Трябва ми джи пи

  • 1 608
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 029
Скъпа Julie,
не разбрах откъде си, но ако си в София ........

Съвсем искрено се надявам, че не си разбрала въпроса на Julie или не си прочела постът и, тя има лекар, на който разчита, а ако имаш други мотиви за това, което си написала... извини ме, значи аз не съм те разбрала правилно.

# 16
  • Мнения: 6 029
Milena_Martina, аз не търся добър педиатър - имам си и не смятам да го сменям за нищо на света.
търся си безотговорно джи пи:)

# 17
  • Мнения: 7
не съм разбрала въпроса...така става като си на работа и го удариш на емоции...
останах с впечатлението, че не искаш да ходиш на частно, защото това си е допълнително натоварване!

колкото до безотговорно джи пи...има ги много!
мога да ти кажа и това, ако те интересува - отиди в Хаджи Димитър, в сградата на 23та поликлиника има джи пи-та (мисля че са две).
аз лично не съм ходила при тях, но от всички майки към тях съм чувала ужасни неща - объркани диагнози, на едно му беше била ваксина, а то с бронхит; въобще не обръщат внимание дали се ходи на консултация или не....някой майки с дни не могат да се доредят да сложат ваксините....много са зле там нещата - това е мнението на всички! мисля че не им пука и биха могли да се квалифицират като "безотговорни".

сори за объркването! виж тук координати нямам, но ако се заинтригуваш мога да потърся и да ти пратя телефон!
е този път се надявам да съм била полезна

# 18
  • Мнения: 2 529
ами да де... именно. и понеже една мама беше писала, че процедира по същия начин за това пуснах темата.

Свържи се с тази мама, за да ти разкаже какво прави точно!

ни помня коя е, ни в коя тема.. нищо.

Може аз да съм била, Julie, защото големият ми син си имаше частен педиатър до 2 години и там слагахме и ваксини и всичко, а сега и малкото ми бебе е така. Едновременно с това и двамата си имат картони при педиатърка от кварталната ни поликлиника (15-та), която е и мой и техен личен лекар и на която вече изцяло разчитам за големия ми син. В никакъв случай не бих нарекла Джи Пи-то ни безотговорна, тя знае и следи абсолютно всичко и за двете деца, просто частната ни лекарка за мен е най-доброто за бебешката възраст и й имам безкрайно доверие, плюс, че в частния й кабинет не се чака на опашка с болни хора, както е в поликлиниките.  Simple Smile
Ако те интересува ще ти пратя на лични координатите на докторката от поликлиниката.

# 19
  • Мнения: 6 029
kiki29, сигурно ти си била.
радвам се, че не е безотговорна:) дали ще се навие на този вариант? дали ти е възможно да говориш предварително с нея... аз много трудно искам такива неща, страшно ми е неудобно... 15-та беше тази новата до 11-то училище, нали?

# 20
  • Мнения: 2 529
Да, тази е поликлиниката.
Хайде за да не спамим да се уговорим така - аз ще ходя тези дни да й нося точно данните за първите ваксини на бебето да ги впише и ще повдигна въпроса, ще й кажа, че става въпрос за моя позната и ако е съгласна направо ще ти пиша на лични  thumbsup
До скоро  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт