Недоносени деца - 2

  • 22 655
  • 339
  •   1
Отговори
# 30
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
УРААААААААААААА!
Мами, да ни е честито подфорумчето! И нека все по-малко деца да се записват при нас.

mim4o, обновявам го - добавила съм всички нови мами и от тази тема, само мама Креми остана!

Забравих одеве - мамо Здравче, страшно много се радвам, че с малкото съкровище всичко е наред! От много време насам това е най-хубавата новина която чувам!

# 31
  • Мнения: 7 803
бравоооо  Hug

# 32
  • Мнения: 3 914
Еййййййййй суперррррррррррр
Честито момичета newsm44 newsm74

# 33
  • Мнения: 244
Ей супер много съм щастлива newsm68

Здравче много се радвам че всичко е наред.

Момичета споко оправих се вече  Peace
ДОБРЕ ДОШЛИ  НА ВСИЧКИ НОВИ ПОПЪЛНЕНИЯ  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 20:43 от julia asenova

# 34
  • Мнения: 983
Браво, бравооо за подфорума  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 116
Браво!!!  Hug Да ни е честито!   bouquet

# 36
  • Мнения: 720
Здравейте и тук мили майчета!  Hug Днес ходих на Бета-ехография и се оказа че всичко е СУПЕР!!! И ретините си лежат на мястото!!!  Hug Дори степента вече не е 5-та а 3-та!  Laughing А онази искам да............. #2gunfire #2gunfire #2gunfire Благодаря на всички ви за милото отношение!!!   bouquet Страхотни сте!   bouquet Дано на никоя от вас не се налага да върви по този път!!!  Praynig Praynig Praynig







чудесно... Praynig,само да те питам и това-препоръчали ли са ти някакви упражнения или гимнастика с която да се стимулира двигателната система на малкия,знам че има подобни неща затова питам.. Peaceи има ли къде да го водиш примерно за тази цел?

# 37
  • Мнения: 2 116
NIKOLE B. писах ти на лични!  Peace

# 38
  • Мнения: 3 914
Здравейте и тук мили майчета!  Hug Днес ходих на Бета-ехография и се оказа че всичко е СУПЕР!!! И ретините си лежат на мястото!!!  Hug Дори степента вече не е 5-та а 3-та!  Laughing А онази искам да............. #2gunfire #2gunfire #2gunfire Благодаря на всички ви за милото отношение!!!   bouquet Страхотни сте!   bouquet Дано на никоя от вас не се налага да върви по този път!!!  Praynig Praynig Praynig







чудесно... Praynig,само да те питам и това-препоръчали ли са ти някакви упражнения или гимнастика с която да се стимулира двигателната система на малкия,знам че има подобни неща затова питам.. Peaceи има ли къде да го водиш примерно за тази цел?
Мила,извини ме ,че се намесвам преди Здревчето,но доста хора не знаят ,всъщност от какво са застрашени недоносените,а то е точно това,когато едно дете стигне 5-та степен ретинопатия,това граничи със слепота TiredНие със Здравчето се борим за светлина ,а в най смелите ни мечти е силуета.Нали разбираш,че за това за което говориш ,просто не можем и да мечтаем,ако не искаме да се разочароваме за пореден път Tired
При нас няма нищо общо със двигателната система на окото,може би питаш за кривогледство,ако те интересува това ,има гимнастика със един апарат се прави,обикновенно в частните им клиники го има ,или в детска очна клиника към МА.Това в нашите случаи е просто непостижимо Peace
За това момичета, водете децата на офталмолог,още когато ги грабнете от кувьоза,важно е  bouquet

Застъпахме се,Здравче  bouquet

# 39
  • Мнения: 2 116
За това момичета, водете децата на офталмолог,още когато ги грабнете от кувьоза,важно е  bouquet

Застъпахме се,Здравче  bouquet

О даа! За офталмолога заставам плътно сад теб!  Peace Ти го знаеш... Wink Ама аз разбрах за двигателни упражнения, а не за очни!  Rolling Eyes 

А иначе аз теб май настъпих!  newsm56  hahaha Заболя ли те?  Flutter

# 40
  • Мнения: 3 914
Ммммммммм да,ай ся да ми платиш ортопеда,че не съм осигурена Mr. Green

# 41
  • Мнения: 388
Ха честит подфорум и от мен!   newsm68 newsm44 newsm74
Мислех си, че ще ви изненадам с добрите вести и пак са ме изпреварили. Докато се натуткам. Не стига ами сте изписали света през това време  Crossing Arms.

# 42
  • Мнения: 371
Здраейте! Да се запишем  и ние-имам син Даниел роден на 31.8.2004г в 32г.с  41см и 1850г дишаше самостоятелно, но нямаше сукателен рефлекс! Стоя 27дни в болницата. Вижте го сега!!! На мама гордостта!!! Peace


http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=150467

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 08:55 от krasi

# 43
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Добре дошли на новите мами при нас!

Обновила съм списъка, но нещо не ми дава да редактирам заглавната страница... Що така - незнам... При първа възможност - веднага го правя!

# 44
  • Мнения: 1 685
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИ4КИ МАМИ!!НА 06 05 СЕ РОДИ МОЕТО МОМЧЕНЦЕ,МОЯТ МАЛЬК ЖОРКО КОЙТО СЪЩО Е НЕДОНОСЕН..РОДИ СЕ В 34 G.S ЕДВА 900 ГРАМА . МАКАР И БАВНО ВЕЧЕ НАДДАВА ВМОМЕНТА Е 1 КГ И 300 ГРАМА НО ВАПРЕКИ ТОВА СЕ ТРЕВОЖА ЗА НЕГО,ОЩЕ Е В КУВИОЗ И НЕЗНАМ КОГА ЩЕ СИ ГО ГУШНА.СТРАХ МЕ Е ЗА НЕГО ПРИТЕСНЯВАМ СЕ И НАИСТИНА МИ Е МНОГО МЪЧНО НО ПО ВАЖНО Е ДА Е ЗДРАВ И ДА СЕ ОПРАВИ ,ЗА ДА ИМАМ ВАЗМОЖНОСТ ДА МУ ПОКАЖА КОЛКО ГО ОБИЧАМ!МАЙЧЕТА НА НЕДОНОСЕНИ  МОЛЯ ВИ ПИШЕТЕ МИ ИМАМ НУЖДА ОТ ВАС!!! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт