Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора
Здравейте мацки Hug нова съм тук.Преди 7 месеца родих имам прекрасна дъщеричка но от 3-4 дена ходя често по малка нужда и то през 15-20 минути и гърдите ми леко ме наболяват ,не съм истинала защото нямам температура не ме болят дори и бъбреците за да ходя толкова често до тоалетна по малка нужда.Предния месец ми доиде на 16.06 а този месец трябва да ми доиде на 14.07.Според вас рано ли е за тест също тъка да добавя че от няколко дена ме боли глава.Ще се радвам ако ми отговорите  Love
Цитирай
Извинявам се предварително темата ако се повтаря ако също тъка не е за тук моля модератора да я прехвърли на правилното място Smile
Цитирай

София

Здравей Smile
Според мен е прекалееееено рано за някакви симптоми, камо ли за тест.
Както си го описала цикъл на 16, предстоящ на 14 - горе-долу 28 дни, евентуална овулация на 30 юни, 1, 2 юли (ориентировъчно разбира се) - това са 3-4 дни от евентуално зачеване и мисля, че е много рано за симптоми и тест, както казах.
Бъди търпелива и дано в последствие е това което искаш  bouquet
Цитирай

София

Тест се прави след закъснение на МЦ. Ако нямаш търпение до 15-ти юли, направи си кръвен на 10-тия ден след овулацията...

Предполагам си знаеш, ама все пак да попиташ!!!
Цитирай
Момичета може и по рано да е станало ако съм бременна върви ми по 3-4 дена и е по слабо тече 2 дена и на 3 вече само капки а преди да родя ми вървеше по 5-6 дена и първите 3 дена течеше много силно и яйчниците ме боляха а сега няма такова нещо
Цитирай

Бургас

След раждане цикълът се променя. При мен се появиха болки преди М, които преди това нямах.
Цитирай

Рано е, както са ти казали момичетата.
Дължината на кървенето, не е във връзка с настъпването или изместването на овулацията.
Цитирай

в едно любящо сърце

На момичето му е лошо от 3-4 дни, което ще рече от дните на евентуална овулация. Няма как д усетиш още от самата овулация.
А ако мислиш, че може да е от миналия месец, ми най-лесното е - ТЕСТ!
Цитирай

в нечие сърце

Според мен не е рано за признаци. Я смятайте по-добре  Naughty

За тест е рано наистина. Ако излезе бебче, радвай се и да сте живи и здрави. Peace
Цитирай

при гларусите

Много е рано! Това, че ти се пишка няма нищо общо, няма какво да те притиска за да ти се пишка често.
Цитирай
Момичета направих си тест не съм бременна,а се бях уплашила ако съм та тя едва дъщеря ми е на 7 месеца как ще се справя и с 2-ро много ми е рано още за 2-ро .Много ви благодаря за отговорите много сте милички  Love
Цитирай

Имаш още 10 дни до началото на цикъла,за какъв тест говориш ooooh!
« Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 18:02 от Рожбо »
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Moже да си настинала не винаги при настинка има признаци като да ходиш много да пишкаш и да ти е лошо или пък температура да имаш.Радвам се че всичко е наред с теб Smile  Love  Peace

Цитирай
Не просто казвам че теста ми показа 1 чертичка,ако ми закъснее ще си направя пак тест надявам се че не съм бременна.Желая ви лека вечер Smile
Цитирай

гр. Пловдив

Аз да те уплаша - бях си направила тест един ден след закъснението. Беше отрицателен. Ама след седмица вече беше положителен.
Дано да стане както желаеш!   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора