има ли мами,4иито бебета са се обърнали нормално в 9 месец

  • 1 422
  • 20
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
мами,връщам се от преглед на 3д.бебето ми е застанало напречно,докторката каза,4е това е най лошата позиция за раждане и не може да се роди норманлно.имало шанс да се обърне,но е малък засега.
аз много,ама много си държа на нормалното раждане  и сега направо ще откача.ще отида още при двама лекари за консултация,но яко ме тресе нервата.ревала съм през целия път до вкъщи.сега ще треперя да не тръгна да раждам преждевремнно,трябва да се уговоря с доктор са евентуално секцио....много ако..
много ще се успокоя,ако разбера,че иам мами дето,бебетата са им застанали нормално на края на бременността.моето бебе си беше нормално разположено до преди 2 седмици.сега какво му е скимнало не знам.

# 1
  • Мнения: 17 407
Голямата ми дъщеря беше седалищно предлежание- не с еобърна, аз и не очаквах. Успокой се, няма страшно, дори и да се наложи секцио! Не си единствената Peace

# 2
  • Мнения: 215
Не се притеснявай! И други бебета се обръщат чак в края на бремеността! Поинтересувай се за различни пози, които биха го накарали да се обърне. Една от тях мисля че беше стоенето на 4 крака. Не се шегувам! Но нищо не мога да ти кажа от опит, защото моето бебе се беше обърнало още в края на 4 месец и така си дочака раждането.

# 3
  • Мнения: 3 500
Поинтересувай се за различни пози, които биха го накарали да се обърне.
  Peace

# 4
  • Мнения: 1 426
При мене се обърна в началото на деветия месец. Дотогава ме плашеха със седалищно раждане, а една седмица преди да родя, то взе, че се обърна за моя радост и учудване на доктора!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 85
Първото ми дете се обърна 13 дена преди да го родя, всички ми говориха за секцио, аз не исках, правих някакви упражнения за да се обърне, питай лекаря си трябва да ги знае, не знам дали от това или по някаква друга причина, но детето се обърна сритвайки ме по всички жизнено важни органи Laughing

# 6
  • Мнения: 285
Здравей,
Моето бебче също се обърна в 9 месец...... аз дори се учудих, когато разбрах, защото се бяхме уговорили с доктора за планово секцио....настроих се и така.... когато се обърна малко се шашнах какво следва, но пак секцио родих(бяхме се уговорили, аз се бях настроила вече), така че не е толкова страшно!. Сега като се замисля секциото си има предимствата!

# 7
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
силно се надявам да се обърне,много ме е старх от секцио,раждала съм нормално и пак искам да е така.а и в бургас за секцио ще ми трябват 1000 лв.такива са тарифите.ще пробвам това с позата на 4 крака.

# 8
  • Мнения: 1 744
Не се притеснявай. Аз бях с две бебета в корема, единия беше напречно, другия седалищно в 37г.с. - задължително секцио. Два дни след това и двамата се бяха обърнали надолу с главата и ги родих нормално - единия 2900 , другия 2960.
Леко раждане! Peace

# 9
  • Мнения: 741
Спокойно,моето се обърна преди 1 седмица

# 10
  • Мнения: 772
миличка,аз съм се обърнала по време на раждането между две контракции...живи и здрави сме и двете с майка ми.
успех и леко раждане Hug

# 11
  • Мнения: 261
Момичето, с което раждахме се беше уплашило като теб. Бяхме на преглед в петък и й бяха насрочили секцио за в понеделник. И каква беше изненадата ми - във вторник я доведоха в стаята при мен с нормално родена госпожица. Не се шашкай толкова. Hug

# 12
  • Мнения: 568
oooo da, osobeno 2-rite, mnogo chesto si smenjat polojenieto chak v poslednija moment. Taka beshe i pri moeto vtoro bebe, poslednija mesec se obrushtashe razlichno pri vseki pregled, vednuj bjah na 2 pregleda v edin den i bebeto beshe sedalishtno na purvija i s glavata nadolu na vtorija. Dori kogato otidoh da rajdam se oburna pravilno njakolko minuti predi da izleze. No az bjah sigurna che vsichko shte e nared. Izvinete za pisaneto na latinica, no taka sum po-burza.

# 13
  • Мнения: 492
Моето бебче си лежеше напречно до към осмия месец и чак тогава се обърна. До тогава все ме подготвяха психически за секцио.Все още има време да се обърне.Дано да стане. Леко раждане.

# 14
  • Мнения: 354
Спокойно, не се тревожи. Моето беше седалищно до края на деветия месец. С доктора дори бяхме уговорили дата за секцио. но на последния преглед преди постъпването в болница за операция се оказа , че бебка се е обърнала в главично предлежание.Правих специални упражнения , за да заеме правилна позиция. Едно от тях е стоенето на 4 крака.

Общи условия

Активация на акаунт