Кой се жени днес???

  • 2 600
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
 :stop:zastoto decata imat nuzda ot semeistvo i mama i tatko , a ne ot dvama dushi koito prosto si ziveiat zaedno i utre ediniat moze da duhne...MAZ koito obicha edna zena se zeni za neia ,a ne ia izpolzva kato gotvachka ,detegledachaka....i t.n , bez nikakvo zadalzenie kam neia...I ako obichash edin chovek kakav e problema da se ozenish za nego????Zenidbata e otgovornost,koito mai mnogo hora neiskat da poemat

dnes #Crazy

# 31
  • Мнения: 368
Според мен или първия или последния отговор - предимно за това се женят хората сега.

# 32
  • Мнения: 2 070
Stopzastoto decata imat nuzda ot semeistvo i mama i tatko , a ne ot dvama dushi koito prosto si ziveiat zaedno i utre ediniat moze da duhne...MAZ koito obicha edna zena se zeni za neia ,a ne ia izpolzva kato gotvachka ,detegledachaka....i t.n , bez nikakvo zadalzenie kam neia...I ako obichash edin chovek kakav e problema da se ozenish za nego????Zenidbata e otgovornost,koito mai mnogo hora neiskat da poemat

dnes #Crazy

УаУУУУ!   Sick

Искам да ти кажа, че наричаш безотговорни 50% от двойките родители в България, защото според Демографската стратегия почти толкова са родените деца от връзка без брак!!!

Какво е задължението към жена с халка и жена без?
Омъженият мъж/жена не може ли да духне? знаеш ли колко са разводите?
децата от връзки без брак с какво точно са ощеени? Имат си мам и татко все пак. А да - нямат снимки от сватбата за разглеждане.

 

# 33
  • Мнения: 3 423
Откъм данъци е много по-изгодно.
Нашите данъци намаляха с едно 25%,
откакто се оженихме. Има и разни
други бюрократични предимства.
Иначе отношенията ни ни най-малко
не са се променили след сватбата.

Така поставена, темата ме накара да
я отворя, защото исках да видя кой се
жени всъщност днес. Само Сопранови ли?

# 34
  • Germany
  • Мнения: 7 935
Za raznoobrazie.

Az drugo se chudq, ivinete za latinicata. Takiva kto Soprano zashto se jenqt - s deca po na dve godini i nagore. Se edno az da resha da se ojenq sega. jiveqt s polvinkata si ot godini, imat si otdelno domakinstvo, biudjet i prochie. I v edin slunchev den reshavat da se podpishat i da vdignat djungur. Interesno.

 И ние направихме сватба преди 7-8 месеца. Малкия беше на почти 2 години и присъства като най важния гост:). Направихме го заради купона, заради това че винаги съм искала да облека бяла рокля.. това не ни направи повече или по малко семейство от преди. Както каза кума в речта си - ние си бяхме семейство много преди да разпишем и дигнем джабулата. Не съжалявам че го направихме, защото беше страхотно!

# 35
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мисля че тук в тази тема се приема брака като нещо отрицателно, все едно нещо, което е в ущърб на мъжа и жената и защо все пак го правят те, като може и без него. Отговорите в анкетата са също тъпи, защото има хора които се женят защото смятат брака за нещо хубаво, а не просто за "подпис и джангър", нито за нещо което всеки прави щото, виждаш ли, някой от родата го притиска. Аз харесвам идеята за сватбата, за брака, за подписа и джангъра, и смятам да се оженя заради това, защото цялото това нещо за мен е приятно, а не задължение. Иначе нито някой нещо ще ми каже, нито ще ме гледа накриво, ако забременея предпочитам да родя и после да се омъжа, но си искам сватбата, защото е едно прекрасно изживяване. Много глупаво направена тема и анкета особено. Не може да не допускате, че на някого това му харесва.

А на тервел мнението е...  ooooh!

# 36
  • Мнения: 5 713
Омъжих се т.е. подписах, защото ни трябваше документа. Иначе нямаше да го направим, беше си ни добре и на семейни начала.

# 37
  • Мнения: 3 313
Аз съм забелязала че всички от моето обкръжение се изпожениха, защото чакат бебе...Незнам нормално ли е, ама не ми се иска да съм като тях Rolling Eyes
Да   Peace  това  е  много често   newsm78   Защо ли го правят?  Naughty    Но  аз не сьм за    Naughty

# 38
  • Мнения: 653
Мисля че тук в тази тема се приема брака като нещо отрицателно, все едно нещо, което е в ущърб на мъжа и жената и защо все пак го правят те, като може и без него. Отговорите в анкетата са също тъпи, защото има хора които се женят защото смятат брака за нещо хубаво, а не просто за "подпис и джангър", нито за нещо което всеки прави щото, виждаш ли, някой от родата го притиска. Аз харесвам идеята за сватбата, за брака, за подписа и джангъра, и смятам да се оженя заради това, защото цялото това нещо за мен е приятно, а не задължение. Иначе нито някой нещо ще ми каже, нито ще ме гледа накриво, ако забременея предпочитам да родя и после да се омъжа, но си искам сватбата, защото е едно прекрасно изживяване. Много глупаво направена тема и анкета особено. Не може да не допускате, че на някого това му харесва.
благодаря ти, помислих си че съм единствена   Rolling Eyes
много точно си го казала, аз не успях така да го напиша, но и моето мнение е същото

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Аз се омъжвам,защото намерих "човека" и защото искам да съм булка  Mr. Green
Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 3 099
Хъхъ..той е в събота Laughing
А бе целия форум ли знае newsm78

Сега вече - да!  Mr. Green

Аз не се омъжвам, защото всички очакват да се омъжа. Кой какво ще си каже - ни най-малко не ме вълнува. Бих го направила по причините, посочени от Лиска. Но тук не е Угърчин. Така, че - няма! Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 1 418
Аз-не.Един път стига! NaughtyНяма по-хубаво от свободата.
Да знаеш,че винаги можееш да си тръгнеш.Точно по тази
причина необвързаните се разделят по-често,просто
защото не им се налага да се развеждат.

# 42
  • Мнения: 488
Посочих първата причина, поне при мен беше така. Някак си ми се струваше като следващата логична стъпка, но сега мисля, че е можело да минем и без нея. Нищо не е станало по-различно след сватбата. А самия джангър и това да си център на вниманието ми бяха най-неприятната част.

# 43
  • Мнения: 27 524
Не видях най-верният и логичен отговор - защото се обичат. Това беше нашата причина.  Heart Eyes

# 44
  • Сопот
  • Мнения: 165
Колкото и банално да ви звучи от любов.Живеехме заедно и това беше следващата стъпка.И двамата го искахме

Общи условия

Активация на акаунт