Искренни ли сте на 100 % във форума?

  • 5 211
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 438
Напоследък се случва често да си мисля и да си задавам въпросът, дали мненията по различните теми във форумите са истински. Замислям се, защото ми се струва, че всеки би могъл да каже каквото си иска, но дали е така...? И най вече търсим ли понякога да се изтъкнем казвайки нещо което би било одобрено от останалите, за да привлечем повече внимание...дори и да не разсъждаваме по този начин?

 Peace

# 1
  • Мнения: 3 367
az da,в инет пространството съм от 10 години и мноооооооого отдавна се наиграх на "совите не са това което са"..всеки си избира какво да казва и кому да вярва,но критичното мислене не вреди никога,особено ако решения се базират на инфо само от подобен форум..

# 2
  • Мнения: 1 783
Да. Изказвам се само по теми, по които имам какво да кажа и не пиша, за да си губя времето и да си добавям звездички към профила Simple Smile

# 3
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да,искрена , загрижена , където трябва,  не избивам комплекси! наистина не виждам смисъл от роли, накрая някои наистина се губят самите те! за спам и по теми, дето не ми е интересно или не знам 100 процента верния  отговор не давам мнения! не прекалявам с мъдрост и теоритизиране, само практика и ли4ен опит!

# 4
  • Мнения: 98
Да. Изказвам се само по теми, по които имам какво да кажа и не пиша, за да си губя времето и да си добавям звездички към профила Simple Smile
и аз така  Simple Smile:искрена съм в мненията си( няколко засега Simple Smile), но малко се притеснявам когато пиша за семейството си (даже избягвам), да не се обидят ако прочетат мой постинг Peace.

# 5
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Всеки малко преиграва, перфектизира образа. И аз не съм изключение. 98% съм аз.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 111
За  мен интернет пространството си е реално общуване със съвсем реални хора. Не лъжа и не мога да го правя. Знам, че това в днешно време не е похвално. Не се правя и съм винаги искрена на 100 %. Не избивам комплекси, скрита зад монитора. Когато пиша тук и задавам въпроси очаквам честни отговори, каквито бих дала и аз. Не правя това, което не искам да направят на мен.
Краткият отговор - да, искрена съм. Заявявам го честно и тържествено!

# 7
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
спестявам си някои мнения  за неща и хора в  името на "мир да е"  или, ако съм убедена, че няма смисъл. иначе се старая да съм искренна Peace

# 8
  • Мнения: 2 617
Винаги съм смятала, че откровените хора в реала и във виртуала са такива. Този, който по принцип си е лъжец, си остава винаги и навсякъде такъв.

От много години пиша в различни форуми, била съм винаги себе си. Понякога не се разкривам докрай, но това е вече друг въпрос, не мисля, че прекаленото отваряне и споделяне пред всички на всичко е необходимо.

# 9
  • Мнения: 3 804
определено да,не съм от хората които живеят за да събират точки от чуждото мнение за собствената си персона,но все пак има неща които са си строго лични и за които не пиша,но това си е право на всеки

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ама ти наистина ли смяташ, че някой ще ти отговори с НЕ Laughing

# 11
  • Мнения: 7 091
az da,в инет пространството съм от 10 години и мноооооооого отдавна се наиграх на "совите не са това което са"..всеки си избира какво да казва и кому да вярва,но критичното мислене не вреди никога,особено ако решения се базират на инфо само от подобен форум..

Абсолютно се подписвам под това ти изказване!
В последно време направо не ми се налага да пиша, ти направо ми четеш мислите  Laughing Laughing


Всеки малко преиграва, перфектизира образа. И аз не съм изключение. 98% съм аз.  Mr. Green

Бубка, аз мисля че момичето пита за мненията дали са искрени. Можеш да създаваш фалшив образ за себе си, но пък да отговаряш искрено по зададена тема, аз поне така си мисля.  newsm78

# 12
  • Мнения: 5 183
определено да,не съм от хората които живеят за да събират точки от чуждото мнение за собствената си персона,но все пак има неща които са си строго лични и за които не пиша,но това си е право на всеки

И съм така, в общи линии

# 13
  • Мнения: 3 423
всеки би могъл да каже каквото си иска
Да, така е.

# 14
  • загубено
  • Мнения: 6 487
определено да,не съм от хората които живеят за да събират точки от чуждото мнение за собствената си персона,но все пак има неща които са си строго лични и за които не пиша,но това си е право на всеки

И съм така, в общи линии
newsm10

# 15
  • Мнения: 7 914
ако пишеш дълго във форума и лъжеш трябва да си доста умел , за да не се оплетеш в собствените си лъжи Twisted Evil...че доста зорки очи има #Crazy -  рядко тук  остава нещо скрито покрито:mrgreen: Mr. Green Mr. Green

ама че има доста премълчани истини в това съм 100% сигурна  Peace


# 16
  • Мнения: 1 655
Не виждам смисъл да не съм!

# 17
  • Мнения: 3 932
Не лъжа, просто понякога премълчавам...

# 18
  • Мнения: 3 388
ако пишеш дълго във форума и лъжеш трябва да си доста умел , за да не се оплетеш в собствените си лъжи Twisted Evil...че доста зорки очи има #Crazy -  рядко тук  остава нещо скрито покрито:mrgreen: Mr. Green Mr. Green

ама че има доста премълчани истини в това съм 100% сигурна  Peace


 Peace

# 19
  • Мнения: 5 475
Да,искрена , загрижена , където трябва,  не избивам комплекси!
  Наистина не виждам смисъл от роли, накрая някои наистина се губят самите те!
  За спам и по теми, дето не ми е интересно или не знам 100 процента верния  отговор не давам мнения!
  Не прекалявам с мъдрост и теоритизиране, само практика и ли4ен опит!

  Подписвам се под това мнение. Peace
 

# 20
зависи какво разабираШ под искрен
не лъжа, но ли4ния ми живот е табу
не казвам вси4ко, което мисля, заЩото няма смисъл
пример _ първото неЩо което си помислих като видях темата беШе: оЩе едно неграмотно заглавие  ooooh!

