Нормалното семейство?

  • 4 391
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 865
Какво означава нормално семейство?
С брак или без, с деца или без, с 1, 2 или 3 деца?
В апартамент или в къща? С басейн или без? С райграс или с овошки?
С куче, с котка или без любимец?
Фиат, Опел, или Майбах? С една или две коли, или пък с три?
По любов, по сметка или по договор?

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нищо ненормално не виждам в изброените неща Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 768
 Не мисля, че материалните придобивки определят дали едно семейство е нормално или не. За мен семейството е най-малката градивна частица на обществото и е нормално когато в него намираш уют, подкрепа и разбиране.

# 3
  • Мнения: 9 865
Нормално семейство ли е семейството без дете/деца?

# 4
  • Мнения: 4 841
Какво означава нормално семейство?

В което хората се чувстват семейство, независимо от това колко и какво имат.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 864
Няма такова понятие като нормално семейство. Всеки си е малко или повече луд, а като се съберат двама луди в къща с басейн, деца и куче, че като вкарат майбаха в двора да смачка тревата и да обрули овошките.... нищичко нормално не остава от семейството. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 768
Нормално семейство ли е семейството без дете/деца?

С деца или без...щом е семейство, значи е семейство. Другото е общоприетата формула - картинка на щастливи мама и татко с две деца в къща с басейн, куче и кола.

# 7
  • Мнения: 1 881
Не мисля, че материалните придобивки определят дали едно семейство е нормално или не. За мен семейството е най-малката градивна частица на обществото и е нормално когато в него намираш уют, подкрепа и разбиране.

Това е и моят отговор!

# 8
  • Мнения: 11 747
това ,в което искаш да се прибираш колкото се може по-бързо от работа,защото ти е домъчняло Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Нормалното семейство за мен е това, което те кара да се чувстваш комфортно независимо дали си в къща с басейн или в апартамент с една стая..."място", където намираш себе си и си себе си и както каза pina "място", където искаш да се прибереш  Peace

# 10
  • Мнения: 515
В семеиство, на което като отвориш вратата се чува смях!!!Независимо с майка  и татко или без ,с бабка и дядо или без с деца или без.трябва да се чувства щастлив и безгрижен смях.Моето семеиство е такова.Ние сме мама аз и двете ми ангелчета,и сме наистина 1 щастливо и истинско семеиство Flowers Four Leaf Clover  261uu newsm64

# 11
  • София
  • Мнения: 6 752
Какво значи нормално?  newsm78 Нещо не разбирам точно въпроса. Нормално семейство. Има щастливи и нещастни семейства, ама нормални и ненормални...То май всички семейства с деца са ненормални, че като пощуреят малките откачаш, от време на време.  Joy

# 12
  • Мнения: 9 865
Че какво има да му се разбира на въпроса.
Какво според теб е нормално семейство? Клише ли е?
Може би да, може би не. Защо една жена, един мъж, които не могат да имат дете, които няма да си купят кола, да отидат на море или на екскурзия и т.н. за да опитат да го имат (бебето), считат себе си за ненормално семейство?
Защото усещат натиск отвън, от общественото виждане за "нормално" семейство, или по друга причина?!

# 13
  • София
  • Мнения: 6 752
Ами най-вероятно, защото в техните глави нормалното семейство е семейство с деца и с кола. Де да знам. И аз така си предтсавям моето семейство. Преди да имаме деца съм се притеснявала, дали ще имаме, всяка жена май се протеснява за това. Като се раязвали колата откачам, защото с две деца е просто ад без кола...

# 14
Нормално семейство за мен е това семейство където се прибираш с желание намираш спокойствие, разбиране ,уважение, потребност да споделиш с близките всичко което те вълнува и получаваш най добрите съвети всичко което правиш за тях го правиш с любов и желание.Материалните неща не могат да стоплят душата ти както една усмивка и и искрите в очите.Всичко друго е суета и гонене на вятъра.

Общи условия

Активация на акаунт