болка след овулация

  • 10 879
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте,тъй като пиша за първи път моля да ме извините,ако вече има такава тема.
На 31.05.2007г. ми правиха лапароскопия.Резултат-2 двустранно запушени тръби с хидросалпингс.След 1 седмица направихме и 8 хидротубации,за да сме сигурни,че няма да се образуват нови сраствания.Този месец ходих на фоликулометрия,имах един фоликул в десния яйчник,който се спука на 13 ден от цикъла.Докторката ми каза да правим опити 3 последователни дни.Днес ми е четвърти ден след овулацията и имам болки в корема все едно че ще ми дойде.Според вас на какво може да се дължи?

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
При някои момичета овулацията е доста болезнена, при теб било ли е някога така?

# 2
  • Мнения: 4 324
Здравей mirolina,

Съжалявам за тръбите. Предполагам, че след хидротубациите са ти казали, че вече всичко е наред!
Странно ми е че д-рката е казала да правите три дни опити след спукване на фоликула ..... ама лошо в секса няма Wink
Мен преди постоянно ме болеше корема след овулацията, все едно че ще ми дойде. Д-ра каза, че няма нищо притиснително (след преглед естествено).
По време на бременността ми, точно по същият начин ме болеше корема, в смисъл все едно че всеки момент ще ми дойде.
Така че болките в корема само по себе си не са показателни за нищо. Ако са много силни и нетърпими, потърси лекарска помощ! Да не би да сте правили и стимулация?

# 3
  • Мнения: 28
Не сме правили стимулация,искахме 2-3 месеца да опитаме по естествен път,преди да започнем с инсеминациите.Болките ми не са силни,но са нетипични за мен,затова попитах.А може би започнах твърде много да се вглеждам и да търся някакви признаци,незнам.

# 4
  • Мнения: 2 423
mirolina съжалявам за тръбите не се вглеждай толкова нека мине този месец. Peace Hug  bouquet ако не те боли много де това ти преценяш.... ако са много силни както е казала Верити потърси лекър  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 700
mirolina , болките може да се дължат на лапарото или на хидротубациите. При мен болки по време на овулация са съвсем нормално явление. При някой има болки след овулацията. Както при Верити аz съЩо имах придърпвания, когато zабременях. Така че болките ниЩо са симптом, че има бременност и симптом, че няма бременност.

Иzчакай и ако се zасилят отиди на преглед.  Hug

# 6
  • Мнения: 110
Здравейте,тъй като пиша за първи път моля да ме извините,ако вече има такава тема.
На 31.05.2007г. ми правиха лапароскопия.Резултат-2 двустранно запушени тръби с хидросалпингс.След 1 седмица направихме и 8 хидротубации,за да сме сигурни,че няма да се образуват нови сраствания.Този месец ходих на фоликулометрия,имах един фоликул в десния яйчник,който се спука на 13 ден от цикъла.Докторката ми каза да правим опити 3 последователни дни.Днес ми е четвърти ден след овулацията и имам болки в корема все едно че ще ми дойде.Според вас на какво може да се дължи?
За съжаление и аз съм с запушени тръби , предстои ми лапароскопия -та исках да питам, твоите тръби ги отпушиха с лапарото ли ?
Аз си мислех че това е необратим процес и изхода е само ин витро  newsm78?????????????
Моля те кажи как така ги отпушиха......... #Crazy
Аз така или иначе вече се примирих с ин витрото ,та отпушването  за мен си е НАДЕЖДА !
Моля пиши ми какво установиха с лапарото и как го ноправиха , в същност кой ти прави лапарото?
ПОЗДРАВИ И УСПЕХ ОТ МЕН!  bouquet
А колкото до болките , от момента в който ми направиха фуликулометрия и разбрах,че имам ову- всеки месец си я усещам!
Така ,че не се притеснявай!Моята продължава 1/2-1 ден и е поносима почти менструална болка или по-скоро придърпване в едната страна!
КЪСМЕТ!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт