Искам да отслабнаааааа!

  • 6 260
  • 45
  •   1
Отговори
Здравейте мами!
Проблемът ми е следният-Мила вече е на 10 мес. ,а аз допреди няколко дни кърмех.
Проблемът е ,че по време на бременността качих 15 кг ,но през първите 3 мес. кърмене вместо да отслабна , качих 10 кг ,т.е. върнах си кг-те от 9-тия мес. и продължих да ги поддържам докато Мила навърши 9 мес.
Последният месец започнах да отслабван-но уви - твърде малко.
Спортувам и не се тъпча.
Някой има ли идея дали е възможно проблемът да е хормонален или какъвто и да е друг...?
Помощ !
Давайте съвети!

# 1
  • Мнения: 1 014
Щом спортуваш и не се тъпчеш, може и проблемът да е на хормонална основа, но това само лекар може да го каже. По принцип със спорт и ограничаване на храната се свалят килограми...

# 2
  • Мнения: 1 014
bobi, имаш много сладко бебенце Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 562
Ако искаш да отслабваш тук има две групи - лечебен глад и зелева супа. Можеш да се включиш, ако искаш. Аз още се ослушвам  Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, възможно е проблемът да е в кърменето, но надали е хормонален.По-скоро организмът ти си пази запасите, за да се застрахова, вслучай, че постъпленията от храна намалеят, да има откъде да прави храна за бебето.Аз бях така до петия месец след раждането- ям  - не ям, все едни килограми Imp После изведнъж нещата се отключиха и много бързо свалих 4-5 кг.После спретнах и една лека диетка, пригодена за кърмачки, и сега мога да се похвала със старата си фигура.Е, има още за доизглаждане, но то и преди да забременея си имаше тук-там Wink Което пък се дължи на "любовта" ми към спорта Twisted Evil Според мен и при теб нещата ще се "отключат" скоро.Без да се тъпчеш и със спорт няма начин просто да не свалиш.Дано Praynig

# 5
  • Мнения: 1 517
belinda, кажи моля те каква диета за кърмачки си спазвала! Не мога да се трая вече, и лято идва, а докога ще кърмя - не се знае.... Моите кг спряха на 70 и вече няма мърдане надолу!

# 6
  • Мнения: 3 200
Цитат на: petty
belinda, кажи моля те каква диета за кърмачки си спазвала!


Ох, и аз се интересувам

# 7
  • Мнения: 768
Има радикално решение никаква захар и никакви много сладки плодове.
Захар обаче отбележи има навсякьде- и в майонезата и ктчупа и в хляба понякога. Така че е сложно да се спазва, но ако успееш наистина отслабваш. Е сьщо така не яж картофи, ориз и тестени изделия от бяло брашно.
А когато бях вегетарианка и в периодите когато ядях повече сурови зеленчуци и плодове, бях в най-добра форма.
Но никога не сьм спирала да ями кисело мляко- според мен от него не се напьлнява, независимо кава масленост има.

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, аз май много хора подведох Embarassed Някои ми писаха на лични, други тук...Не съм спазвала специална диета, а си модифицирах тази със зелевата супа, така че да не приемам твърде малко калории и да отслабвам твърде бързо.Това е - ядях освен супата и това, което е по програмата на диетата, и други работи - банани, мед, картофи, ориз, кафе със захар, прясно мляко всеки ден и така.Отслабнах кило и половина са шест дни, на седмия опропастих диетата:)Но мисля, че този резултат е добър за кърмачки, а и се запазва вече трета седмица.Пък и супичката помага да не се чувстваме нон-стоп гладни и ни достава така необходимите за кърмата течности и витамини.Мисля, че това е перфектният вариант, докато кърмим.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ако си започнала последният месец да спортуваш и да се ограничаваш,то трябва да поизчакаш за резултат.Не става толкова бързо.
Все пак организмът толкова време е свикнал да произвежда кърма,сега си спряла  си почнала спорт.Той ще се чуди за какво става въпрос Wink Наистина сега се регулират хормоните!!!Продължавай така,не се отказвай и ще има ефект!!!!

# 10
Nai dobroto i kachestveno otslabvane e BAVNOTO OTSLABVANE.Az zapochnah lunna dieta-vednaj v sedmicata glad 24 h. po shema.Ako iska6 ste ti ja pratia na e-mail.Zasega svalilam po 0,5kg. na gladyvane bez da gi trypam otnovo pak i se prochistva6 za6toto se pie samo i mnogo voda.

e-mail- hohiho@abv.bg

# 11
  • Мнения: 1 517
Цитат на: belinda
Не съм спазвала специална диета, а си модифицирах тази със зелевата супа, така че да не приемам твърде малко калории и да отслабвам твърде бързо.

Чак сега прочетох темата за тази зелева супа и веднага слязох до магазина за една зелка... Май ще се пробвам и аз, макар че не знам докъде ще стигна.  Rolling Eyes
Чудя се само дали хормоните, свързани с производството на кърма, имат нещо общо с напълняването... Преди свалях кила без усилия. А сега съм се застопорила на едно място и край! Хем не съм се затъпкала с храна. И гимнастика правя - никакъв резултат. Но повече не може да продължава така!

# 12
  • Мнения: 498
Здравейте момичете , ще ви кажа мойта диета.
Започнах я на 25.12 и до 8.03 свалих 6кг. , което е съвсем нормално , средно 2 на месец. Та спирате със следните продукти:
1.хляб и тестени всякакви
2.ориз
3.картофи
4.захар и захарни всякакви
5.сол- ограничена до минимум
6.алкохол - може само бяло вино
7.плодове - никакви
8.майонеза, кетчуп горчица
9.кашкавал ,сирене , мляко-и двете
10.маслини, олио, масло
11.пастет, салами- шпек или луканков

Яде се :
пилешко филе на скара, риба , телешко, говеждо, яйца , зеле, домати/не заедно с краставици/ , краставици, лимони- много, марули, репички .
Ходи се пеш , качват се стълби и се слиза по стълбите, кара се колело , вдигат се гирички.

успех!!!

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Да, подобна диета ми помогна да сваля 10кг за един месец, и, което е по-важното, да си запазя теглото т.е. не надебелях отново след като я спрях.
Разликата е, яе можех да ям колбаси (без кренвирши) и (супер странно) нямаше ограничения в мазнините. Дори на листа с диетата пишеше: ...може да ядете пръжки ако искате, но не слагайте троха хляб в устата си...Звучи малко несериозно, но е факт резултата. Освен това без всякакви варива - боб, леща, ориз, царевица, грах, зелен фасул.

# 14
  • Мнения: 498
Мира права си , когато се спрат въглехидратите и мазнините  , организма почва да смуче от наличните запаси.
Но грам  не трябва да се хапва от тях .
Пропуснах забраната на газирани  и натурални напитки.
Пие се само чай и минерална вода.
Мъчително е все съм гладна , защото не мога без хляб , но заветните 53кг. ще ги видя другия месец #Milti  #Milti  #Milti

# 15
  • Мнения: 455
Аз спазвам същата безвъглехидратна диета от 15.01. до момента. Бях при започването 95 килограма, сега сам 86.  Stuck Out Tongue  Grinning След няколко дена ще станат 2 месеца и аз се чудя дали да продължавам с нея. В момента май организма ми вече е свикнал към режима на хранене и сам в застой в отслабването.  Sad  Имам да свалям още доста.  Confused:  Вие какво ще ме посъветвате?

# 16
Мира, това да не е т. нар. протеинова диета, в която се ядат само месо и зеленчуци? Разкажи по- одробно как свали 10 кг. за един месец, защото на мен точно това ми трябва.

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
О,Кати,браво на тебюпоздравления от сърце Simple Smile Ако решиш да спреш тази диета,знаеш моята препоръка каква е Wink
Но без плодове как издържате Confused

# 18
Момичета, моля ви от сърце - кажете как го правите. Напишете ми за тази диета. ИМАМ ОГРОМНА НУЖДА.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: biliana333
Но без плодове как издържате Confused


Е, това и аз не го разбирам Shocked Мога да спра месото изцяло, за хляб и без друго почти не се сещам, но без свежо плодче бих умряла!Не мога аз такива диети да спазвам Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 455
Цитат на: biliana333
О,Кати,браво на тебюпоздравления от сърце Simple Smile Ако решиш да спреш тази диета,знаеш моята препоръка каква е Wink
Но без плодове как издържате Confused


Наистина без плодове е много трудно.  Sad Аз затова и си мисля да прекратявам с нея, но ме е страх от резултата после. Затова сигурно трябва да продължа с някаква друга диета. Confused:  А каква е твоята препоръка?

# 21
  • Мнения: 455
Цитат на: Мама Ваня
Момичета, моля ви от сърце - кажете как го правите. Напишете ми за тази диета. ИМАМ ОГРОМНА НУЖДА.


Ми те момичетата по-горе са ти написали всичко. Аз мога да добавя само, че си правя също салата от цвекло и салата от праз. Можеш да ядеш колкото искаш, но само позволените неща. Не те ограничава нито количество, нито време. Успех и на теб.

# 22
  • Мнения: 455
Цитат на: Мама Ваня
Момичета, моля ви от сърце - кажете как го правите. Напишете ми за тази диета. ИМАМ ОГРОМНА НУЖДА.
Направо завиждам на волята на тези, които могат да правят упражнения. Аз не съм от тези волеви хора, и това си е. Затова сигурно и по-бавно напредвам. Диетата, която аз спазвам е безвъглехидратна, макар че аз лично мисля, че в някои от разрешените храни има въглехидрати. Но те сигурно са в минимални количества и затова може да си ги папаш. Можеш да ядеш по всяко време в неограничени количества и всякак приготвени - всякакво месо, риба, морски дарове, домати, краставици, чушки, патладжан, зеле, лук, праз, цвекло, спанак, зелени салатки, марули. Салатите можеш да подправяш със зехтин, олио, лимон. Пиеш вода, чай, кафе без захар или мед, вино. Всичко друго ти е забранено, включително и плодовете. Аз започнах на 15.01. и тогава бях 95 килограма, в момента сам 86 килограма. Диетата се спазва 26 дена. Като би трябвало да отслабнеш с около 20 килограма. Но всичко е строго индивидуално. Не разчитаи на толкова бързи резултати. Те не са трайни. Ако ме питаш защо точно 26 дни е диетата и аз не знам. Но при мен резултата е слаб и затова сега продължавам с още една 26- дневка. В края на първия месец от диетата имах застой и спрях да отслабвам, но си направих една въглехидратна бомба на организма и два дена увеличих приема на въглехидрати. Това накара организма ми да започне отново да слабее. Решила сам да си варна старите килограми. Затова след тази диета ще започна нещо друго. Мога и с тази диета да продължавам, доволна сам от нея. Но много ми липсват плодовете. Затова сега събирам диети и после ще пробвам. Разбрах, че не всяка диета е подходяща за всеки организъм. Аз твърдо спазвам засега безвъглехидратната. Пак повтарям засега до 15.03. За момента съм доволна, че започнах да влизам в някои стари дрехи и видимо имам вталяване. Сигурно в края на всеки месец има застой в отслабването, поне при мен е така. Затова хората са дали всеки етап по 26 дена, а не по 1 месец.

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Кати,моята препоръка е разделното хранене Wink
Аз отслабнах преди 5г 45кг благодарение на него.Не съм качила и до ден днешен(с изключение през бременността 12кг.,като пак го спазвах,но нямаше как да не кача).
там се ядат плодове без ограничения!даже е казано,че те подпомагат отслабването и дават енергия което е вярно.Стига колекционирала диети Wink Без плодове не е хубаво,колкото и витамини да пиеш Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
 Моя приятелка,която е мнооооого пълна след голямо четене на морал от моя страна се реши и тя да започне да се храни разделно и да 10дни свали 4кг.
 Трудни са първите няколко дни,след това се свиква.Тя казвашв,че ми се възхищава,а аз и се карах.Какво значи това(както казват и доста мами във форума-възхищавам се)!!!!!!защо едни да могат,други не!!!!!Не е казано,че никога няма да ядеш комбинирани храни-то си е човешко Sign Exclamation  Sign Exclamation
    Хайде,скоро една мама ми писа на л.с. и се разбрахме заедно да сме на разделно хранене!Призовавам и други!Аз ви писах моите резултати,свалих 45кг и ги подържам!Диетите са до време,като свършат дните през които се правят и килограмите се връщат неусетно!!!!!

# 24
  • Мнения: 455
Благодаря ти много за ценните съвети. Аз приключвам в сряда и след това и аз започвам разделното хранене.  Само, че сигурно ще трябва много внимателно и по малко да въведа плодовете в менюто си. Защото иначе сигурно, ще се шашне организма ми какво става. Твърдо влизам в групата на разделно хранещите се. Очаквам по нататъшни инструкции. Все пак сам доста боса по въпроса. Дано не съм омръзнала на мамите, дето четат форума. Ама наистина е голям зор, когато си толкова дебела и дълго време си като слон, сега изведнъж да започнеш да слабееш и да се въздържиш да не се похвалиш на всички. Пак и сигурно скрито от себе си чакам Вашата подкрепа. За което още веднъж благодаря.  Heart Eyes

# 25
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: Kati
Само, че сигурно ще трябва много внимателно и по малко да въведа плодовете в менюто си. Защото иначе сигурно, ще се шашне организма ми какво става. Твърдо влизам в групата на разделно хранещите се.  Ама наистина е голям зор, когато си толкова дебела и дълго време си като слон, сега изведнъж да започнеш да слабееш и да се въздържиш да не се похвалиш на всички. Пак и сигурно скрито от себе си чакам Вашата подкрепа.   Heart Eyes

    Няма страшно с плодовете,даже организъма ти ще се зарадва Wink
  Хваленето е хубаво,защото сама се стимулираш още повече!!!!!Подкрепата я имаш от моя страна и не я чакай скрито,ами истински!!!!!

# 26
  • Мнения: 356
Момичета и аз съм на разделно хранене вече 2 седмици и свалих до тук 2 кг. Тъй като още кърмя, мисля че е единствения възможен вариант за диета. Имам да свалям 25 кг. и нямам търпение да чакам отбиването.

# 27
  • София
  • Мнения: 328
Цитат на: belinda
Цитат на: biliana333
Но без плодове как издържате Confused


Е, това и аз не го разбирам Shocked Мога да спра месото изцяло, за хляб и без друго почти не се сещам, но без свежо плодче бих умряла!Не мога аз такива диети да спазвам Crossing Arms

 и аз не мога без продове иначе съм на същата безвъглехидратна диета одавна, поддържам 50кг и не знам ако я спра дали ще започна да качвам???
Но се свиква без хлаб като в началото компенсираш с плодове, аз понеже съм дълго време и все пак я понарушавам-нали мозъкът и сърцито обичат глюкоза...

# 28
  • Мнения: 3 479
Цитат на: Мама Ваня
Момичета, моля ви от сърце - кажете как го правите. Напишете ми за тази диета. ИМАМ ОГРОМНА НУЖДА.


В началото на тази тема има линк към първата тема за зелевата супа. Там на поне 2 места е написано как да си я приготвиш и какъв режим да спазваш.

Хм, моля за извивение мислех, че е темата за зелевата супа и питаш за нея. Обърках се.

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: biliana333
Кати,моята препоръка е разделното хранене Wink
Аз отслабнах преди 5г 45кг благодарение на него.Не съм качила и до ден днешен(с изключение през бременността 12кг.,като пак го спазвах,но нямаше как да не кача).
там се ядат плодове без ограничения!даже е казано,че те подпомагат отслабването и дават енергия което е вярно.Стига колекционирала диети Wink Без плодове не е хубаво,колкото и витамини да пиеш Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
 Моя приятелка,която е мнооооого пълна след голямо четене на морал от моя страна се реши и тя да започне да се храни разделно и да 10дни свали 4кг.
 Трудни са първите няколко дни,след това се свиква.Тя казвашв,че ми се възхищава,а аз и се карах.Какво значи това(както казват и доста мами във форума-възхищавам се)!!!!!!защо едни да могат,други не!!!!!Не е казано,че никога няма да ядеш комбинирани храни-то си е човешко Sign Exclamation  Sign Exclamation
    Хайде,скоро една мама ми писа на л.с. и се разбрахме заедно да сме на разделно хранене!Призовавам и други!Аз ви писах моите резултати,свалих 45кг и ги подържам!Диетите са до време,като свършат дните през които се правят и килограмите се връщат неусетно!!!!!

Биляна, и аз съм вече на разделно хранене след лечебния глад. Днес ми е 3-ти ден и се справям чудесно. Дали да не си отворим нова тема за разделното хранене? Мисля, че ще е полезно за много от тас.
Аз лично съм много "боса" в това отношение. Ако има нещо, за което не съм сигурна как се комбинира-  просто не го ям или в краен случай го ям самостоятелно. Права съм, нали?

# 30
  • Мнения: 4 187
Ами да кажа и аз! Свалих 7кг за месец! Кърмя и това знаи че не се ограничавам от към количество! Стартирах с Аткинс и я спазвах стриктно ! От седмица две започнах да добавям лъжичка мед в кафето защото по принцип така го пия! Ям кисело мляко, прясното още не съм го въвела! Тесто и сладко никакво( не ме питайте как остисквам Twisted Evil )! От утре започвам бавно да въвеждам плодове! Когато въведох кис.мляко спрях колбасите(при Аткинс са позволени)! Като въведа плодовете ще отстраня месото за пречистване че се задръстих! Но хляб,тесто и сладко НЕ! СТРОГО ЗАБРАНЕНИ!
Аз освен за по бързо сваляне ползвам диетата за отказване от тестата! Сега като знам че съм на диета и ми е забранено не вкусвам!

# 31
  • Мнения: 1 734
Момичета, ама вие сте героини!!! Искрено ви се радвам. Аз не мога да се подложа на такива мъчения, а ми се ще. Дори зелевата супа не я изкарах до край Embarassed
Да не говорим за сладко или тестяно изделие. Принципно не си падам много по тях, но когато си кажа, че от утре няма да ги ям, точно това ми се яде. И имам чувството че просто ще умра, ако не си хапна някоя и друга кифличка или шоколад Embarassed  Embarassed

# 32
  • Мнения: 10 758
Цитат на: sia
Момичета, ама вие сте героини!!! Искрено ви се радвам. Аз не мога да се подложа на такива мъчения, а ми се ще.  
Да не говорим за сладко или тестяно изделие. Принципно не си падам много по тях, но когато си кажа, че от утре няма да ги ям, точно това ми се яде. И имам чувството че просто ще умра, ако не си хапна някоя и друга кифличка или шоколад Embarassed  Embarassed

 Това все едно аз съм го писала. Когато си кажа, че от утре съм на диета - е направо ще се пръсна.То ми се яде това, онова, дето преди изобщо не съм се сещала за тях. А като не съм на диета, мога и цял ден да изкарам без да ям нищо. Според мен голям % от това, че не можем да свалим килца е в главата. Защото си мислим само за това и така си натоварваме мозъчето.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Цитат на: Мама Ваня
Мира, това да не е т. нар. протеинова диета, в която се ядат само месо и зеленчуци? Разкажи по- одробно как свали 10 кг. за един месец, защото на мен точно това ми трябва.


Мисля, че по-нагоре всичко беше написано.
Препоръката, която мога да дам е за най-подходящото време за спазване на диетата според мен - струва ми се най-лесно да се започне средата на май- до юни. Тогава има изобилие от зелени салати, краставици, моркови, и това, в съчетание с месото, някакси утолява глада Wink
Предимството е, че тогава няма все още и много пресни плодове, които да ни изкушават.

# 34
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: anuschka

Биляна, и аз съм вече на разделно хранене след лечебния глад. Днес ми е 3-ти ден и се справям чудесно. Дали да не си отворим нова тема за разделното хранене? Мисля, че ще е полезно за много от тас.
Аз лично съм много "боса" в това отношение. Ако има нещо, за което не съм сигурна как се комбинира-  просто не го ям или в краен случай го ям самостоятелно. Права съм, нали?

     Предлагам първо всички които ще се хранят разделно да си купят книгата на  Харви и Мерилин Даймънд "Сила за живот". Това е най-добрата книга.Обяснено е много ясно и подробно,има и рецепти.За желаещите има и втора част"Разделно хранене при български условия".Но първо трябва да се прочете много внимателно тази на Харви и Мерилин,нашата е по-претрупана.
   Така ще черпим информация от едно място,ще можем да си даваме съвети и да обсъждаме резултати и проблеми.
Нова тема предлагам да отворим след набавянето на книгите.Сега ще се загуби,или Ренци с право ще я заключи.

# 35
  • Мнения: 1 517
Цитат на: magi99
Цитат на: sia
Момичета, ама вие сте героини!!! Искрено ви се радвам. Аз не мога да се подложа на такива мъчения, а ми се ще.  
Да не говорим за сладко или тестяно изделие. Принципно не си падам много по тях, но когато си кажа, че от утре няма да ги ям, точно това ми се яде. И имам чувството че просто ще умра, ако не си хапна някоя и друга кифличка или шоколад Embarassed  Embarassed

 Това все едно аз съм го писала. Когато си кажа, че от утре съм на диета - е направо ще се пръсна.То ми се яде това, онова, дето преди изобщо не съм се сещала за тях. А като не съм на диета, мога и цял ден да изкарам без да ям нищо. Според мен голям % от това, че не можем да свалим килца е в главата. Защото си мислим само за това и така си натоварваме мозъчето.

Абсолютно съм съгласна и с двете! Когато реша да пазя диета, май по-голямото мъчение е за психиката, отколкото за стомаха. Особено като седиш само в къщи и няма за какво друго да мислиш...
И аз не мога без сладко... как поне една диета не се намери, която да позволява сладките неща! Tired

# 36
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: belinda
Да, възможно е проблемът да е в кърменето, но надали е хормонален.По-скоро организмът ти си пази запасите, за да се застрахова, вслучай, че постъпленията от храна намалеят, да има откъде да прави храна за бебето.Аз бях така до петия месец след раждането- ям  - не ям, все едни килограми Imp После изведнъж нещата се отключиха и много бързо свалих 4-5 кг.После спретнах и една лека диетка, пригодена за кърмачки, и сега мога да се похвала със старата си фигура.Е, има още за доизглаждане, но то и преди да забременея си имаше тук-там Wink Което пък се дължи на "любовта" ми към спорта Twisted Evil Според мен и при теб нещата ще се "отключат" скоро.Без да се тъпчеш и със спорт няма начин просто да не свалиш.Дано Praynig

Ох belinda направо ме успокои, и аз така глада, глад и никакъв ефент а пък преди да забременеия много лесно смъквах, и вообще не можех да напълнея ядях колкото си искам и нищо, а пък сега ям не ям и грам не смъквам. Но много се надявам и аз като теб изведнъж да тръгна пак да смъквам, че не мога да се понасям така. Дори съм пратила мъжа ми да ми копува патечка за бягане, че то навън не мога заради бебо. И ще се гърча с упражнения, коремни преси и бягане, пък дано има по-скорошен ефект.

# 37
  • Мнения: 455
Цитат на: petty
Цитат на: magi99
Цитат на: sia
Момичета, ама вие сте героини!!! Искрено ви се радвам. Аз не мога да се подложа на такива мъчения, а ми се ще.  
Да не говорим за сладко или тестяно изделие. Принципно не си падам много по тях, но когато си кажа, че от утре няма да ги ям, точно това ми се яде. И имам чувството че просто ще умра, ако не си хапна някоя и друга кифличка или шоколад Embarassed  Embarassed

 Това все едно аз съм го писала. Когато си кажа, че от утре съм на диета - е направо ще се пръсна.То ми се яде това, онова, дето преди изобщо не съм се сещала за тях. А като не съм на диета, мога и цял ден да изкарам без да ям нищо. Според мен голям % от това, че не можем да свалим килца е в главата. Защото си мислим само за това и така си натоварваме мозъчето.

