Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Момичета, някоя от вас ходила ли е при Д-р Савулева? Преглежда в Медицински център "Вега", Варна.
Прочетох някъде във форума едно положително мнение, но ми се иска да чуя повече мнения.
Цитирай

Варна

Ходила съм при нея само веднъж, преди доста години. Изписа ми някакъв силен антибиотик за вагинални гъбички, от който се обринах здраво. От тогава не съм повторила.
Цитирай

незнам вече на кой свят съм

Аз бях при нея през цялата си бременност .Много съм доволна  Razz ако искаш пиши на лични , ще говорим за това което те интересува  Laughing
Цитирай

Варна.

д-р Савулева е един страхотен специалист. аз ходя при нея на консултация от която съм много доволна, препоръчвам ти я. проблема с нея е че много се бавят часовете и се чака доста в приемната, може да ти закъснее часа с до 1 час. иначе всичко друго е 6 и акушерката макар и доста възрастна е симпатична и е видно, че си разбира от работата.
Цитирай

Варна

Тя беше единственната,която имаше опасения за извънматочна бременност при мен.Предварително ме подготви психически какво ме очаква.Приготви ми документите за постъпване в болница.След нея ме преглеждаха 2 доценти и 1 професор.Всички отхвърлиха  нейната диагноза.Но за съжаление тя излезе права.
Цитирай

аз съм ходила при нея само за прегледи и ми се стори доста симпатична и внимателна (като се има предвид, че за първи път ходих на гинеколог и бях доста шашната)
и е вярно, че много се бави, не ми се е случвало да отида и да не чакам 1 час докато вляза (може би защото все съм първа в списъка, а тя има навик да отива късно на работа, по нататък предполагам си наваксва малко с времето)
Цитирай

Варна

Ходих преди да забременея  ,бях много  доволна!След като забременея отидах 1мес ими каза че съм го носила ниско долу и можело да съм го загубила.Излязох разревана от кабинета и повече не ми е стъпал крака там ,нямам намерение д а ходя повече(останах крайно разочарована от отношението и). Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.