Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 юли 2007, 08:32 ч.

Хотел Еделвайс - Узана

• 1 337
  • 7
  •   1
Отговори
  • Добрич
Здравейте!   bouquet
Искаме тази година да посетим Габрово и по-точно местността Узана. Разглеждах сайта на хотел Еделвайс - http://www.uzana-edelvais.com/ и ми допадна. Базата изглежда добре, а цените са направо супер. Дали обаче някой от вас има лични впечатления от хотела и обслужването? Моля, ако сте били там да споделите впечатления! Ще бъдем с детето и затова се интересувам толкова, че да пусна тема.  Wink Търсих с търсачката. Има тема за този хотел, но постингите в темата не са по зададения въпрос от питащата.  Laughing

Хубав ден ви желая!   bouquet

# 1
  • Добрич
Хмм, момичета, никой ли не е ходил в този хотел?  Crazy

# 2
  • Варна
Здравей!
Аз съм ходила в този хотел, но беше за 8ми декември 2003 година, доста отдавна. Имам хубави спомени оттам, тогава поне обслужването беше добро. Хубавото е че има многооо място за игра  Laughing За колко дни ще ходите? Ако е за повече от 3-4 дни мисля че ще ви доскуче обаче, преди поне имаше само още един хотел наблизо, където да може да разнообразиш обстановката. Само един неприятен спомен имам - пътя до горе имаше ужасно много завои и е стръмен, та на мен ми стана доста лошо..
Дано съм ти била поне малко полезна  Laughing

# 3
  • Добрич
Алекс, много ти благодаря за инфото!  Hug
Дано се включи и някой с по-нова такава. Мислим да ходим за 5 нощувки. Идеята ни беше да подишаме чист въздух, затова избрах хотел на толкова високо място и да обиколим около Габрово - Етъра, Боженци и т.н., но, ако наистина пътя е кофти....Ще решаваме в движение, явно.  Wink
  bouquet

# 4
Аз съм била там,ама също преди може би 3 години,не помня точно кога беше. Thinking
Пътя е с доста завои,но е много красива гора - прекрасна.Асфалта е хубав,но наистина е дълъг и завоест път!
Нещата може да са се променили,но ние като ходихме беше много чист и спретнат хотел.През лятото им е слаб сезон и нямаше много хора.Наблизо има само едно заведение за вечеря "Трите мечки",ама готвеха много хубаво,заведението е голямо в битов,планински стил.
Недостатъците - топлата вода идваше от парното.Понеже беше лято,там е хладно,но не чак толкова,та пускаха парното само за няколко часа нощем,та топла вода имаше сутрин до обяд.През другото време - не.Аз и със хладка вода си взимам душ,но все пак сте с дете!
Другото странно беше,че след полунощ бяха заключили входната врата - на рецепцията не стои явно никой,та позакъснели гости на хотела бяха спали пред вратата Simple Smile
Пак да кажа,че това беше преди години!

# 5
  • Добрич
pina, много ти благодаря и на теб!  Hug Много се смях на случката със заключената врата.  Joy Горките хорица, платили са си да спят пред вратата на хотела. Кой на кого дължи пари в този случай, аа?  Wink Пък за топлата вода ще трябва да звънна и да разпитам направо в хотела!  Simple Smile

# 6
Да,аз много се възмутих,че са стояли отпред,но странното е,че те не направиха скандал  newsm78 а много бързо се прибраха в стаите си,да си лягат!Те си и бяха пийнали,та явно им беше весело... Laughing

# 7
  • Добрич
Да,аз много се възмутих,че са стояли отпред,но странното е,че те не направиха скандал  newsm78 а много бързо се прибраха в стаите си,да си лягат!Те си и бяха пийнали,та явно им беше весело... Laughing

Joy Joy Joy
Така де, кога друг път ще им се случи нещо подобно!  Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт