Какво да правим, когато е горещо?

  • 2 071
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
1. Обличате се подходящо и започвате да се оглеждате за Ралф Файнс.
2. Събличате се подходящо и оставяте кожата си между два камъка, както прави всяка уважаваща себе си змийка.  Laughing
3.
4.
5
.
.
.
?

# 1
  • Мнения: 3 405
3. пускам климатика  Whistling  Grinning

# 2
  • Мнения: 983
4. Наливам си чаша джин с тоник, мнооого лед и резенче лимон  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 877
Темата е шеговита.

# 4
# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 171
1. Обличам си банския/обличам и банския на детето/ Sunglasses
2. Паля колата пуфтейки и заричайки се следващата да е климатизирана  newsm01
3. Спирам на път за Фичоза в един крайпътен супермаркет, където купувам бира, солети, списание  bye
4. Тръгвам, но се връщам до супермаркета, защото покрай бирата все забравям да взема вода на детето  Embarassed
5. Край плажа се паркирам трудно, но на сянка, която после се оказва, че не е никаква надеждна сянка  sweating
6. След намазването на детето със слънцезащитен крем и пъленето на лодката му с морска вода/да са живи и здрави отзивчивите младежи по плажа/ се просвам блажено на шезлонга, под чадъра  sun, отварям си студената биричка  beer и ги редувам- бирата и къпането в морето   grinning039.
Това ми е предпочитаното правене, когато е горещо  Sunglasses.

# 6
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Какаво да правя. Пуфтя си, потя се, пия вода.
Предпочитам да ми е горещо, отколкото студено. На жега издържам.

# 7
  • Мнения: 1 629
 Горещо е, всички знам, че пожарите се гасят от пожарникари. Повикай си професионалист.

 Взимаме под наем един от онези огромни гумени костюми, с които ставаш 300 килограма. Правиш кръгче около блока. След като се отървеш от костюма, разбираш, че си щастлив човек и никак, ама никак не ти е горещо. а, освен това си и слаба!

 Затворете се в хладилника с ушанка, Московская и буркан краставички. Пейте руски песни и си издялайте мини леден Кремъл.

 Купуваме  водни пистолети(пушки) за всички в семейството. После решаваме роднинските си дрязги с война на терасата. Когато семейните конфликти се изгладят ще започнат междусъседските, поради наводнението на долните тераси.

# 8
  • Мнения: 3 622
4. Наливам си чаша джин с тоник, мнооого лед и резенче лимон  Mr. Green

Аз пък си наливам една студена ментичка със студено прясно мляко и много лед - страхото разхлажда в летните горищини  Wink

# 9
  • Мнения: 5 877
Мюриель, вашето присъствие е само по себе си дивна прохлада.
Каня ви на възторжена партизанска война с водни пистолети.
Вива ла революсион!

# 10
  • Мнения: 2 891
Мюриел, забрави сельодката! За къде сме без нея!

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Надувате басейнчето на детето и го излагате на терасата. Замятате върху един стол някаква басмичка с хавайски десен. Изнасяте най-голямата палма, която имате и се настанявате под нейната сянка. Краката в басейна, питието е по желание. Аз пия студен чай мента.

# 12
  • Мнения: 2 891
Ангажирате двама левенти, с подобаваща мускулатура, които да имат сила да развяват големи ветрила над главата ви, докато блажено се изтягате на хамак, привързан на лост за тупане на килими пред блока!

# 13
  • Мнения: 3 034
пускам си кепенците над очите и гледам да не обръщам внимание. на жегата и на света около мен.

събличаме се с детето и се омотаваме с чаршафи, като го играем арабски принцеси.

стрелям по хората около мен със семки от дини.

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Събличам се по бельо (все пак съм си у дома!) и отварям прозорците за повече течение за радост на съседите от блока отсреща, които дебнат на терасата с хладна бира в ръка.

Общи условия

Активация на акаунт