какви протеини да си купя

  • 3 043
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 270
какви протеини да си купя.Трудно ми е по 5 пъти на ден да ям месо и мисля да ги заменя с някакви протеини.Дали това е възможно.Профан съм в тази област и всеки съвет е добре дошъл

# 1
  • Мнения: 9 865
Виж в темата на ПОЦИ - "Използвате ли суплементи и какви", там има много инфо не само за протеини, но и за други хр. добавки.

# 2
# 3
  • Мнения: 4 678
Вземи си суроватъчен  bouquet
Тренираш ли ?
ръст -килограми?
Колко пари може да отделяш за протеин на месец?  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 463
Поци , а протеиновите блокчета ква им е идеята  newsm78 Взех си да пробвам едно на Уей и е доста вкусно, но едва ли са за всекидневна употреба  Laughing

# 5
  • Мнения: 4 678
По- добре вземай суроватъчен протеин на Уей Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 463
Твоя протеин го смятах ...към 30 дозички е нали  newsm78, математиката не ми е силна Joy
То и блокчето е суроватъчно пише 35г чист протеин, ама е прекалено вкусно за да е полезно hahaha , може би само при глад за сладко го взимат. Цяло блокче на мен ми е много, цял ден го ядох на почивки eat

# 7
  • Мнения: 4 678
Моят е чист белтък, а в твоите май има и въглехидрат? newsm78

# 8
  • Мнения: 1 064
В диетичния магазин ми показаха протеин, изолиран от соя - българско производство. Цената му е супер - 4 лева за 0.500 грама. Ей това ме привлече, че другите са доста солени... Та, става ли този соевия протеин. Аз изобщо не тренирам. Моля за мнение.

# 9
  • Мнения: 4 678
аз те съветвам вместо соев да вземаш суроватъчен,и по възможност американски.Зависи и от финансите
Все пак сте БГ майки Wink

# 10
  • Мнения: 1 064
Мерси. А мога ли да замествам хранене с протеинов шейк?

# 11
  • Мнения: 4 678
По-добре се храни  bouquet
Aз даже огладнявам след него Whistling

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 13:30 от Поци

Общи условия

Активация на акаунт