PVC дограма - "SAAV" или "Братя Градеви"?

  • 10 706
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 041
В апартамента, в който ще се нанасяме, старите дървени дограми са в много лошо състояние - опадал маджун, пропускат студ; решихме да ги сменяме. Четох, четох теми за дограми... и се спрях на Salamander. Търсих в нета фирми, които работят с тях, и си харесах тази - СААВ ООД  www.saav-bg.com
Половинката пък слушал някакви реклами за "Братя Градеви" www.gradevi.net  и май клони към тях, но тук имаше противоречиви отзиви за тази фирма...
 Много моля, ако някой може и иска - да сподели впечатления за двете, защото парите не са малко, не ми се ще после да си тровим нервите с некачествени прозорци... Rolling Eyes

# 1
Защо не се обадиш по телефона или не посетиш офисите и на двете фирми,така ще получиш по-добра информация за всичко което те интересува и ще се убедиш сама.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
Ако твърдо си се спряла на профил Саламандър, значи "Братя Градеви" отпадат. Те не работят със Саламандър, а с Гелан. По мое мнение Гелан е по-добър профил от Саламандър, макар и малко по-скъп, но ти си преценяваш.
Както много пъти съм казвала, дограмата не е само профила, а е съвкупност от профил, стъклопакет, обков и монтаж. Многократно сме работили с Братя Градеви и съм с много добри впечатления от тях, там работят истински професионалисти на всички нива

# 3
  • Мнения: 536
Аз избрах за вкъщи Братя Градеви и съм много доволна. Разходи се до офиса им - толкова мостри на едно място не съм виждала в друга фирма. Работят много качествено. Консултантките са много любезни. Дограмата и обковът са немски. Монтажниците са на ниво. Спазиха си деня и часа на посещение, които ми бяха казали. Дават гаранция за обкова, монтажа и стъклопакета. Гледам, че и предаването за строителство по нова телевизия с тях работи:)

# 4
И аз бих избрала Братя Градеви!Поръчвала съм щори от тях.Много съм доволна.Монтажниците работеха много чисто,апартамента беше току що боядисан и те бяха много внимателни.Много добро обслужване в офиса,знам че работят и с качествена дограма,която е немска.Когато си сменям прозорците ще си поръчам дограмата от там!!! PeaceБъди сигурна,че няма да сгрешиш ако поръчаш там

# 5
  • София
  • Мнения: 6 041
Благодаря, момичета! Hug
KSI, да, моят е гледал това предаване и оттам е чул фирмата... Mr. Green Видях, че си с тяхна дограма от миналата година, имала ли си въобще някакви проблеми, които се е налагало да се коригират допълнително? 
 Радвам се, че има добри отзиви, тази тема ме беше притеснила  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140010.msg2665995#msg2665995
Lady Charm, спрях се на Salamander, защото четох хубави неща за тях в теми от форума (да са живи и здрави пишещите в него, много е полезно! Wink) . За Гелан, да си призная, не бях чувала, Embarassed радвам се, че и те са качествени.
И все пак, на никoй ли не му харесва другата фирма? Аз, не знам защо, съм си я заплюла...  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 125
Ние си поръчахме дървесен декор немска дограма във фирма "Просист" те ни бяха най-близо до нас и като цена се оказа добра.

# 7
  • Мнения: 1 427
И аз съм за Братя Градеви! Peace От 2 години сме с тяхна дограма (Гелан) и нямаме никакви забележки- всичко е перфектно изпипано. Монтираха ни я бързо и наистина чисто работят.И в офиса са много компетентни и отзивчиви.....какво повече би могъл да иска човек! Wink

# 8
  • Мнения: 223
И аз съм чувала за фирма Братя Градеви само хубави неща,една комшийка си сложи от тяхната дограма и не се е оплаквала досега!

# 9
  • Мнения: 536
KSI, да, моят е гледал това предаване и оттам е чул фирмата... Mr. Green Видях, че си с тяхна дограма от миналата година, имала ли си въобще някакви проблеми, които се е налагало да се коригират допълнително? 
 
Абсолютно никакви! Освен дограма същата фирма ми е сложила и комарници, первази и щори и всичко е перфектно. И също мога да потвърдя, че работят чисто. Според мен ако заложиш на тях няма да сбъркаш Peace

Общи условия

Активация на акаунт