Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
мили майчета, имам дъщеричка Никол - на 3 месеца.
през бпеменността се мазах с какви ли не кремове и мазила, но уви зависело от кожата! Стриите никнеха една след друга. Остави, че май ще се ходи с цял бански, но как да скрия и тези по бедрата? Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем? Помогнете!
Цитирай

София

Знаеш ли, проблемът ти има само едно решение - да не ти пука!Купи си половнки бански и панталон с ниска талия и айде....к'во пък толкоз, деца сме родили, не е срамно Evil or Very Mad Иначе стриите само скалпел ги оправя, мила, а като се поизпечеш на слънцето, още повече личат!Т'ва е положението, сори, че убих всичко детско в теб Wink
Цитирай
ste te posavetvam da se maje6 sas zehtin,sled bania-ste ti pomegne opitai!
az predi 8 mes. rodih dasteria si Alexis i striite mi biaha otvratitelno 4erveni(za uspokoenie samo po dupeto mi)i kogato otidoh na kol maska kozmeti4kata mi  dade tozi savet -sled niakolko mazania izbledniaha i po4ti se sliaha s tena na kojata mi
kasmet
Цитирай

София

Аз се мажа с масло против стрии на Икаров (струва около 3лв) и съм се убедила ,че ако си постоянна в мазането те се заличават.Опитай.
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Стриите се зали4ават НЕ от постоянното мазане с кремове и масла,а просто с те4ение на времето се запълват със съединителна тъкан и се изглаждат.Ако кожата е по- бяла,по4ти не се забелязват,но лятото след слън4евите бани си проли4ават.Естествено ни остава да се погрижим за фигурата си като цяло,та поне за плажа да сме със стегнато телце. Wink
Цитирай

София

И аз се мазах редовно през цялата бременност, но... Майка ми е със стрии и си мисля, че просто и аз съм предразположена към образуването им и колкото и да се мажа не мога да ги избегна.
Цитирай

в Лувъра

Моята масажистка ми продаде един крем, който е за стягане на кожата. Тя твърди, че нейните клиентки, които имат стрии са много доволни от него- стягайки кожата той помага стриите да се свият максимално и подпомага за възстановяването на клетките. Също така се мажа с един крем за белези Контратубекс. Засега не мога да кажа дали има ефект, защото минимума на мазане трябва да е 6 месеца, но ще опитам, ако не ми омръзне.
Цитирай
Има  кремове на Chicco против стрии, които са за бременни и които аз лично използвах през цялата си бременност и мога да ти кажа, че не само не ми станаха стрии, но  крема заличи и  тези, които имах от по-рано. Опитай- дано ти помогне и на теб Smile
Цитирай

София

Цитат на: LoRRa
Има  кремове на Chicco против стрии, които са за бременни и които аз лично използвах през цялата си бременност и мога да ти кажа, че не само не ми станаха стрии, но  крема заличи и  тези, които имах от по-рано. Опитай- дано ти помогне и на теб Smile

Просто си имала късмет - аз се мазах, като луда и съм цялата в стрии.
Цитирай

София

Стига стриите да не са много големи, когато ги намажеш обилно с някакъв крем или олио те се позаличават за известно време, така че преди плаж се намазваш едно хубаво, после на плажа се мацаш непрекъснато с плажно олио и мисля, че може да се позакърпи положението така. Не знам обаче като се хване тен какво става ...
Цитирай
и моя син син е на 3мес.Имам стрии по бедрата и дупето.една жена ми каза 4е избеляват от лимоновия сок.ще пробвам и това,но не вярвам 4е се зали4ават.
Цитирай

София

Стриите се заличават само с пластика!
Цитирай

между два цигански квартала

еми на плажа ще носим по еднао хубаво паеро и така хем ще се разпознаваме хем по загадачно ще го даваме
Цитирай

София/Дружба

аз не съм раждала, обаче от пубертета дето напълнях много имам страшно много стрии.мажа се с крема на AVON против стрии и забелязвам, че по-малките са започнали да се заличават.надявам се и при другите да действа.успех Razz
Цитирай

Varna

Oх, напоследък от много места чувам за крема на AVON. Направо не мога да повярвам, че има ефект. Но вчера си поръчах и аз Razz
А колко пъти на ден се пропоръчва мазане с него?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора