Мнение за Д-р Савулева, Варна?

  • 6 759
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Момичета, някоя от вас ходила ли е при Д-р Савулева? Преглежда в Медицински център "Вега", Варна.
Прочетох някъде във форума едно положително мнение, но ми се иска да чуя повече мнения.

# 1
  • Мнения: 8 769
Ходила съм при нея само веднъж, преди доста години. Изписа ми някакъв силен антибиотик за вагинални гъбички, от който се обринах здраво. От тогава не съм повторила.

# 2
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Аз бях при нея през цялата си бременност .Много съм доволна  Stuck Out Tongue ако искаш пиши на лични , ще говорим за това което те интересува  Laughing

# 3
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
д-р Савулева е един страхотен специалист. аз ходя при нея на консултация от която съм много доволна, препоръчвам ти я. проблема с нея е че много се бавят часовете и се чака доста в приемната, може да ти закъснее часа с до 1 час. иначе всичко друго е 6 и акушерката макар и доста възрастна е симпатична и е видно, че си разбира от работата.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 210
Тя беше единственната,която имаше опасения за извънматочна бременност при мен.Предварително ме подготви психически какво ме очаква.Приготви ми документите за постъпване в болница.След нея ме преглеждаха 2 доценти и 1 професор.Всички отхвърлиха  нейната диагноза.Но за съжаление тя излезе права.

# 5
  • Мнения: 6 871
аз съм ходила при нея само за прегледи и ми се стори доста симпатична и внимателна (като се има предвид, че за първи път ходих на гинеколог и бях доста шашната)
и е вярно, че много се бави, не ми се е случвало да отида и да не чакам 1 час докато вляза (може би защото все съм първа в списъка, а тя има навик да отива късно на работа, по нататък предполагам си наваксва малко с времето)

# 6
  • Мнения: 573
Ходих преди да забременея  ,бях много  доволна!След като забременея отидах 1мес ими каза че съм го носила ниско долу и можело да съм го загубила.Излязох разревана от кабинета и повече не ми е стъпал крака там ,нямам намерение д а ходя повече(останах крайно разочарована от отношението и). Naughty

Общи условия

Активация на акаунт