Не знам дали да се смея или да плача

  • 2 856
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 885
За 5-ти път ме питат дали не съм бременна с второ дете,и то само защото съм имала корем,който остана от първата бременност. ThinkingСамо него не успях да махна,но работя по въпроса.Но почна да ми омръзва.Всичко това в рамките на две седмици.А не съм толкова зле все пак 171см и около 6о кила.и сами един корем имам.Сигурно всички жени ,които имат коремче са бременни по тази логика. :Даже почнах да се чудя ако още веднъж ме попитат да кажа ,че чакам близнаци и търся кой да ми ги гледа. Thinking

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Хех, ако знаеш на мен колко пъти са ми отстъпвали място в автобуса, без да съм бременна  ooooh! Нямат си хората друга работа и питат. Не им обръщай внимание.

# 2
  • Мнения: 885
Като го написах даже ми стана весело.Друго е човек като си го каже. Grinning

# 3
Същата съм и аз, само че освен корема ми останаха и килата. Махнах малко, но корема упорито стърчи напред, даже аз самата понякога се замислям... Но това е животът.  Хех...  Laughing

# 4
  • Мнения: 364
Весело и тъжно едновременно!

Понапълнях покрай лечение с хормонални препарати. Не е кой знае какво, но качих около 8-9 кг.
Отиваме на гости в едни приятели, там срещаме етървата на домакинята. С въпросната жена сме се виждали един единствен път, тогава се и запознахме.
Седим си ние на раздумка, а етървата не обелва дума, само ме гледа втренчено! Позачудих се аз, но не обърнах внимание. Стана да си ходи жената, отиде в коридора, обу си обувките и...по едно време вратата се отваря, тя си подава главата само и ме пита:
- Ти бременна ли си?
- Не, защо? - недоумявам аз
- Малииии, колко си напълнялаааа! - възкликва тя и си тръгва
 Joy hahaha Joy

Останах като втрещена! Не се учудих, че си го е помислила, изненада ме реакцията и - цял час стоя и ме зяпа, после и от входната врата се върна, само за да ме попита! Явно много я е глождило!
Кое е тъжното? Тъжното е, че аз винаги мога да отслабна, но тя да поумнее - надали! Peace

Да не ти пука! Важното е ти да се чувстваш добре в кожата си!   bouquet

# 5
  • Мнения: 368
За 5-ти път ме питат дали не съм бременна с второ дете,и то само защото съм имала корем,който остана от първата бременност. ThinkingСамо него не успях да махна,но работя по въпроса.Но почна да ми омръзва.Всичко това в рамките на две седмици.А не съм толкова зле все пак 171см и около 6о кила.и сами един корем имам.Сигурно всички жени ,които имат коремче са бременни по тази логика. :Даже почнах да се чудя ако още веднъж ме попитат да кажа ,че чакам близнаци и търся кой да ми ги гледа. Thinking
Това все  едно аз съм го писала - почти всичко съвпада. Само дето този отговор за близнаците вече съм го дала #Crazy Mr. Green

# 6
  • Мнения: 263
А я кажете как работите за махането на корема? Моят винаги е изглеждал малко по :не плосък". Wink Но сега след раждането понякога е много зле положението. На мен ми е доста неприятно неприятно.
А и мен са ме питали дали не съм бременна.

# 7
  • Мнения: 4 841
Коремни преси и дрехи с подходяща кройка  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Много неприятно...но не бива да се комплексираш на тази тема. Някой жени просто са с такава структура...Явно фактът, че не си цялостно пълна, а имаш само корем, провокира у хората такива мисли. Но, убий ме, не мога да ти отговоря, какво ги провокира да ти задават чак пък и въпроси hahaha Ще перифразирам  love_sunrise - ти корема ще си прибереш, но акъл не дойде ли навреме, хич не го чакай Laughing

# 9
  • Мнения: 17 402
Уф, и  аз си имам коремче- не е голям, но не е и плосък( никога не е бил). Имам 3 кила още да свалям, но знам, че нивга няма да изглеждам както преди да родя. И въпреки това по- добре коремче, отколкото голям гъз Mr. Green

# 10
  • Мнения: 263
И въпреки това по- добре коремче, отколкото голям гъз Mr. Green
smile3521

# 11
  • Мнения: 804
Коремни преси и дрехи с подходяща кройка  Peace
Има вече и стягащо бельо, което можеш да носиш ако това те притеснява. Мен лично обаче от прочетеното до тук ме притеснява повече нетактичността и простотията на хората. От доброжелателни реплики ми е дошло до гуша. Ето ви един прост пример ако не ви успокои поне ще ви разсмее.
Аз съм слаба, никога не съм била пълна, освен като съм бременна /тогава ставам като хипопотам огроооомна, ама много огромна/. Та среща ме една приятелка и през цялото време докато говорим ме оглежда. Накрая адски загрижено казва: Абе я иди си изследвай туморните маркери, не може на твоите години да не метнеш някое килце ако си здрава! Ми тя просто диагноза ми сложи, а ти се притесняваш, че те мислят за бременна. Я ги отсвири нетактичните простаци и си живей спокойно!

# 12
  • Мнения: 9 583
-Кое е тъжното? Тъжното е, че аз винаги мога да отслабна, но тя да поумнее - надали! Peace


newsm10        Браво!!! Това ми хареса!!!

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
 Никога не съм имала плосък корем Sad, обаче чак пък да приличам на бременна - не.
 Зимата имам едно палто, ако съм облечена с него всеки път ми правят място в градският транспорт. Направо ми беше станало неудобно да обяснявам и накрая се примирих и си сядах.
 Не го нося вече това палто по гореизброените причини, но ми е странно, когато действително бях бременна никой не ми правеше място?!
 Някои хора са странни - задават въпроси и не мога да си обясня какво толкова ги интересува.

# 14
  • Мнения: 263
Уф, ама изобщо не ми помагат коремните преси! Пробвала съм го! виж с подходящите кройки стоят по друг начин нещата!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт