«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 960 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора

¬ сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/

ћнени€: 1 808
“ерасата ми е с югозападно изложение,и от об€д до 20 ч си имам слънце,което зимата е мехлем за душата,но сега , в тези жеги ми идва в пове4е Mr. Green

я кажете какво е по-добре - щори или тента да си сложа newsm78 “ерасата ми е остъклена, с плъзгащи 4 бр. прозорци, не знам дали щори ще могат да се сложат, но ми се ще да 4у€ мнението ви относно щорите и тентата.

јко щори - какви /и от къде/, ако е тента - какъв модел,от къде,каква цена/не искам да е със сложен механизъм,който да ми създава допълнителни проблеми Rolling Eyes/
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 360
ўом е с плъзгащи прозорци забрави за щорите. Ќе знам модел щори, които биха могли да се сложат на такива. ѕък и л€тото се предполага, че прозорците са отворени, така че щорите н€ма да си вършат работата.
÷итирай

«ем€та

ћнени€: 1 426
“ента, тента! Ќие много спорихме преди години с една мо€ при€телка, накра€ т€ си сложи щори, а аз тента - и на мен тентата по ми харесва, по-уютно си е и повече въздух има.
÷итирай

» аз так си мислих Thinking ј тентите много ли са скъпи newsm78
÷итирай

«ем€та

ћнени€: 1 426
 newsm78
«наеш ли, не помн€... ѕреди 5 години беше... Ќо във всеки случай беше по-евтино от щорите - това помн€ със сигурност.
÷итирай

ј 4итави фирми за тенти newsm78 newsm78/ проверени фирми Mr. Green/
÷итирай

ћнени€: 3 519
ћай имаше доволни от  амакс (имат и сайт, http://www.kamax.bg/index9.php). ј защо не външни щори?
¬съшност на кой етаж си? ѕодозирам че ако не си на последен тентата ще събира боклуците на всички комшии над теб Mad
÷итирай

weltweit

ћнени€: 4 877
¬съшност на кой етаж си? ѕодозирам че ако не си на последен тентата ще събира боклуците на всички комшии над теб Mad
Ќ€ма да събира боклуци, защото може да се прибира (тентата де), обаче те като са с остъклена тераса незнам Thinking може да не може да се прибира и наистина да събира боклук  Thinking »дете в н€ко€ фирма за тенти и питайте как сто€т нещата, предолагам ще ви препоръчат най-добри€ вариант  Thinking
÷итирай

Ќа последен етаж съм  Very Happy ј относно фирмите,иска ми се да е проверена фирма Thinking
÷итирай

ћнени€: 939
Ќие сложихме ц€ла външна алуминева щора и съм много доволна.јз съм за щора.
÷итирай

ј н€ма ли да ми стане много тъмно newsm78 ¬ спалн€та съм с външна щора, сега по жегите по4ти непрекъснато е спусната,и климатиа работи,но е доста тъмни4ко Thinking
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 229
¬ертикални щори н€ма ли да свършат работа? “е не се закачат за дограмата, а за тавана.
÷итирай

ћнени€: 939

ј н€ма ли да ми стане много тъмно newsm78 ¬ спалн€та съм с външна щора, сега по жегите по4ти непрекъснато е спусната,и климатиа работи,но е доста тъмни4ко Thinking
ќстав€м ги на техни€ комарник или малко от долу вдигнати на около на една пед€.
Ќе е чак толкова тъмно така.
ѕредпочитам да ми е малко по-тъмно, но да не ми е горещо.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 946
¬ момента има н€каква промоци€ на тенти в ћ≈“–ќ. –азгледай каталога и ги виж.
Ќе са скъпи, около 300 лева б€ха.
 акто пишеш, че имаш плъзгащи се прозорци, май ще е по-лесно тента да сложиш, отколкото щори.  newsm78
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора