Спят ли спокойно децата ви през ноща?

  • 2 832
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
Здравейте,спят ли вашите деца спокойно през ноща,защото аз вече незнам какво да мисля,да се притеснявам ли,какво да правя?Като стана на 1 седмица,Алекс започна да се върти,да пъшка,да вдига крачетата към коремчето.Тогава всички ми казаха,че това е от коликите Rolling EyesОттогава,до ден днешен,вече на годинка и почти два месеца,едва ли му се събират и 5 спокойни нощи ooooh!Вярно,че отдавна го мъчат и зъбите,ама то е въртене,проплаква понякога насън,може и да се събуди,ако му намажа венците се случва и веднага да заспи.През деня спи много по-спокойно.Иначе от едномесечен не яде през ноща и спи цялата нощ,но неспокойно.Споделете вашия опит и дали да се притеснявам?Благодаря  bouquet

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 19:16 от MaraSara

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Дъщеря ми спи спокойно!/пу-пу/
Попитай педиатъра си за хомеопатичния сироп QIETUDE-прилага се в случаи на нервност и леки нарушения на съня!

# 2
  • Мнения: 941
Дъщеря ми спи спокойно!/пу-пу/
Попитай педиатъра си за хомеопатичния сироп QIETUDE-прилага се в случаи на нервност и леки нарушения на съня!

Благодаря ти,но не трябва ли хомеопат да ми го изпише,нали хомеопатията на едни действа,на други-не newsm78     

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 22:50 от MaraSara

# 3
  • Мнения: 76
пробвай да му сложиш малка лампичка някъде до леглото( може да не му е комфортно на тъмно), а за хомеопатични препарати е по- добре да се консултираш с хомеопат, а не с JP

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Вижте сега сиропа се продава в аптеките и пише на кутията ЗА ДЕЦА Peace
Аз,не съм ви казала да го купувате Stopвие си решавайте с кого ще се съветвате-на мен ми го изписа педиатъра на детето,на който аз,имам пълно доверие Peace

# 5
  • Мнения: 5 026
Спи спокойно когато си иска. Тъкмо реша ,че е започнал да спи почти по цяла нощ и на следващата нощ той решава да ми избие тия мисли от главата  Mr. Green

# 6
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Докато спеше в креватчето си, спеше дълбоко.
Повече от половин година спи при мен и се върти, пъшка, говори насън, суче начесто...
Ще се консултирам и аз за сиропа с педито, но и с хомеопат за всеки случай  Peace

# 7
  • Мнения: 4 784
Спи спокойно когато си иска. Тъкмо реша ,че е започнал да спи почти по цяла нощ и на следващата нощ той решава да ми избие тия мисли от главата  Mr. Green
И ние сме така - на моменти... както и когато той се реши...

# 8
  • Мнения: 1 111
Преди 2 седмици се отбихме и започна да спи,рядко се събужда за вода и биба.А преди това беше ужас -сукане 2,3 пъти,води,биба.Чукам на дърво ,сега съм доволна. baby_neutral

# 9
  • Bapнa
  • Мнения: 762
За сега спи спокойно   bouquet , но следя темата

# 10
  • Мнения: 100
Бебка спи доста неспокойно установих наскоро , че не и стига яденето. А иначе трябва да хване нещо ( завивката , пръст)  Thinking

# 11
  • Мнения: 2 208
Спи спокойно когато си иска. Тъкмо реша ,че е започнал да спи почти по цяла нощ и на следващата нощ той решава да ми избие тия мисли от главата  Mr. Green
Същата работа сме и ние... Особено пък напоследък - от жегите ли, от зъби ли?!?!? То не е въртене, то не е хленчене, то не е мрънкане, пъшкане....

# 12
  • Мнения: 277
Ох, болната тема Sick
Нощно време се буди по 5-6 пъти с плач, понякога плаче тихичко насън. Това започна малко преди да навърши 3 месеца, до тогава може да се каже, че спеше малко по-добре, макар че никога не съм отказвала нощно кърмене. До 7 месеца беше с колики, сега никнат зъбчета, все намирам някакво извинение за тези тежки нощи. Заради многото събуждания го взех да спи при мен, така че да мога възможно най-бързо да му дам да суче и да се успокои. Говорих с нашия педиатър и той каза, че някой деца са по-чувствителни и през ноща изживяват отново преживяното през деня - нови усещания, емоции, пълзене, прохождане и всичко , което съпътства развитието на детето. Той не ми е препоръчал никакво лекарство за успокояване на детето и аз нямам намерение да давам. Надявам се силно, че скоро ще се успокои и ще спи цяла нощ спокойно.

# 13
  • Мнения: 393
Спи спокойно когато си иска. Тъкмо реша ,че е започнал да спи почти по цяла нощ и на следващата нощ той решава да ми избие тия мисли от главата  Mr. Green
Така е и при нас.

# 14
  • Мнения: 5 103
Не не спи спокойно ако се събуди 2-3 пъти сме щастливи #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт