейната история- това е историята на нашата модераторка Искрица Надежда. Искрица Надежда е наистина герой на нашето време, а Калоян е едно момченце с голям късмет. Но според мен двете истории са крайно несъпоставими и не мисля, че някога самата Искрица надежда би могла да обвини някой за решението му. Просто за мен този линк,  тук, без никакъв коментар е крайно неуместен- просто хвърлен в пространството. Това не заслужавате нито вие, нито Искрица заслужава да и се развява историята назидателно.

# 5
  • Мнения: 3 069
Искам да "благодаря " на Емоли,че винаги успява да направи деня ми по-труден.Благодаря и,че винаги плача след нейна публикация.Така пуснатия линк(за пореден път)без нито една дума незнам как да тълкувам.Чесно да ви кажа иде ми да крещя в този момент и незнам повече какво да кажа.

Искам само да ви кажа ,че искренно се възхищавам на Искрица надежда за нейната борба,за нейната сила.

След като плачеш след всеки мой постинг може би си мислиш, че не си постъпила правилно като си оставила детенцето си без майчина ласка???
Да, наистина Искрица надежда е достойна за възхищение и всяка една истинска майка би трябвало да бъде като нея!

Живота е безмислен ако не сремим към съвършенството, а какво по-добро има от това да се даряват децата с прегръдка, целувка и любов, та дори и различни!!!

Относно Емоли,
Ни ми се иска да я нараня ама си мисля дали тя не съжалява че някога не е направила това което аз и Ела, и много други като нас?
а ето и ключа
,,Животът ми беше щастлив, мислех се за късметлийка. От 13г .семейна с две момченца на 12г и на 8г. Обичан и обичащ ме съпруг. Когато една сутрин открих двете чертички на теста..."
аз и Ела нямаме друго деца
 Ние искаме само да се разпространи  и да се говори повече за това което никой не иска да се случи, а именно да има толкова много деца и  майки като нас

Защо веднага ме включихте към майките с различни деца?
Имам трима живи и здрави синове, но това не ми пречи да съм възмутена и да изказвам мнение!

Емоли- да- би ли казала наистина какво означава този линк подхвърлен без нито един коментар. Ако не се включиш да обясниш до утре - просто ще го изтрия.

Много ми е интересно какво обидно си/сте прочели в линка който пуснах?Да покажеш силни майки които сами отглеждат болните си деца у дома лошо ли е?
Не мисля!

Никъде в правилата на форума не видях, че някой е задължен да да напише дори една буква към него!
Да обяснявам е излишно, защото всеки с достатъчно мозъчни клетки разбира за какво става дума и хората за които е предназначен си разбраха, че е за тях.Жалко ако това не им вдъхне повече отговорност!
Дали ще го изтриеш моя постинг или не - за мен няма значение.Тези за които беше предназначен го видяха, а и заличаването на поста ми в случая означава пълно незачитане на правилата във форума и то от модератор....ГРУБО е да се поставя ултиматум, а още ПО=ГРУБО от модератор.Не би трябвало да злоупотребяваш с дадените ти права!  

На всички мами, които ежедневно се борят с трудностите да гледат болните си дечица в къщи пожелавам много сили  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 8 450
Емоли,моля те, не рови в болката не тези две майчици!
Противопоставянето на случая на Искрица Надежда на другите два случая,на Мейз и Ела просто е нелепо.Не може да се сравнява така,по този начин.Не съди,за да не бъдеш съден.!Моля те,прояви разбиране!

Не бих искала да съм на мястото на нито една от тях,НО УВАЖАВАМ ТЕХНИЯ ИЗБОР!
Просто е отвратително в тази тема да има такова противопоставяне.

# 7
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
емоли - недей така. Това отдавна го разисквахме и недей да се повтаряш. Тук е тяхното място.

# 8
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Не смятам, че превишавам правата си. Ама никак. Ако на тебе не ти харесва начина на модериране от моя страна- можеш да се оплачеш на Администратор. Явно е, че предизвикваш конфликт и не четеш правилата.

"10. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, ще бъдат предупреждавани.
Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума. "


Считай се за предупредена.
****

А от чисто човешка гледна точка- не си позволявай коментари за неща, които не разбираш.
Цитат
Защо веднага ме включихте към майките с различни деца?
Имам трима живи и здрави синове, но това не ми пречи да съм възмутена и да изказвам мнение!

# 9
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Просто не биваше да го пускаш и да натъжаваш още моми4етата.Те си знаят какво им е ,пишат за това и се борят със себе си да са добри майки.

не 4е нещо, ама не просто не беше нужно.

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149381 снимките

Емоли, като си МАЙКА - това не зцначи че си добра майка
за ме н постъпката ти е тъпа, ограничена и доста груба - дано не плащаш за нея някой ден! щото като имаш три ЗДРАВИ деца - моли се да нямаш болно, за да разбереш колко добра майка ще БЪДЕШ ТОГАВА
ти не струваш с тази си постъпка и ограничения си пост колкото тези две майки, дето за жалост не могат да отглеждат децата си

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ей писна ми от тъпота! възмутена съм до дъното на душата си
емоли, като искаш да помагаш евентуално - напъни малкото си мозъчни клетки как да го направиш, а не само да замеряш с истории, които дори не са твои!!!!
помощтта не е в това да показваш как някой др е добър, ако не можеш да покажеш как ти в дадената ситуация си се справила - айде в лево, щото като дори нямаш идея какво енщастие е да имаш болно дете, а още по-малко като имаш предтава какво изисква това от майката - и най-вече като нямаш и сърце да ги разбереш тези неща - задръж забележките си и гледай да несе налага на собствен тгръб да разбереш какво значи, че на чужд гръб и 100 тояги са малко

# 12
  • Мнения: 3 069
Не смятам, че превишавам правата си. Ама никак. Ако на тебе не ти харесва начина на модериране от моя страна- можеш да се оплачеш на Администратор. Явно е, че предизвикваш конфликт и не четеш правилата.

"10. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, ще бъдат предупреждавани.
Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума. "


Считай се за предупредена.
****

А от чисто човешка гледна точка- не си позволявай коментари за неща, които не разбираш.
Цитат
Защо веднага ме включихте към майките с различни деца?
Имам трима живи и здрави синове, но това не ми пречи да съм възмутена и да изказвам мнение!



Не съм обидила никой, не съм се изказвала нецензурно и не настройвам и съдя никой.Изказвам мнението си, което не се харесва на определена част от потребителите.
А от чисто човешка гледна точка - това което съм видяла, съпреживяла и изстрадала с майките на МНОГО болни деца в "Св.Наум" 4 месеца докато бях с големия си син за лечение.....дори не можете да си представите....но майките им бяха до тях!Покланям им се до земята!!!

Приемам предупреждението!

yosarianтоку що бях обидена с отвратителни думи от catnadeenДали за нея ще има предупреждение???Съмнявам се!

catnadeen  -    Може ли по възпитано ако обичаш!?!Или поне формулирай обидите си малко по интелигентно!

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
боже така съм възмутена до дъното на душата си, че нямам думи
тъпотата е неприятна, но поносима когато не е нагла
но когато е подплътена с наглостта и безочието да бъркаш в нечия рпана и да се правиш на велик...
но казват че Господ вдигал високо.... за да спусне ниско
внимавайте кого съдите, да не ви поставят на неговото място - да видите дали наистина ще се справите толкова добре колкото си мислите че можете

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мда нека ме цензурират
надявам се да си била притеснена поне мъъъничко колкото си причинила болка на тези две жени без причина

Общи условия

Активация на акаунт