Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте, дъщеря ми на 01.08.2007 год. прави две годинки и ми се иска тази година да го направим в някой клуб. Моля споделете мнения за хубави клубове с градинки или без.
Благодаря ви Simple Smile

# 1
  • София
Довечера сме канени на РД тук. Има градина.
Доколкото помня в градината има пясъчник (с играчки), пързалка, люлка, клатещи се. Има и зала за игри.  За по-големи деца не е особено подходящо, но за малки е добре.
Ако районът те устройва ще пиша утре впечатления.

# 2
  • София
solaris, пиши после как е минал рождения ден, защото сега съм в процес на търсене на детски клуб за рожден ден.

# 3
  • София
Zdraveite. Da interesuvame tozi raion. Pi6i utre kak e minal rojdenia den. Blagodaria vi predvaritelno

# 4
  • София
Рожденият ден мина добре. Клубът се намира близо до пазарчето "Ситняково" на закътана уличка без движение на коли. Градината е с размери на малка квартална градинка. Оградено е с мрежа и вратата е една единствена (не може дете да излезе на улицата незабелязано). При парти, клубът се затваря за външни посетители. В градината има пясъчник с играчки, люлки, пързалка, колички за каране, нещо малко надуваемо, където малки деца също се забавляват. Има и затворени помещения, което при изненадваща смяна на времето е добре. Не видях какви са играчките вътре, но доколкото разбрах са тематични - стил кухня и т.н. (сигурно има и момчешки). Храната се заявява предварително по каталог (работят с някаква кетерингова фирма). Вчера рожденият ден беше на 6 годишно момиченце и беше избрано диджей парти, който организираше игри на музикален фон. Доколкото разбрах има версии с аниматор и тематични партита. Ценово нямам представа, но не е по-различно от на другите места.

Като цяло, мисля, че за този сезон на година мисля мястото е подходящо.

# 5
  • sofia
Миналата седмица  в същия клуб (Пинокио) правихме рожденния ден на синът ми. Много съм доволна. Децата бяха на средна възраст 3г. и всички много се забавляваха. Цените ги има в сайта. Плащаш в зависимост от това какво си поръчал, плюс 30лв. за два часа независимо колко са децата. Храната им е на кетъринг и от нея не сме много доволни, но като се има впредвит, че децата се забавляваха страхотно мисля, че може да се преглътне.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт