Душ в банята

  • 7 295
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
  Вече сме на тази вълна и се чудя какъв да си купим.Сега на пазара има различни видове - по- големи,малки,масажиращи и т.н

 Какви са вашите и доволни ли сте?Предимста и недостатъци .....каквото се сетите.

# 1
  • Мнения: 1 426
Моят е най-прост подвижен душ - много съм доволна, защото много лесно си мия банята - стените, всяко ъгълче и тоалетната чиния. И за къпане си е прекрасен, разбира се!

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и ние имаме възможно най-обикновен подвижен (на мен също ми е идеален за почистване на банята  Laughing )

# 3
  • Мнения: 1 098
Ние сме с душ панел, има статичен душ, подвижен и мънички чучурчета за масаж. Доволна съм, удобно е, но ако сега трябва да решавам- бих си взела от тези душове, които излизат от стената и са доста големи. Кранчетата също са вградени.Много е красиво

# 4
  • Мнения: 372
Ние сме с душ панел, има статичен душ, подвижен и мънички чучурчета за масаж. Доволна съм, удобно е, но ако сега трябва да решавам- бих си взела от тези душове, които излизат от стената и са доста големи. Кранчетата също са вградени.Много е красиво

  И на мен ми харесват ,но плочките са сложени ,а и сме на бойлер и ми казаха ,че много бързо свършвала водата с големите душове.

# 5
  • София
  • Мнения: 375
и моят е обикновин подвижен, идеален е за къпане а също така и за миене на банята smile3521
има разни опции за различна струя вода, но ги ползвам само при миенето , иначе за къпането си нагласявам нормалната струя и така...

# 6
  • Мнения: 4 965
В момента сме с обикновен подвижен душ "слушалка", който има 3 степени за регулация на струята (момичетата са казали предимствата), а има и стойка - закача се и се получава "класически" душ.
В другите бани сме със същите душове.
Масажни сме сменили 3 - много бързо се развалят (или ние попадаме на ментета).

# 7
  • София
  • Мнения: 1 817
Ние сме с един голям квадратен, към него има и подвижен!!! Върхът е. Това е едно от нещата, които купихме и си заслужават всяка една стотинка!!! Горещо го препоръчвам!

# 8
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А някой ще покаже ли снимки? Да видим от какво сте доволни. Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 22 414
Тъй като ние се нанасяхме в жилището преди около 12години тогава нямаше сегашният избор.
Нашият душ е със стойка, подвижен на Видима Идеал. Всъщност имаме два душа, в душ-кабината и във ваната. Не са мръднали за толкова време.
Нямам впечатления от сегашните модерни масажиращи панели и т.н.

# 11
  • Мнения: 102
etomira,от къде купи душа?И аз търся нещо подобно.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 817
От Сигно. Имаше и по-големи, и кръгли, и такива за вграждане...

# 13
  • Мнения: 102
Благодаря за отговора!

Общи условия

Активация на акаунт