Абсолютно съм съгласна и с двете! Когато реша да пазя диета, май по-голямото мъчение е за психиката, отколкото за стомаха. Особено като седиш само в къщи и няма за какво друго да мислиш...
И аз не мога без сладко... как поне една диета не се намери, която да позволява сладките неща! Tired


Ако си спомняте преди време Аня Пенчева пусна в някакво списание своята диета с шоколад. Ама аз тогава не бях на тема отслабване и не запазих статията. Ако някоя от Вас я има, публикуваите я, моля Ви.

# 38
  • Мнения: 1 734
на диета с шоколад  и аз съм готова Laughing
ако можеше така, нямаше да имам никакви проблеми Laughing  Grinning

# 39
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Kati
Диетата, която аз спазвам е безвъглехидратна, макар че аз лично мисля, че в някои от разрешените храни има въглехидрати. Но те сигурно са в минимални количества и затова може да си ги папаш. Можеш да ядеш по всяко време в неограничени количества и всякак приготвени - всякакво месо, риба, морски дарове, домати, краставици, чушки, патладжан, зеле, лук, праз, цвекло, спанак, зелени салатки, марули. Салатите можеш да подправяш със зехтин, олио, лимон. Пиеш вода, чай, кафе без захар или мед, вино. Всичко друго ти е забранено, включително и плодовете.


Препоръчително е в началото на диетата да се иzбягват домати и лук. А zеле (4.51%) и цвекло (8.86%) е желателно да не включвате в менюто си.  Олиото пък е абсолютно zабранено. Иzполzвайте само zехтин (0.00%) В него поне няма никакви въглехидрати  Grinning
Медът (76.00%) също никак не е желателен.  Rolling Eyes

И накрая да кажа и моите (все още скромни) реzултати.
Преди около месец почнах диетата, но грипа ме достигна и се наложи да я прекратя, zащото пиех по шепа лекарства на прием.Спорта преz това време също тотално го прекратих. От вчера обаче съм я подновила. Днес кантарът покаzа 6 кг. по-малко от преди месец. Доволно, като се има предвид колко съм я спаzвала диетата... Grinning
В момента съм 56 кг. при ръст 162 см. Продължавам с пълна сила  Sunglasses

# 40
  • София
  • Мнения: 344
[/quote]
Ако си спомняте преди време Аня Пенчева пусна в някакво списание своята диета с шоколад. Ама аз тогава не бях на тема отслабване и не запазих статията. Ако някоя от Вас я има, публикуваите я, моля Ви.[/quote]
В "По-здрави" беше.Имам този брой у дома.Утре ще се опитам да я пусна.

# 41
  • Мнения: 356
Цитат на: eddy6

Ако си спомняте преди време Аня Пенчева пусна в някакво списание своята диета с шоколад. Ама аз тогава не бях на тема отслабване и не запазих статията. Ако някоя от Вас я има, публикуваите я, моля Ви.[/quote]
В "По-здрави" беше.Имам този брой у дома.Утре ще се опитам да я пусна.[/quote]
Какво стана с диетата с шоколад. Живо ме интересува, защото обожавам шоколад и ако се окаже, че се слабее от него ще е супер.

# 42
  • Мнения: 1 517
Малко се съмнявам да има голям ефект.  Confused Но пък идеята за такава диета е интересна. Между другото, има едни шоколади без захар, с някакъв подсладител малтитол - на фирма "Станчо Колев". Почти няма разлика във вкуса.

# 43
  • Мнения: 1 517
Хайде, нали някой щеше да публикува диетата с шоколад? Много се заинтересувах! #Milti Flutter

# 44
  • Мнения: 455
Само ти ли? Маи сме доста?  Wink

# 45
  • София
  • Мнения: 344
Олеле,срам ме е, че не свърших работа. Embarassed Не намирам списанието,ще поровя пак.Ще се опитам да си спомня.Не беше сложно,но нещо напоследък мозъка ми го няма Embarassed
Помня добре, че става въпрос ТРИ ДНИ САМО НАТУРАЛЕН ШОКОЛАД.Не съм сигурна обаче 1 или два бяха (шоколадите де).Ако поразсъждаваме, че един шоколад е с около 500 калории....? Аз пробвах миналата година с два шоколада.Издържах един ден и половина, макар че шоколада ми е най-голямата страст. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт