Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

дъщеря ми се изцапа с химикалка една готина тениска. кажете как се маха мастило?блузката е жълта памучна и има чертички от химикалка.мерси
Цитирай

В полите на Пирин планина

Аз успях с обикновен сапун. Натърках обилно мястото на надрасканото със сапун и опставих да престои една нощ. На другия ден - в пералнята, както обикновено я переш.
Цитирай

благодаря,ще пробвам,но сега натърках за малко и изпрах на ръка ,но все още седи.
Цитирай

София

Пробвай с Вениш. Трябва да се махне!
Цитирай

Добрич

Пробвай със спирт, незнам дали ще стане, фулмастер се маха, за химикал незнам!
Цитирай

Sofia

Аз съм махала петно от химикалка с лакочистител, но пробвай в краен случай, да не ти свали боята на тениската. При мен бяха дънки и не избледняха, но от де да знаеш!?
Цитирай

Пловдив

Крем за бръснене каро . Намокряш петното с вода после обилно намазваш с крем и като исъхне переш Very Happy.
Цитирай

Спирт или K2R
Цитирай

под тепетата

Suzi_sl и аз така  Peace
Цитирай

BABYLAND

С КИСЕЛО МЛЯКО!!!
   Слагаш кисело мляко върху петното и започваш да търкаш. То посинява, отстраняваш го и слагаш наново...и така докато се изчисти. Става бързо и лесно.
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

...и аз ще се възползвам от вашите отговори, понеже МирОто зимата сложил един химикал в коженото яке и сега има едно петно.
Мислите ли, че с крем Каро или кисело мляко може да се махне  newsm78 че какво ли не съм пробвала ooooh!
Естествена кожа е...ако това има значение Peace
Цитирай

Хасково

махала съм петно от мастило върху килим с прясно мляко- залива се и се търка. млякото посинява, после пак..бързичко се изчиства.
Цитирай

BABYLAND

Чувала съм и за прясно мляко, но нямам спомен да съм опитвала.. За киселото знам със сигурност.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.