Рицарки на бялото кантарче 2.07.- 8.07.

  • 14 903
  • 463
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 147
... и аз, писна ми вече ooooh!
Боли ме глава и не знам от какво Hug, май водата ми е малко днес  newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 1 642
ЗЗЗ как е детенце? Нищо не казваш.

# 32
  • София
  • Мнения: 8 348
аз ва напущам
отивам да спиртувам

# 33
  • Мнения: 900
Да се запиша и аз в темата ,поне това да свърша като хората ,докато съм още с клавиатура в ръцете... Mr. Green,че от утре няма да има гювеч..А тез господа от МОН цяла София им е набрала яко,до момента резултати  по нета нъцки-пълно безобразие в "подредената" ни и порядъчна държава! Sunglasses.
Миме,таратора си е направо супер ,незнам какво те притеснява Rolling Eyesможеш калиева сол да сложиш / PeaceТова с хапането го разбрах Joy hahaha още сутринта.

# 34
# 35
  • Мнения: 9 865
Оф, аз докато се наканя... Добре, че има кой да мисли тук!
Диче   bouquet !
Днес Тедката беше много кисела, скучно и било, нямало какво да прави, та се занимавах с нея и учих помежду другото.
Яденето ми е от зян по-зян, хляб съм яла, иначе с масло де, ама все пак хляб... И една миниатюрна порция пиле с чушки и лук. Вода пия. Не спортувам, направо съм си зле.
Мисля и аз на таратор, Мимс?!  Hug
Тази вечер ще ям и утре, и после пак...
Чувствам* се мн дебела, ама много... и се видях на една снимка от събота - ужасТ.

* - не твърдя, че съм, но се чувствам

# 36
  • Мнения: 2 956
Уф малката пак е с Т  Cry 38 градуса  ooooh! направо вече незнам...утре сутрин сме си в поликлиниката...че цели 5 дни не сме ходили  Close
Добре съм с ядене и пиене  днес- не ме мислете  Mr. Green
Махам се,че ми е възнервничко нещо  Stop
  bouquet хубава вечер  Hug

# 37
  • Мнения: 5 873
Уф малката пак е с Т  Cry 38 градуса  ooooh! направо вече незнам...

ееее,пак ли бе Дичее Sad

дано не е нещо сериозно.... Confused

# 38
  • Мнения: 900
И аз да докладвам и се махам.С храната съм добре,ама откъм количества нещо не съвсем,затова пък вода да тук-4 литра.А синковеца добре се е справил на тестовете-по БЕЛ има-5,143,а по математика-3.857.Очаквах  приблизително такъв резултат.,така че съм доволна.Сега му остава изпит по химия  на 6 юли,щото си е навил на пръста да се яви и на този изпит  в НационалнатаПриродоматематическа.Сагата продължава,ама дано по-бързо се свърши. Praynig Mr. GreenДиче, Hugбързо да оздравявате-това е- докато са малки няма спасение от болести ,после следват други грижи и ...така. ooooh!Нета ще гледам да го пусна отново към средата на месеца .Обичам ви Сичките и ви Цалювам ного Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 531
честито!
докато стопля какво е това бел Simple Smile)))
пожелавам на детенцето да има достатъчно избор за хубаво училище!

диче, защо така ви е я карате все с болести? ти даваш ли й нещо укрепващо на малката?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 642
Диче много бе, дълга стана тая история с Т. Разбирам те, че си се изнервила, да кажеш какво се случва с детенце след прегледа  ooooh! то пък точно преди рождения й ден.

Аз вечерям стабилно - пет резена кашкавал и толкова свинско филе, 2 варено яйце и малко шопска. А супата от днес е един буркан. Мисля, че менюто е добро, пък ще видим утре сутрин какво ще рече тоз  лЮбимия дето се срещаме сутрин  Close

# 41
  • Мнения: 1 369
Ха добра ви вечер  Hug
Диче    bouquet за темата и дано вече да се оправя малката, че много и се събра май  Hug
Фоли честито    bouquet Айде и всички ние подир тебе и при Ассето, Майчето, Роси  Hug
Лу радвам се да те видя  Hug Чакаме те с по-редовно включване   bouquet
Роси настръхнах като гледах снимките    bouquet
Зетче, Ванче, Съни, Вещи, Бет, Джопче, Ж, Мимка, Непукистката  Hug

Тани ми се губи  Thinking Таниииииии липсваш     bouquet И Асса липсва  Hug И Айчето ми липсва  Hug И Пилето  Hug, ма тя е ясна  Mr. Green
Мариетка кога трябваше да си идва  newsm78

Отчетя за днес: закус - 100гр. сметана+200 гр. мляко+ 2 ч.л трици
обяд: свински печен джолан около 150 гр.+1/2 кис. краставичка+около 70 гр. бъркоч от сирене, извара, мисело кляко, масло и сметана  ooooh!
вечеря: купа и половина пилешка чорба (само бульон и месо)
Вода... бълбук-бълбук Crazy
Абе не мога да сметна точно калории, ма май бива. Лошото е,че свърших триците и утри май само мляко и сметана ша закусвам  ooooh!

 Heart Eyes

П.С. Абе тез букети, що не излизат  Crossing Arms Ма вий си знайти  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 684
Привет и от мене.
Моя понеделник пак не настъпи. Направо се мразя.
Успешна седмица на всички.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 642
Защото нищо не се започва от понеделник или от утре Миракъл, започва се на момента.

Нищо, днес го пищи дъждовне и утре с нови сили, само че вместо да се мразиш още сега си направи меню, подготви го и утре само го вземи на работа. Така хем ще започнеш веднага, хем истинският ефект ще се получи, когато трябва. И няма да се мразиш, обичай се, животът не свършва с кг.

Вместо да се само ъжаляваш действай и излизай бързо от дупката.

# 44
  • Мнения: 684
Защото нищо не се започва от понеделник или от утре Миракъл, започва се на момента.

Нищо, днес го пищи дъждовне и утре с нови сили, само че вместо да се мразиш още сега си направи меню, подготви го и утре само го вземи на работа. Така хем ще започнеш веднага, хем истинският ефект ще се получи, когато трябва. И няма да се мразиш, обичай се, животът не свършва с кг.

Вместо да се само ъжаляваш действай и излизай бързо от дупката.
Много си права, но аз искам някой да го свърши вместо мен, макар да знам, че не става така.
"Спри да хленчиш, размърдай си задника!" Отивам да прочета малко и от там, за да се нахъсам.

Въпросче към тези, които правят коремни преси: Обяснете моля ви как точно ги правите, като едно време ли? На земята ли? И други подробност.
Като чета имате добри постижения, аз сигурно и 5 няма да мога да направя, такава съм торба.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт