Питане относно една конкретна детска торта

  • 1 450
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Преди около година или две (не помня точно Embarassed) една съфорумка беше пускала снимка на една детска торта.Същата представляваше едно като топка, май имитираше сирене, и много мишки по нея.Много беше красива, а и си спомням, че същата съфорумка беше казала, че е много вкусна.Обаче не се сещам коя беше съфорумката и откъде беше тортата. ooooh!
Моля ви, помагайте, искам въпросната торта за р.д. на Вики. Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 1 817
Тортата е от Двете фукли, само не ме питай какъв беше пълнежа Simple SmileSimple Smile Имаше шампанско, но не помня кой точно блат... Тя е като маса с покривка и много мисшки... Още ме е яд, че не я снимах от близо докато беше цяла и сега имам в близък план само половин торта:)Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 529
Аз мисля, че става въпрос за тортата от виенска сладкарница Lucky на Цариградско шосе, близо до Ректората  newsm78.

# 3
  • Мнения: 5 255
ВИЕНСКА СЛАДКАРНИЦА LUCKY   Peace

за 1-ви РД за 2-ри РД за 3-ти РД пак от там, но след няколко дни  Wink

Знам, че ще попитате и за цена - 3,90 лв./парчето, доставката е 5 лв./ако се ползва такава/  Wink

# 4
  • Мнения: 1 983
mam@
Много благодаря за линка, това е което търсех.Има невероятни торти Heart Eyes.Тази с мишките дали ще се навият да я направят за 10 парчета, или си има определена бройка? newsm78
И къде се намира тази сладкарница, защото в сайта им не работи линка за контакт?

Още веднъж много благодаря Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 5 255
Може да поръчаш от Виенски салон “Лъки” на бул. “Цар Освободител” № 21 /до Ректората/.
Може да питаш  по телефона повече подробности - 943-33-44 и 944-19-18 ;
От ЦУМ или от Виенската сладкарница в х-л Кемпински  Wink

# 6
Здравеи маме,
тортите наистина много добре изглеждат, но като си поръчваш торта им кажи, че не искаш да е замръзена. Защото аз вече две години като им поръчвам торта за РД на детенце, те ми я носят замръзена- много е гадно да знаеш. Та другият път ще им направя забелешка.
Успех

# 7
  • Мнения: 5 255
Не съм имала подобен проблем  Thinking
В тази жега как мислиш се съхраняват тортите  newsm78
Поръчвай по-ранен час на доставка  Peace

# 8
  • Мнения: 225
И нашата торта беше на тема мишки и е от Двете Фукли-доставиха ми я до Видин без проблем Simple Smile
http://images17.snimka.bg/002838722.jpg

# 9
Не знам за лятото, нашият РД е в края на есента и тогава така ни я докараха и винаги ни я караха сутринта. Може би защото и двата РД се падаха: единият неделя, а другия понеделник newsm78.
Тогава ги замръзяват, да изглеждат свежи, кои знае защо? Sad

# 10
  • Мнения: 5 255
....и винаги ни я караха сутринта. ....
И трите пъти казвам час за доставка - спазват я  Peace
Незнам какъв е случая при вас, и защо не си доволна  newsm78

# 11
  • Мнения: 5 255
Вече мога да се похваля с реална снимка от вчера  Grinning

# 12
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Момичета тази сладкарница Лъки до ректората нямат ли някакъв сайт за да разгледам какви видове детски торти предлагат?

# 13
  • София
  • Мнения: 771
Момичета тази сладкарница Лъки до ректората нямат ли някакъв сайт за да разгледам какви видове детски торти предлагат?

Ето го:

http://www.luckybg.com/

# 14
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Благодаря много!!!!!Има страхотни торти.

Общи условия

Активация на акаунт