За уголемяване на бюста ... отново!!

  • 1 033
  • 12
  •   1
Отговори
Мами,вижте на какво попаднах днес... Ако сте го дискутирали този продукт - моля за извинение!

http://rqbg.com/pc.html

Има ли такива,които са го ползвали? Какво ви е мнението? Дали вдигането на гирички и спорт въобще ще доведе до същия ефект или този уред е нещо повече ??

# 1
  • Мнения: 636
Не си пръскай парите на вятъра. Тоя боклук най много беля да ти докара. Имала съм го. Не помага изобщо.
Ако такива машинки работеха , нямаше да има силикон.
Поздрави за Лили Иванова.  costumed034 За да запомниш още по-добре моите Форми, миличка Wink Все пак , чети и другите теми, моля те Hug  bouquet Laughing

# 2
Не можах само да разбера какво общо има тук Лили Иванова !   Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 3 782
Не се лъжете по тия боклуци, освен хормонални нарушения, друг ефект няма да се получи!

# 4
  • Мнения: 636
Не можах само да разбера какво общо има тук Лили Иванова !   Laughing
Toва са закачки със съфорумката Лили Иванова. Голямата бг певица няма нищо общо Wink

# 5
Хмм,стори ми се донякъде отправено към мен,макар че нямам никаква случайна или не прилика с Лилитата.
Няма ли да разкажеш нещо повече за това "чудо на техниката" ?? Колко време си го ползвала,какво стана?   Flutter

# 6
  • Мнения: 636
Aми всъщност това е поредният китайски боклук.
Направено е за много малък бюст. Аз моите не успях да ги побера вътре Shocked. Освен това е абсолютно вредно в случай на мастопатия. Ако много си навита да го имаш не се харчи. Бих ти го подарила. Пиши ми на лични Peace
В крайна сметка аз прибягнах към добрата стара хирургия Laughing

# 7
Е,не,чак пък толкова.. Не съм си мислила да го купувам,просто ми беше любопитно.Аз спортувам и се чудех дали това върши същата работа.Мерси все пак    bouquet   Ако има желаещи може и да се отървеш от него  Laughing  !

# 8
  • Мнения: 1 655
това е поредния боклук, освен хирургическа намеса за увеличаване на бюст друга алтернатива не знам

# 9
  • Мнения: 606
Не се лъжете по тия боклуци, освен хормонални нарушения, друг ефект няма да се получи!
Съгласна съм
Силикона му е майката Simple Smile

# 10
  • Мнения: 757
то ако помагаше,пластичните хирурзи досега да са фалирали Laughing

# 11
  • Мнения: 606
то ако помагаше,пластичните хирурзи досега да са фалирали Laughing
Да Simple Smile
А пък най-голямата простотия която чух,вчера по телевизия Планта пуснаха реклама на някакъ ринг тон,който ако го слушаш по няколко пъти на ден,се отразявал на гърдите и пораствали.Е направо ме разби.

# 12
  • Мнения: 2 229

А пък най-голямата простотия която чух,вчера по телевизия Планта пуснаха реклама на някакъ ринг тон,който ако го слушаш по няколко пъти на ден,се отразявал на гърдите и пораствали.Е направо ме разби.


 Joy Joy Joy hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт