Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Малко ми е глупав въпроса  Blush

Вчера ми се обадиха от яслата да прибера Рали защото вдигнала Т. Вкъщи я премерих 37.2 Не вдигна повече от 37.5 Понеже преди 1 седмица бяхме болни поисках да направим изследвания. Те са наред. Личната лекарки ми каза че най-вероятно температурата се дължи на претопляне в яслата. Трябвало да пие много вода, ама в яслата не знам дали им дават и колко често... Днес само сутринта беше 37 температурата , не е вдигала цял ден. Не знам да я пускам ли пак на ясла.. А иначе нищо друго и няма.
Цитирай

близо до Витоша

може  Peace
Цитирай

Монтана

Абсолютно е възможно. Моето дете като беше в яслата им давах много малко вода и то по час с оправдание, че се напикават. А като е приберях пиеш по 1 литър вода за около 1 час.
Цитирай

София

И моята от претопляне вдигна температура като си беше жизнена,все едно нямаше 38.5.Апетита не беше съвсем наред,но тогава такива жеги бяха...
Цитирай
миналата седмица ми се обадиха за същото имаше 37.3 веднага я заведох на лекар но нищо и нямаше.Вечерта повърна и след това се оправи. Претопляне е
Цитирай

тракийка съм

моми4ета а от плаж на който бяхме днес възможно ли е да се полу4и претопляне.водатае гореща минерална.бяхме два 4аса след следобедния сън температура ,дадох нурофен и спадна.дано не се повтори Praynig
Цитирай

близо до Витоша

моми4ета а от плаж на който бяхме днес възможно ли е да се полу4и претопляне.водатае гореща минерална.бяхме два 4аса след следобедния сън температура ,дадох нурофен и спадна.дано не се повтори Praynig

и при вас е възможно,
комбинацията-слънце и топла вода май води до това,
случвало ни се е и на нас,дрискане,повръщане и 39,9 температура
лекаря ни каза,че е претоплен(слънчасал)
Цитирай

Европа

Абсолютно е възможно.
Имахме случай на морето с големия ми син. Беше на 4 години .Тръгвахме си от плаж в 12,30 -13,00часа. На 3-я ден вдигна Т.Заведохме го на лекар.Предписаха антибиотик. Shocked
След два дни отиваме при друг лекар , който каза да спираме антибиотика и да не претопляме повече детето. На плаж , не по - късно от 11,30-12,00ч.
Цитирай

София

Много ви благодаря за отговорите   bouquet

Утре пак ще ходим на ясла. Дано да не ми се обадят пак  Tired Омръзнаха ми вече тези болести.
Цитирай

Там някъде

Възможно е да е от претопляне, всъщност най-вероятно е лека форма на обезводняване. Когато заведеш детето на ясла напомни им да му дават по-често вода.
Цитирай

Варна

А дали не вади някой кътник, че като гледам възрастта й е точно такава  Wink
Цитирай

тракийка съм

пак съм аз.от претопляне колко време може да подържа температура.защото след 5 4аса пак има 37,6.няма други оплаквания но мисля да не е от гърлото защото в4ера похапна доста сладолед.препоръ4айте ми нещо за гърло
Цитирай

Нова Загора

Не се лъжете че е от претопляне, моят син ат 2 до 3 г възраст подържаше 37,1 и личната лекарка все говореше че е нормално. Смених я потърсих добър педеатър и се оказа  че е алергия от праха която влияе на нослето то горкото все със сополи. Овладях ме я и от тогава нямаме такава Т.
Цитирай

София

Кътниците ни порастнаха, останаха кучешките зъби само.

Помолих в яслата да и дават водичка. Лелите останаха много очудени че не е някой вирус, а е претопляне. Уж ще и дават вода.. Дано  Tired

Едната лелка смята че може да е от притеснение защото я оставям в детската... Та сега друго чудене: може ли да вдигне Т от притеснение, от вълнение  Confused
То вярно че ми е много емоционално детето, но чак температура...
Цитирай

тракийка съм

ние имаме алерги4на хрема.но сега нослето еспокойно.нищо друго само температура.през ноща пак имаше но ве4е8 4аса няма.Ками-дами възможно е.примара е със сина ми .когато баща му замина да работи в 4ужбина хи4 не плака.през ноща вдигна температура.осем дни го побъркахме от изследвания нищо.после 4етох 4е евъзможно подобно нещо
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.