Два въпроса в един !!!!

  • 1 317
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 289
Здравейте мамчета,

искам да ви попитам

1. откога може да се слагат бебешоците в бънджи гащи(нашия е на 6 месеца и от два дена го слагам по малко).

2.Кога за последно ядат малките (ние зависим от сутрешното хранене-ако яде в 6ч.,после в 10ч. и така през 4 часа и последно в 22ч.,а има и дни в които и в 23ч. яде за последно.)


При вас как е , вие какво мислите ????

# 1
  • Мнения: 100
В бънджи - след като може да седи по дупе . А за вечерното хранене - Дани яде в различно време между 9 и 10 часа.

# 2
  • Мнения: 1 212
Шести месец е о.к. за бънджито ...   Peace Последно кърмя 21.00 /по изключение по-късно и през нощта /. А каша или АМ най - късно към 19.00 ч.

# 3
  • Мнения: 46 477
Бънджи- след като започне да седи.

Последното хранене- за това си питай детето, никой друг не може да каже  Laughing на моето беше в 24 ч.

# 4
  • Мнения: 2 039
За бънджи,както са ти казали и другите мами,вече може.Но колкото до храненето,всяко дете си е индивидуално.Моето например яде последно в 20.30-21.00ч.

# 5
  • Мнения: 1 289
Благодаря ви за бързите отговори   bouquet

# 6
  • Мнения: 8 242
За бънджито не знам - не сме ползвали.. Но 6 месец ми изглежда ОК  Peace
За храненето - ми той никога не е имал нито първо, нито последно - суче час по час от как се е родил денонощно  Crazy

# 7
  • Мнения: 2 677
След шестия месец спокойно може в бънджи.
Последното хранене на сина ми е след 23:00 часа.

# 8
  • Мнения: 393
 За бънджито и аз знам от 6тия  месец,а последното хранене на сина ми е в 20 ч.

# 9
  • Мнения: 5 103
1.След 6 тия месец.
2.В 22 АМ

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
За бънджи-не знам.
Последно хранене-20 ч.

# 11
  • Мнения: 3 500
не съм ползвала бънджи
никога не е яла по-късно от 20.00ч.

# 12
  • Мнения: 1 081
Най-късното което е ял е било към 23, но по принцип към 21.30. Бънджи и ние смятаме да купим и ще следя.

# 13
  • Мнения: 1 289
Най-късното което е ял е било към 23, но по принцип към 21.30. Бънджи и ние смятаме да купим и ще следя.

Desi,сега е в бънджито и си умира от кеф.Скача като пощурял и се радва.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 522
За бънджи и според мен 6 месеца е добре, аз сложих дъщеря ми горе-долу на тази възраст. За яденето - най-късно яде в 9 вечерта, но пък всичко си е супер индивидуално.

# 15
  • Мнения: 5 362
Бънджи не сме имали,но 6 мес. е ОК Peace
Както и сама си писала-зависи от първото хранене,кога ще е и последното Wink
Калина не е яла по-късно от 20.30-21.00 ч.

# 16
  • Мнения: 1 733
Нашето последно ядене е към 23 часа, а първото за деня  - 9.30. Бънджи никога не сме имали, но като цяло 6 месеца ми се струва подходяща възраст.

# 17
  • Мнения: 344
аз мойта ще я сложа по-голяма в бънджи.Повечето майки ги слагат след 6 месеца.Аз сигурно 7-8 месец.Да й укрепнат по-добре крачетата.Иначе аз я държа на ръце.Ние ядеме за последно в 21 часа.Започваме сутрин в 6.30ч. и през 3.5 часа.

# 18
  • Мнения: 91
За гащите знам че не е нужно да може да сяда, поне нашето педи така ни каза. Аса храненията все ми повтаряха да си има режим. И аз като вас хранех в зависимост от това как стане сутрин. Не било редно - ама как да закусва в 10ч примерно, като е станало в 8ч примерно. Но около мен има и такива бебета. Папат когато им дадеш, те не искат ако евентуално нещо не са освирепели от глад.
Весело подскачане на бънджито!

# 19
  • Мнения: 6 164
Смисъла да седи в бънджи е, вече ако се е научил да пружинира сам - да отскача. Иначе ще си виси като в прани гащи. Крис го направи на 6 месеца и тогава го сложих. Ама той не искаше да седи вътре, други со е да тормозиш някой да му скачаш в скута. Къде-къде е по-весело. Crazy

Сега е по-голям и като му се доспи яде, но и на 6 беше такава тенденцията. Гледах да си правя 4-часовата пауза, също като при вас ядеше различно всяка вечер, но ако му се спеше много, съм го давала и по-рано, за да не го мъча.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 230
Ако бебчо може да сяда, може и в бънджи
А за храненето, откакто Ани отказа нощното хранене, последното й хранене е в периода 22,00 до 23,00ч.

# 21
  • Мнения: 344
Смисъла да седи в бънджи е, вече ако се е научил да пружинира сам - да отскача. Иначе ще си виси като в прани гащи. Крис го направи на 6 месеца и тогава го сложих. Ама той не искаше да седи вътре, други со е да тормозиш някой да му скачаш в скута. Къде-къде е по-весело. Crazy

Сега е по-голям и като му се доспи яде, но и на 6 беше такава тенденцията. Гледах да си правя 4-часовата пауза, също като при вас ядеше различно всяка вечер, но ако му се спеше много, съм го давала и по-рано, за да не го мъча.

Ние си имаме режим.Обаче ако много ни се спинка папкаме по-рано и си лягаме.

# 22
  • Мнения: 86
Последно хранене правим в 21 ч. и след това след 7 сутринта.

Общи условия

Активация на акаунт