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 11:18 от gioia

# 21
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Напоследък се случва често да си мисля и да си задавам въпросът, дали мненията по различните теми във форумите са истински. Замислям се, защото ми се струва, че всеки би могъл да каже каквото си иска, но дали е така...? И най вече търсим ли понякога да се изтъкнем казвайки нещо което би било одобрено от останалите, за да привлечем повече внимание...дори и да не разсъждаваме по този начин?

 Peace

ли4но аз не вярвам, 4е вси4ки мнения са достоверни. една такава идеалисти4на картинка ми се образува, нямаЩа ниЩо обЩо с реалността...  #Crazy
ако под 100% искреност имаШ предвид да си разкажа автобиографията, не, не съм. ако става въпрос за мненията ми, да, в този слу4ай гарантирам, 4е за зло или за добро, казвам каквото мисля (е, спестявам понякога определения  Mr. Green), или каквото знам. признавам си, 4е спамът не ми е 4ужд и от време на време пиШа, колкото да си по4еШа езика.  Rolling Eyes

ама ти наистина ли смяташ, че някой ще ти отговори с НЕ Laughing

именно  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 379
Искрена? ....
За лъжене, не лъжа.
Но прословутото "истинско аз", поне моето, не може да се открие в този форум.
Тук пиШе една моя софт версия, която не противоре4и, не намира кусури и на никого не отговаря рязко.
В реалността съм малко по_взискателна към хората мои събеседници. В реалността о4аквам пове4е и давам пове4е.
Тук пиШе софт версията ми по няколко при4ини:
1) Форумът е огромен и 95% от у4астниците не познавам дори и бегло. Това е предпоставка за много недоразумения.
2) Не ми е по вкуса да ходя да обиждам млади майки. Форумът е измислен и създаден за майки, бременни и забременяваЩи. Факт. Неоспорим. Когато безкрайните теми за каШи, ноЩно кърмете и т.н. ми станат ску4ни, просто не се вклЮ4вам и не ги 4ета. Не намирам за велики хората, които ходят да разправят на майките колко са тъпи, 4е се вълнуват от въпросите по каШите. Мисля, 4е тези хора или трябва да си траят и търпеливо да 4акат някоя интересна тема (като мен), или просто веднъж за винаги да напуснат пространството на bg-mamma.
3) Не мога да се вържа истински, 4е някой казал еди какво си във форума Laughing

# 23
  • Мнения: 438
зависи какво разабираШ под искрен
не лъжа, но ли4ния ми живот е табу
не казвам вси4ко, което мисля, заЩото няма смисъл
пример _ първото неЩо което си помислих като видях темата беШе: оЩе едно неграмотно заглавие  ooooh!

Защо неграмотно?

# 24
зависи какво разабираШ под искрен
не лъжа, но ли4ния ми живот е табу
не казвам вси4ко, което мисля, заЩото няма смисъл
пример _ първото неЩо което си помислих като видях темата беШе: оЩе едно неграмотно заглавие  ooooh!

Защо неграмотно?

Ами заЩото е с доста груба правописна греШка. По въпроса ти съдя, 4е не е от бързане. Поне заглавията може да си ги про4итаме по два пъти преди да ги публикуваме. Ли4но мнение, разбира се. 

Използвам слу4ая да помоля всеки, които ми открие правописни, грамати4ески или каквито и да било греШки да ми ги съобЩава на ли4ни. Ще съм много благодарна.  Hug 

# 25
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
зависи какво разабираШ под искрен
не лъжа, но ли4ния ми живот е табу
не казвам вси4ко, което мисля, заЩото няма смисъл
пример _ първото неЩо което си помислих като видях темата беШе: оЩе едно неграмотно заглавие  ooooh!

Защо неграмотно?

Заради двете "н" may be  Rolling Eyes

(на мен и "на 100%" не ми зву4и добре, но напоследък си хваЩам куп греШки, та  Embarassed Rolling Eyes)

# 26
  • Мнения: 1 761
Нямам защо да не съм искрена.Но май когато форума се използва не за обмяна на мнения, информация,запитвания, а за дразги нямам никакво желание нито да пиша, нито да чета.

# 27
  • Vienna
  • Мнения: 266
``Да. Изказвам се само по теми, по които имам какво да кажа и не пиша, за да си губя времето и да си добавям звездички към профила ´´

Е това все едно аъ съм го писала! Срештала съм се с хора от нета и да ви кажа много се представят за това което не са. като опре до истинска срешта се покриват..... но от форума съм се запознала с три много истински жени, и мога да кажа,4е ве4е сме си приятелки. Макар и с едната, поради дале4ното разстояние на което живеем една от др. и нейната целосневна работа се виждаме мн рядко!

# 28
  • Мнения: 438
зависи какво разабираШ под искрен
не лъжа, но ли4ния ми живот е табу
не казвам вси4ко, което мисля, заЩото няма смисъл
пример _ първото неЩо което си помислих като видях темата беШе: оЩе едно неграмотно заглавие  ooooh!

Защо неграмотно?


Не maybe, a да. Ще се радвам ако ми обясниш  какво целиш с подобно изказване. Или ако трябва да се изразя по точно, какво означава "още едно неграмотно заглавие".  Peace
Ами заЩото е с доста груба правописна греШка. По въпроса ти съдя, 4е не е от бързане. Поне заглавията може да си ги про4итаме по два пъти преди да ги публикуваме. Ли4но мнение, разбира се. 

Използвам слу4ая да помоля всеки, които ми открие правописни, грамати4ески или каквито и да било греШки да ми ги съобЩава на ли4ни. Ще съм много благодарна.  Hug 

# 29
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Да. Пиша само в теми, в които има какво да кажа. Не държа всички да ме харесват, така че не ми се налага да съм неискрена Wink.

# 30
  • Мнения: 438
Много съжалих, че пуснах подобна тема.

А ти Джоя, преди да избързваш с нападки, погледни своя постинг и си поправи своите правописни грешки. Въпросът е приключен. Нямам намерение да оправдавам двойното "н" в заглавието, тъй като ми е честа грешка, признавам си го.

Досега съм се стремяла да избягвам да се включвам в подобни смешни подмятания, и единствено сега си позволявам, тъй като са адресирани към мен.

 newsm10

# 31
Много съжалих, че пуснах подобна тема.

А ти Джоя, преди да избързваш с нападки, погледни своя постинг и си поправи своите правописни грешки. Въпросът е приключен. Нямам намерение да оправдавам двойното "н" в заглавието, тъй като ми е честа грешка, признавам си го.

Досега съм се стремяла да избягвам да се включвам в подобни смешни подмятания, и единствено сега си позволявам, тъй като са адресирани към мен.

 newsm10



Ани, дадох ти само един пример за безсмислието да сме искрени в някои слу4аи. Виждам, 4е беШе успеШен. НиЩо ли4но.

# 32
  • Мнения: 438
Напротив, не успя.

Дори, въобще нямах намерение темата да се превръща в толкова плоска.

Излишно е да се впускам в обяснения.

# 33
  • Мнения: 2 825
Да. Пиша само в теми, в които има какво да кажа. Не държа всички да ме харесват, така че не ми се налага да съм неискрена Wink.

И аз така  Peace

# 34
  • Мнения: 3 425
Форума е любимото място....кога съм искрена,кога не....но не лъжа много  Joy  Joy  Joy

Понякога наистина не съм това,което съм наистина  Crazy
Например: не обичам да се заяждам и т.н,но понякога с кеф го правя,но ако ми се случваше в реалността едва ли щях да съм такава...но съм си лисичка де  Crazy

# 35
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Много съжалих, че пуснах подобна тема.




заЩо? темата не е лоШа, може би трябва да влизаШ от време на време с някакъв коментар, за да я вкараШ в линията на първона4алната ти идея. ина4е като си даде всеки отговора, Ще замре.  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 1 128
Ако трябваше да бъда съвсем искренна някой теми щяха да се превърнат в дразги.Срещам мнения,който не ми харесват.Има хора,който нямат такт и вместо да използват форума за размяна на опит го използват,за да си чешат езиците.Когато срещна недружелюбно мнение ми кипва малко,но в повечето случай премълчавам защото знам,че не мога да оправя недобронамерените.Така, че в това отношение не съм искренна(трябва да призная ,че няколко пъти когато ми е кипвало доста съм казвала какво не ми харесва)
Не съм искренна винаги по отношение на личния ми живот,но не защото лъжа а просто защото премълчавам.Ако съм се скарала с мъжа ми например надали това,че ще го напиша във форума ще ми разреши проблема,а и кой го интересува Mr. Green
Искренна съм когато се пита нещо конкретно и мога да дам опит,тоест когато мога да помогна.

# 37
  • NL
  • Мнения: 520
Ами аз отдавна пиша но предимно в други форуми и съм се сблъсквала с какви ли не писания-верни,неверни,изхвърляния от всякакъв род и тн.
Моето мнение,че дори и някой да излъже за нещо си е 100% и единствено за негова сметка.Файда на практика от лъжи-никаква.Кой каквото иска да си пише.Аз за себе си мога да преценя и да отсея хубавите неща от плявата.
За трупането на мнения за сметка на качеството пак съм на същата позиция.

# 38
  • Мнения: 438
Много съжалих, че пуснах подобна тема.




заЩо? темата не е лоШа, може би трябва да влизаШ от време на време с някакъв коментар, за да я вкараШ в линията на първона4алната ти идея. ина4е като си даде всеки отговора, Ще замре.  Rolling Eyes


Вярно е, че аз съм озаглавила темата, но смятам, че всички заедно я разработваме. Включвам се с коментари не с идеята темата да остане вечна, а когато предполагам, че е необходимо и имам какво да кажа. А пък тя нека си замре, не може да остане все така актуална.

# 39
  • Мнения: 2 427
Ани,ти знаеш отчасти моето мнение.Трудно е да си искрен в този форум.Mного хора се обиждат от това че не отговаряш обикновено това ,което на тях им стиска.Не,на 100 процента рядко ми се е случвало,именно заради това че по всякакъв начин се мъча така да увъртя и да кажа нещата ,че след мен да няма 100 изпотръшкали се да се вайкат и охкат.С една дума яко си цензурирам искреноста.До колкото мога.Заради това най-вероятно полвината от узърките не могат да ме "гледат". Tired

# 40
  • Мнения: 438
Ах Владке, от кога те чакам.. Hug

# 41
  • Мнения: 2 427
Аз от събота съм махмурлия,следователно в ужасно настроение! Embarassed
По въпроса за искренноста(обожавам двойните,страхотно ми звучат),последния път когато се заканих да не бъда повече никога искренна и добронамерена с хората беше в темата за домашните помощници.Народа така освирепя,толкова много хора засегнах че чак сама се отвратих от себе си.Шо?Щото съм си позволила да се изцепя от колектива който беше "ЗА".Така че колкото по-лицемерни бидем,толкова повече ще ни обичат и превъзнасят.Ма пусто,като не съм от тази порода...явно за мен няма място феф форум средата.Колкото пъти кажа нещо което мисля-дледам след 5 минутки минала чстачката и измела.Е къв е смисъла?!Най-добре да си кротувам в наша тема и да си говоря за чорапи и бримки,бебета и манджи, и разни мерудии.

# 42
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Аз от събота съм махмурлия,следователно в ужасно настроение! Embarassed
По въпроса за искренноста(обожавам двойните,страхотно ми звучат),последния път когато се заканих да не бъда повече никога искренна и добронамерена с хората беше в темата за домашните помощници.Народа така освирепя,толкова много хора засегнах че чак сама се отвратих от себе си.Шо?Щото съм си позволила да се изцепя от колектива който беше "ЗА".Така че колкото по-лицемерни бидем,толкова повече ще ни обичат и превъзнасят.Ма пусто,като не съм от тази порода...явно за мен няма място феф форум средата.Колкото пъти кажа нещо което мисля-дледам след 5 минутки минала чстачката и измела.Е къв е смисъла?!Най-добре да си кротувам в наша тема и да си говоря за чорапи и бримки,бебета и манджи, и разни мерудии.

аз пък предпо4итам хора, които имат мнение и си го изказват, ако Ще някакво елементарно, отколкото никакво такова. добрият тон е едно неЩо, лицемерието_друго.
нямам проблеми с оби4та на хората и много добре си се 4увствам във форума  Crossing Arms Mr. Green

# 43
  • Мнения: 907
О, и аз добих усет кога може да направя революция  Twisted Evil. Когато мнението ми се отдалечава от общоприетите клишета (а това е много често), си трайкам. Щото то идеята не била да си казваш мнението, а да блeeш с овцете в хор. А ако ми  е заядливо пък си го казвам  Mr. Green. Ама не ми се кривва шапката от това кой какво и защо ... Не мога да се изказвам обаче в стил "и аз така", нито пък да защитавам възгледи, които не са мои на 100%  bowuu. А за правописа много се старая  Blush, дано си личи, че и аз на моменти се питам за думи, които съм знаела някога си.

# 44
  • Мнения: 2 379
За мен пък е супер необяснимо как успяват хората да се изпокарат във форумите? Crazy Laughing
Емблемати4ен пример от италианската тема е когато женурята се изпокара дали е по_гот кола с автомати4ни скорости или със скоростен лост Mr. Green ОЩе не мога да си обясня как така се скараха вси4ки за тази глупост, 4е 4ак до обиди и разцепления се стигна!

# 45
  • Мнения: 2 427
За мен пък е супер необяснимо как успяват хората да се изпокарат във форумите? Crazy Laughing
Емблемати4ен пример от италианската тема е когато женурята се изпокара дали е по_гот кола с автомати4ни скорости или със скоростен лост Mr. Green ОЩе не мога да си обясня как така се скараха вси4ки за тази глупост, 4е 4ак до обиди и разцепления се стигна!
Аз къде съм бляла че не знам за това?! newsm78

# 46
  • Мнения: 2 379
Аз къде съм бляла че не знам за това?! newsm78
Ами... мисля, 4е през февруари се слу4и слу4ката.

# 47
  • Мнения: 2 427
Ясно къде съм била-на пост! Laughing

# 48
  • Мнения: 2 427
Аз от събота съм махмурлия,следователно в ужасно настроение! Embarassed
По въпроса за искренноста(обожавам двойните,страхотно ми звучат),последния път когато се заканих да не бъда повече никога искренна и добронамерена с хората беше в темата за домашните помощници.Народа така освирепя,толкова много хора засегнах че чак сама се отвратих от себе си.Шо?Щото съм си позволила да се изцепя от колектива който беше "ЗА".Така че колкото по-лицемерни бидем,толкова повече ще ни обичат и превъзнасят.Ма пусто,като не съм от тази порода...явно за мен няма място феф форум средата.Колкото пъти кажа нещо което мисля-дледам след 5 минутки минала чстачката и измела.Е къв е смисъла?!Най-добре да си кротувам в наша тема и да си говоря за чорапи и бримки,бебета и манджи, и разни мерудии.


аз пък предпо4итам хора, които имат мнение и си го изказват, ако Ще някакво елементарно, отколкото никакво такова. добрият тон е едно неЩо, лицемерието_друго.
нямам проблеми с оби4та на хората и много добре си се 4увствам във форума  Crossing Arms Mr. Green
Феям,напълно си права,заяждането няма нищо общо с искренноста.В темата която визирах думата която разяде толкова много човешки души беше "Принцеса".Ты като аз винаги се самоиронизирам,окарикатурявам и никога не се вземам на сериозно,както и чещо се бъзикам сама със себе си,узърките решиха че се обръщам към тяхна милост в трето число.
Държа да го упомена,защото съм адски злопаметна,признавам си съвсем искренно Mr. Green

# 49
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Аз от събота съм махмурлия,следователно в ужасно настроение! Embarassed
По въпроса за искренноста(обожавам двойните,страхотно ми звучат),последния път когато се заканих да не бъда повече никога искренна и добронамерена с хората беше в темата за домашните помощници.Народа така освирепя,толкова много хора засегнах че чак сама се отвратих от себе си.Шо?Щото съм си позволила да се изцепя от колектива който беше "ЗА".Така че колкото по-лицемерни бидем,толкова повече ще ни обичат и превъзнасят.Ма пусто,като не съм от тази порода...явно за мен няма място феф форум средата.Колкото пъти кажа нещо което мисля-дледам след 5 минутки минала чстачката и измела.Е къв е смисъла?!Най-добре да си кротувам в наша тема и да си говоря за чорапи и бримки,бебета и манджи, и разни мерудии.


аз пък предпо4итам хора, които имат мнение и си го изказват, ако Ще някакво елементарно, отколкото никакво такова. добрият тон е едно неЩо, лицемерието_друго.
нямам проблеми с оби4та на хората и много добре си се 4увствам във форума  Crossing Arms Mr. Green
Феям,напълно си права,заяждането няма нищо общо с искренноста.В темата която визирах думата която разяде толкова много човешки души беше "Принцеса".Ты като аз винаги се самоиронизирам,окарикатурявам и никога не се вземам на сериозно,както и чещо се бъзикам сама със себе си,узърките решиха че се обръщам към тяхна милост в трето число.
Държа да го упомена,защото съм адски злопаметна,признавам си съвсем искренно Mr. Green

Брех, вЕрно ли?  Shocked
аз не помня ниЩо, освен ако не съм останала много впе4атлена (от много ум, или от много тъпост  Laughing). понякога даже не помня кой какво мнение е изказал, в смисъл (нали за искреност говорим), 4е понякога 4ета мненията, но не и кой ги е дал  Rolling Eyes
и съответно отговарям без оглед на кой е насреЩа Wink

# 50
  • Мнения: 2 427
Да,сериозно,не към всички и за всичко.Много често забравям за сериозни неща,които някак си съм храносмлялаизпушваме лулата на мира и забравям,но има неща,дори и разни дребни простотийки,които като ми се набият в главицата са като ръждив гвоздей-не мож ги изкара повече.Обикновенно,колкото и да е банална случката,понякога говори много за хората. Peace

# 51
О, и аз добих усет кога може да направя революция  Twisted Evil. Когато мнението ми се отдалечава от общоприетите клишета (а това е много често), си трайкам. Щото то идеята не била да си казваш мнението, а да блeeш с овцете в хор. А ако ми  е заядливо пък си го казвам  Mr. Green. Ама не ми се кривва шапката от това кой какво и защо ... Не мога да се изказвам обаче в стил "и аз така", нито пък да защитавам възгледи, които не са мои на 100%  bowuu. А за правописа много се старая  Blush, дано си личи, че и аз на моменти се питам за думи, които съм знаела някога си.


То4но такива мнения ми е интересно да 4ета, ама мнооого рядко се среЩат. Имам си 3, 4 лЮбими ника, които 4ета с удоволствие и толкова...

# 52
  • Мнения: 2 254
Чак на 100 не...до 95% го докарвам Mr. Green
  Нека има някакви мизерни 5%,ей така, да си послъгвам Twisted Evil....

# 53
  • NL
  • Мнения: 520
Amymommy.
Цитат
С една дума яко си цензурирам искреноста.
Пиши си както ти идва отвътре.Cпоред мен пишеш наистина много увлекателно и с удоволсвие ти чета постовете.

# 54
  • Мнения: 2 427
Милика,караш ме да се червя без време.Мерси все пак Blush.
Анджи,пиле ,сега четох по-задълбочено,ама защо казваш че съжалявш че си пуснала въпросната тема newsm78,не разбрах?Аз пък си мислех точно че темата ти много ми допада  bouquet.Едно от рядко смислените заглавия до тук.Не че имам нещо против и по-несмислените,нали трябва да разгряваме пръсти периодично,че иначе ще се изпонатръшкаме от скука Whistling.

# 55
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
amymommy,
и аз съм на тоз хал. Няколко пъти се убеждавах, че най-доброто място за душевното ми спокойствие едва ли е тук, ама....връзка с България.

Когато си отстоявам мнението за нещо съм 100%. За плетки и манджи не мога да говоря и ако взимах участие щяха да ми намалеят % на искреност. Личните неща премълчвам. Самозащита е.

# 56
  • Мнения: 54
Винаги съм смятала, че откровените хора в реала и във виртуала са такива. Този, който по принцип си е лъжец, си остава винаги и навсякъде такъв.

От много години пиша в различни форуми, била съм винаги себе си. Понякога не се разкривам докрай, но това е вече друг въпрос, не мисля, че прекаленото отваряне и споделяне пред всички на всичко е необходимо.

Абсолютно съм съгласна с това мнение.
Tsugumi, сякаш си ми взела думите от устата!

# 57
  • Мнения: 6 167
в интернет не ме чувате, не ме виждате, как мога да твърдя, че получавате сто процента от мен, от искреността ми?
завиждам на тези, които могат да се раздават без остатък за непознати и никога невиждани хора, но аз нито давам всичко от себе си, нито искам да го правя. давам мнения, ако  съм полезна на някой с нещо - ок, ако не - не.


# 58
  • Мнения: 2 427
amymommy,
и аз съм на тоз хал. Няколко пъти се убеждавах, че най-доброто място за душевното ми спокойствие едва ли е тук, ама....връзка с България.

Когато си отстоявам мнението за нещо съм 100%. За плетки и манджи не мога да говоря и ако взимах участие щяха да ми намалеят % на искреност. Личните неща премълчвам. Самозащита е.
Емиии...Hа ти България! Mr. Green

# 59
  • Мнения: 54
За мен пък е супер необяснимо как успяват хората да се изпокарат във форумите? Crazy Laughing
Емблемати4ен пример от италианската тема е когато женурята се изпокара дали е по_гот кола с автомати4ни скорости или със скоростен лост Mr. Green ОЩе не мога да си обясня как така се скараха вси4ки за тази глупост, 4е 4ак до обиди и разцепления се стигна!

Не се чуди! Laughing
Аз съм била свидетел на много други по-безсмислени спорове, като:
- нормално раждане <-> секцио
- дигитални фотоапарати <-> лентови
... иги ги разбери!

# 60
  • Мнения: 2 427
Аз обаче тук противно на Цугуми бих казала че съвсем спокойно споделям и лични неща.Естествено онези които реша да споделя в голяма аудитория.Много рядко има нещо лично,което премълчавам и не споделям.Почти нямам неща за криене.За мен в пълна сила важи правилото нищо човешко не ми е чуждо, oд което непрекъснато се подписвам.

# 61
  • Мнения: 2 617
Аз също споделям много лични неща, въпросът беше за границите, до които го правя. В края на краищата, човек, колкото и да иска, не всикчо може да си изкаже, дори и тук  Wink Не толкова криене, колкото незатормозяване прекалено на другите с неща, които може изобщо да не ги интересуват.

# 62
  • Мнения: 2 959
...всеки би могъл да каже каквото си иска, но дали е така...
Да, може всеки сам да си създава образ, но според мен с течение на времето постепенно избива истината. А на темата, искрена- да, когато се отнася до споделен опит, знания, или по отношение на другите/ всеки може да види в човека отсреща две страни, хубавата и лошата, дали ще се възхити на хубавата или ще изкритикува лошата е личен избор/. Личното пространство е неприкосновено.

# 63
  • Мнения: 2 427
Бе,Калида,нали това е темата за искреноста,та ще си позволя да отбележа че тук във форума ти си мерилото-ха някой е слъгал ха си го сгащила.Нали винаги цялата информация ти се върти в орбита!Просто недоумявам как може да си толкова осведомена бре човек,имам чувството че и на сън да те бутнат ще им изрецитираш цялото ми хистори до този момент.И не само моето! Laughing

# 64
  • Мнения: 2 379
Нали винаги цялата информация ти се върти в орбита!Просто недоумявам как може да си толкова осведомена бре човек
100 пъти съм питала Калида как го прави този номер, и други хора са я питали, но тя никога не казва Crossing Arms Whistling Wink

# 65
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Тандури, да, май различно съм го прочела. Мненията са ми искрени, но понякога премълчавам, ако нещо ме дразни.

Откакто видях в Клюкарника Тони Сопрано как разцъка една госпожица с несъответствия в хистори-то, съм убедена, че всяка лъжа може да лъсне. 

# 66
  • Мнения: 438
Определено много съфорумки се опитват чрез постингите си да доминират над останалите.  Stop

# 67
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Определено много съфорумки се опитват чрез постингите си да доминират над останалите.  Stop

не ти разбрах мисълта newsm78
не виждам как изказано мнение може да "доминира" над друго. освен, естествено, с ка4ествени аргументи.

# 68
  • Мнения: 438
Определено много съфорумки се опитват чрез постингите си да доминират над останалите.  Stop

не ти разбрах мисълта newsm78
не виждам как изказано мнение може да "доминира" над друго. освен, естествено, с ка4ествени аргументи.

Не мнение, а самата персона. Съжалявам, че не ме разбираш, бих ти обяснила по добре ако можех   Peace

# 69
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Определено много съфорумки се опитват чрез постингите си да доминират над останалите.  Stop

не ти разбрах мисълта newsm78
не виждам как изказано мнение може да "доминира" над друго. освен, естествено, с ка4ествени аргументи.

Не мнение, а самата персона. Съжалявам, че не ме разбираш, бих ти обяснила по добре ако можех   Peace

в нормалния живот всеки си заЩитава мнението и не се смята за доминация, а за конфронтация (пуснете ми 4уждицата  Laughing)
има хора с аргументи и хора без такива. и от двете разновидности има по_настъпателни и по_умерени.
за мен ли4но, най_лоШото е 4овек бвз аргументи, който се мъ4и да се наложи. или, пълен с обЩи приказки и взети под наем идеи такъв.
не знам дали говорим за едно и съЩо неЩо, пиШа ей така, малко на посоки  Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 438
В последните ти думи не намирам нищо общо с това което изказах аз преди малко. Може би затова пишеш на посоки. Ако четеш внимателно, ще забележиш едно "опитват се", което променя много нещата. Отново не разбираш смисълът на думите ми. На колко си години?
Айде чао, отивам да вечерям със съпруга си.

# 71
  • Мнения: 907

за мен ли4но, най_лоШото е 4овек бвз аргументи, който се мъ4и да се наложи. или, пълен с обЩи приказки и взети под наем идеи такъв.
не знам дали говорим за едно и съЩо неЩо, пиШа ей така, малко на посоки  Rolling Eyes

Това, което най-много ме дразни, че хората не могат да се абстрахират. Само да кажеш нещо по напреки и се хващат "ама ти така ли правиш", ама "аз не съм такава" и дори да говориш по принцип, все някои го приема твърде лично, нещо като застрелян с рикоширал куршум  Mr. Green. Та май най-доброто на референдумите тук е не толкова ефекта, ами това че кара хората да направят крачка назад и да погледнат и с очите на околните даден проблем и съответно да помислят за решението му не само от своя гледна точка.

А тоя израз за камбанарията не знам кога се е появил, ама ми се повръща от него  Sick.

# 72
  • Мнения: 2 907
Откакто видях в Клюкарника Тони Сопрано как разцъка една госпожица с несъответствия в хистори-то, съм убедена, че всяка лъжа може да лъсне. 


Ахаха. Как съм пропуснала това изпълнение на другарчето Сопранов. За коя госпожица става дума, ако не е тайна  Wink

А по темата - мне, гледам да не съм много искрена, защото след третия бан май ти замразяват акаунта. ( дълбоко било замразяването...)

Жокер : научих се да псувам наум и да слагам усмихнати емотикони ( в знак на разбиране и толерантност ), да си затварям очите и да пригласям на подправки за кюфтета и плетене на чорапи ( пак в знак на пълна толерантност ), започнах да се подмазвам на куцо и сляпо ( така съм си осигурила фенклуб в случай на избухване на скандал и заговор срещу мен ).  Laughing

# 73
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
В последните ти думи не намирам нищо общо с това което изказах аз преди малко. Може би затова пишеш на посоки. Ако четеш внимателно, ще забележиш едно "опитват се", което променя много нещата. Отново не разбираш смисълът на думите ми. На колко си години?
Айде чао, отивам да вечерям със съпруга си.

ами просто заЩото ниЩо не си казала. някакви едносри4ни фрази, недоизказани, да не 4ета мисли слу4айно?   Shocked
кажи за какво става дума, та да те разбера  newsm78

(и на сто да съм, не съм вра4ка  Mr. Green)


за мен ли4но, най_лоШото е 4овек бвз аргументи, който се мъ4и да се наложи. или, пълен с обЩи приказки и взети под наем идеи такъв.
не знам дали говорим за едно и съЩо неЩо, пиШа ей така, малко на посоки  Rolling Eyes

Това, което най-много ме дразни, че хората не могат да се абстрахират. Само да кажеш нещо по напреки и се хващат "ама ти така ли правиш", ама "аз не съм такава" и дори да говориш по принцип, все някои го приема твърде лично, нещо като застрелян с рикоширал куршум  Mr. Green. Та май най-доброто на референдумите тук е не толкова ефекта, ами това че кара хората да направят крачка назад и да погледнат и с очите на околните даден проблем и съответно да помислят за решението му не само от своя гледна точка.
А тоя израз за камбанарията не знам кога се е появил, ама ми се повръща от него  Sick.


дано да си права. аз не съм такава оптимистка  Rolling Eyes


(пп.  Heart Eyes)

# 74
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Откакто видях в Клюкарника Тони Сопрано как разцъка една госпожица с несъответствия в хистори-то, съм убедена, че всяка лъжа може да лъсне. 


Ахаха. Как съм пропуснала това изпълнение на другарчето Сопранов. За коя госпожица става дума, ако не е тайна  Wink

А по темата - мне, гледам да не съм много искрена, защото след третия бан май ти замразяват акаунта. ( дълбоко било замразяването...)

Жокер : научих се да псувам наум и да слагам усмихнати емотикони ( в знак на разбиране и толерантност ), да си затварям очите и да пригласям на подправки за кюфтета и плетене на чорапи ( пак в знак на пълна толерантност ), започнах да се подмазвам на куцо и сляпо ( така съм си осигурила фенклуб в случай на избухване на скандал и заговор срещу мен ).  Laughing


 Shocked
не ти вярвам  Crossing Arms

# 75
  • Мнения: 3 423
Предлагам темата да се подправи
с една анкетка. Там поне всички ще
са откровени и честни. Мисля си.

# 76
  • Мнения: 2 907

А трябва, трябва  Laughing

Искрена пионерска  Wink

# 77
  • Мнения: 3 423
Мистик, това е темата.

# 78
  • Мнения: 438
В последните ти думи не намирам нищо общо с това което изказах аз преди малко. Може би затова пишеш на посоки. Ако четеш внимателно, ще забележиш едно "опитват се", което променя много нещата. Отново не разбираш смисълът на думите ми. На колко си години?
Айде чао, отивам да вечерям със съпруга си.

ами просто заЩото ниЩо не си казала. някакви едносри4ни фрази, недоизказани, да не 4ета мисли слу4айно?   Shocked
кажи за какво става дума, та да те разбера  newsm78

(и на сто да съм, не съм вра4ка  Mr. Green)


Е...какво друго можеш да кажеш. Беше ми ясно.


за мен ли4но, най_лоШото е 4овек бвз аргументи, който се мъ4и да се наложи. или, пълен с обЩи приказки и взети под наем идеи такъв.
не знам дали говорим за едно и съЩо неЩо, пиШа ей така, малко на посоки  Rolling Eyes

Това, което най-много ме дразни, че хората не могат да се абстрахират. Само да кажеш нещо по напреки и се хващат "ама ти така ли правиш", ама "аз не съм такава" и дори да говориш по принцип, все някои го приема твърде лично, нещо като застрелян с рикоширал куршум  Mr. Green. Та май най-доброто на референдумите тук е не толкова ефекта, ами това че кара хората да направят крачка назад и да погледнат и с очите на околните даден проблем и съответно да помислят за решението му не само от своя гледна точка.
А тоя израз за камбанарията не знам кога се е появил, ама ми се повръща от него  Sick.


дано да си права. аз не съм такава оптимистка  Rolling Eyes


(пп.  Heart Eyes)

# 79
И какво излезе? Искрените мнения претърпяват изтриване, Юзерите банване или в най_добрия слу4ай се стига до някакъв безсмислен "спор". Последствия: Юзерът приема някаква софт версия като пиколина, а на който му е противонатурно или престава да пиШе, заЩото му писва, или се ограни4ава до баналностите на деня .... тъпо. Т.е. имаме сериозни проблеми c комуникацията. Според мен проблемите не са на този, който изразява мнение във форум. В този ход на мисли може да стигнем и до преразглеждане на правилата както и  до модераторската логика на дейстивие/бездейстивие.... ама викате Ще ме баннат. Може, и какво от това?  

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 12:20 от gioia

# 80

Това, което най-много ме дразни, че хората не могат да се абстрахират. Само да кажеш нещо по напреки и се хващат "ама ти така ли правиш", ама "аз не съм такава" и дори да говориш по принцип, все някои го приема твърде лично, нещо като застрелян с рикоширал куршум  Mr. Green. Та май най-доброто на референдумите тук е не толкова ефекта, ами това че кара хората да направят крачка назад и да погледнат и с очите на околните даден проблем и съответно да помислят за решението му не само от своя гледна точка.

А тоя израз за камбанарията не знам кога се е появил, ама ми се повръща от него  Sick.


  newsm74

# 81
  • Мнения: 2 427
Откакто видях в Клюкарника Тони Сопрано как разцъка една госпожица с несъответствия в хистори-то, съм убедена, че всяка лъжа може да лъсне. 


Ахаха. Как съм пропуснала това изпълнение на другарчето Сопранов. За коя госпожица става дума, ако не е тайна  Wink

А по темата - мне, гледам да не съм много искрена, защото след третия бан май ти замразяват акаунта. ( дълбоко било замразяването...)

Жокер : научих се да псувам наум и да слагам усмихнати емотикони ( в знак на разбиране и толерантност ), да си затварям очите и да пригласям на подправки за кюфтета и плетене на чорапи ( пак в знак на пълна толерантност ), започнах да се подмазвам на куцо и сляпо ( така съм си осигурила фенклуб в случай на избухване на скандал и заговор срещу мен ).  Laughing
Е Мистик,тук вече излъга!
Дано не се засегнеш,използвам го в добрият смисъл,но и ти си истинска кучка като мен и още няколко хора,които когато решат да се карат не им трябват подкрепления,по скоро привърженици.Казвам го в чисто идеен план.Не е важно как ще влезеш ,а как ще излезеш от един спор.Обичам хората да ме обичат заради начина на мислене и идеите ми.Не за това колко пъти съм честитила именния ден на братовчедката и' второ коляно и букетите.

# 82
  • Мнения: 221
    Аз вземам участие само когато имам какво да кажа.Или знам нещо от което някой се интересува? Не ме бива много по хвалби и клюки, така че не се налага да лъжа.

# 83
  • Мнения: 1 910
Аз - да. Друг е  въпроса, че премълавам някои неща.

# 84
  • Мнения: 2 195
спестявам си някои мнения  за неща и хора в  името на "мир да е"  или, ако съм убедена, че няма смисъл. иначе се старая да съм искренна Peace
Абсолютно като адашката , понякога съм си патила , че съм била напълно искрена  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 1 049
Аз - да. Друг е  въпроса, че премълавам някои неща.
newsm10

# 86
  • Мнения: 2 907
Е Мистик,тук вече излъга!
Дано не се засегнеш,използвам го в добрият смисъл,но и ти си истинска кучка като мен и още няколко хора,които когато решат да се карат не им трябват подкрепления,по скоро привърженици.Казвам го в чисто идеен план.Не е важно как ще влезеш ,а как ще излезеш от един спор.Обичам хората да ме обичат заради начина на мислене и идеите ми.Не за това колко пъти съм честитила именния ден на братовчедката и' второ коляно и букетите.


Е, ама ти не четеш между редовете бе девойко  Laughing
Да добавя, че и когато не съм съгласна с някой много ме е страх да противореча, за да не си загубя страхотните приятелства в този форум  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 3 425
Предлагам темата да се подправи
с една анкетка. Там поне всички ще
са откровени и честни. Мисля си.

Отдавна го мисля това...да пускам теми с анкети и ДА НЯМА отговори  Crazy ,щот с тез отговори все едно участват в 'Кой е по- ,по- ,та най- '  Whistling

Феям, една beer за отпочване на уикенда   Peace



# 88
  • Мнения: 11 313
Любимата тема на Мама Кенга Mr. Green
Толкова много фалш има във форума, че едва ли някой е на 100 % искрен тук.
Аз самата пиша толкова завоалирано понякога, ама такъв си ми е стила.
Иначе съм перде и не ми пука кво си мислят другите за мен. И дали ми вярват.
Готова съм да помогна, ако помощта ми е желана.
Иначе си кютам и гледам сеир.
Вече обичам да го гледам, а не да участвам в него. Whistling

# 89
  • Мнения: 314
Почти толкова искрена, колкото и в реалния живот. По принцип нямам нужда да споделям кой знае колко лични неща тук, нито пък имам за цел да натрапя някаква определена представа за себе си на другите. Чета тук, защото ме интересува как е живота по другите земи и в бг и как другите го възприемат, в отговор информирам за живота в Швеция през моя поглед. Ако мога и да помогна на някой със съвет или мнение, това ме радва. А със сеирите понякога се забавлявам, това е неизбежно.

# 90
вече два часа съм в сайта. изморих се. но не мога да не отговоря: /защо да не казвам истината? какво бих спечелила от това? тук срещам теми който просто искат да се включа а аз съм си бърборана!!!! с огромно удоволствие споделям с Вас малкото си знания и многото си опит! щастлива се чувствам когато знам,че дори и с думи съм помогнала на някого. и в живота помагам на хората не за да ми благодарят а защото ми е удоволствие да видя усмивката на човека след това.

# 91
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Истинска съм, понякога просто не си давам мнението или премълчавам

# 92
мама мия, и аз така дори и живота. ако ми е неудобна истината си трая, не казвам нищо. мразя лъжата,лъжците, и се опитвам да науча хората също да ми казват само истината. от една истина ще ме заболи на момента. а разкритата лъжа ще ме измъчва дълго време.

# 93
  • Мнения: 312
И аз като повечето. Пиша само това,което смятам,че е истина и не преигравам в изказванията си. Не обичам да лъжа в реалния си живот,не го правя и тук. Даже името си ми е истинското.  Thinking Какъв е смисъла да се лъже? Това ще да е работа на 15 годишни (въпреки,че и от тях има доста серозни хора)

# 94
  • Мнения: 6 167
Замислям се, защото ми се струва, че всеки би могъл да каже каквото си иска...
 Peace

да, всеки може да говори каквото си иска  Wink
аз не съм себе си. много по-сложно нещо съм от мисли , предадени в двоичен код.
изказаното тук няма как да ме изрази и представи на 100 процента.

# 95
  • Мнения: 6 013
Винаги съм искрена- в форума и извън него, но чак на 100%.....не мога да кажа твърдо "Да". Никога не бих излъгала за нещо- още по малко за името и годините си- можех да го направя като се регистрирах в форума, защото знаех че няма да приемат на сериозно едно 17 годишно момиче, но не го направих, защото не искам да лъжа никого- пък и какво лошо има като съм на 17 години, нали трябва да има и такива, не може всички да са големи и зрели.....пък и аз съм в форума не да тръбя лъжи наляво и надясно, а да се науча на нещо, да обменям опит и идеи. Срещам много надути и високомерни, заядливи съфорумки- но не им обръщам внимание, защото не ми пука за мнението им- важното е какво аз мисля, а не какво те....... Всичко което съм писала, пиша и ще пиша е истина....Вервайте ми!  Mr. Green

# 96
толкова съм искренна 4е пониакога ставам вулгарна и банална и ме банирват но едвали ниакои е седнал да разбере засто то4но се вприагам.......
звезди4ка добре го е казала и има такива......., дето са отдълго тук, хваста6ги и не един път 4е лъжат, но и тогава дори излизат от положенбието и се правиат 4е не виждат написаното, както и да е.......
не оби4ам лъжата, и може би интернет не е наи подходиастото миасто да търсиа истината, но и аз така съм от баиа дълги години в нета, и имаики в предвид 4е сме във форум за маики и узрели хора се ми се сте да иа ниама таиа лъжа, ама надали и тука има болни от неиа хора.
искренна съм дори прекаленно, от лъжата пари не полу4авам 4е да иа заститавам, наи много пренебрежение да полу4а, тъи 4е.....
но състо и разбирам лажците, имах една приателка коиато толкова лъже6е 4е си виарва6е на собствените си лажи, остана савсем сама, даже и самотна маика остана с бебе на 5 месеца скоро, и то пак опт лажи, та от тиах фаида ниама...... и по малко тук в нета.

# 97
  • Мнения: 6 013
Astobiza много грешки има в твоето изказване- едва успях да прочета до края

# 98
  • Мнения: 4 111
Astobiza много грешки има в твоето изказване- едва успях да прочета до края

 rotfImao Присмял се хърбел на щърбел.  rotfImbo

# 99
  • Мнения: 6 013
Astobiza много грешки има в твоето изказване- едва успях да прочета до края

 rotfImao Присмял се хърбел на щърбел.  rotfImao
хахахах да ама аз не правя толкова много грешки..... Joy

# 100
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Ето я темата за правописните грешки. Заповядайте:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228284.new#new

# 101
  • Мнения: 934
Аз лично съм, просто защото не обичам да лъжа.  За това пък не казвам много.

А защо всъщност някой трябва да е искрен? Нали затова е нет-пространство: имаш анонимност, можеш да говориш каквото си искаш - това му е хубавото. Че не трябва да се 'правиш'. Каквото искаш - това. Кеф ти истина, кеф ти лъжа.

Не мога, както други правят, да си извадя целия личен живот на показ. Не ги осъждам в никакъв случай, въпрос на личен избор.

Но в този форум - абсурд! Че тя София (примерно) е малък град, аз само за едно лято идентифицирах две потребителки на форума по градинки без особено усилие, а какво остава да живея за постоянно там!
Примерно вървя по улицата, а разни ме гледат и си мислят: 'Абе, тази ли беше онази дето мъжът и и изневерил, пък после тя спала с еди кой си, пък децата не знам какво си?' 'Не бе, това е онази дето щеше да си сменя мебелите, и снимка беше сложила!' 'Аааа, тази ли, дето живее в квартал X и има еди-каква-си кола?'

Направо не знам как го правят това хората. Такава смелост аз нямам!

Общи условия

Активация на акаунт