Уморени крака

  • 10 744
  • 23
  •   1
Отговори
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Момичета, моля ви препоръчайте ми някой изпитан крем за релаксация  на уморени крака. А и някакви масажи,гимнастики или нещо подобно. Потърсих из библиотеката и с търсачката търсих, но не открих. За това, моля, ако някой има нещо изпитано като метод или марка - да даде инфо! Благодаря ви, предварително!  bouquet

# 1
  • Miami
  • Мнения: 412
Най-доброто средство е почивката!Можеш да  си мокриш краката със студена вода и да ги вдигнеш на една възглавница за 15-20 мин.

# 2
  • Мнения: 267
Кремчето, от което съм най-доволна е на Maria Galland - изстудяващо/камфорово/ментово е. Просто страхотно отпуска краката.
Първо ги измивам малко с хладка фона, мацвам кремчето и първо ги поомачквам малко и  ги качвам да си почиват нагоре. После правя едно малко упаажненийце - редувам шпиц - контрашпиц с опънати крака - просто веднага се оросяват. Понякога ми помага и да ходя боса у дома - на теракота се охлажам, на килима - масаж Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 039
Доволна съм от гела на Титания за охлаждане на краката  Peace
Имам и масажна вана за крака,минавам първо от там,после мажа с продължително и обилно втриване,после краката горе  Peace

# 4
  • Мнения: 544
Аз съм пробвала и наистина действа- лягам по гръб на пода и перпендикулярно на стената, вдигам си краката като ги подпирам на стената и така 15-20мин, ако имаш търпение стой и още Laughing

# 5
  • Мнения: 6 958
Охлаждащият и успокояващ гел за крака на Орифлейм е много добър  Peace



# 6
  • Мнения: 3 622
Най-доброто средство е почивката!Можеш да  си мокриш краката със студена вода и да ги вдигнеш на една възглавница за 15-20 мин.

 Peace

# 7
  • Мнения: 1 655
Най-доброто средство е почивката!Можеш да  си мокриш краката със студена вода и да ги вдигнеш на една възглавница за 15-20 мин.

 да допълня само, че предпочитам да си сложа краката във вана със соли и след това да ги повдигна върху възглавница

# 8
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  bouquet Благодаря ви за съветите,момичета! Ще се опитам да се възползвам от съветите- това с почивката и аз го знам, ноооо именно там е проблема,все не остава време. За ходенето боса- аз ходя непрекъснато боса-зима,лято - няма значение. Но ще пробвам някой от кремовете, в комбинация с почивка.Дано да има ефект! Peace Благодаря ви още веднъж!

# 9
  • Мнения: 12 624
Здравей
Охлаждащите мазила са много приятни, наистина. На мен много ми "тежат" краката в края на деня от коленете надолу. Лошото е, че имам разширени вени и не смея да си намажа прасците с нещо с ментол и камфор. Можеш да пробваш като се прибереш, да поседнеш за малко и да търкаляш на пода с крак някаква малка празна бутилка или примерно празен флакон от дезодорант - не иска много време.
Наскоро си взех едни джапанки с едно като бодлички по подметката, не знам как точно да го обясня. Е, няма такъв кеф - страхотно масажират стъпалата. На мен поне много ми олеква и вкъщи ходя с тях през повечето време. Слагането на краката на високо е също добра идея, но понякога просто няма кога или не ме свърта легнала достатъчно време, че да усетя ефекта от него.

# 10
  • Габрово
  • Мнения: 240
Хе-хе, това с "бодливите" джапанки е супер! Аз вече няколко години ходя само с такива в къщи. Водят се ортопедични, масажиращи и бла-бла.... В началото е малко странно, но като свикне човек... вечер като ги събуя и стъпя боса килима ми се струва страхотно мекичък и гладичък Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 1 234
За кремове не знам,понеже не съм купувала нещо по-специално,но това което правя аз е простичко и ефикасно-леген със студена вода-пъхаш си крачетата вътре и след 15-ина минути ще видиш,че ти е по-добре Peace Другото е да ги вдигаш на високо-на стената или на възглавница Stop

# 12
http://www.krasnaya-bg.com/products_3.htm?p40
Охлаждащ гел за крака на "Красная линия". Много лек, приятен и ефикасен Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 733
Охлаждащият и успокояващ гел за крака на Орифлейм е много добър  Peace




Точно това щях да препоръчам и аз. От 4 дни го използвам и съм във възторг.

# 14
  • Мнения: 526
Хе-хе, това с "бодливите" джапанки е супер! Аз вече няколко години ходя само с такива в къщи. Водят се ортопедични, масажиращи и бла-бла.... В началото е малко странно, но като свикне човек... вечер като ги събуя и стъпя боса килима ми се струва страхотно мекичък и гладичък Joy Joy Joy

А,и аз съм с такива Simple SmileНаправо са ми като втора кожа на краката.
Определено помагат.И студената вода много облекчава умората в краката,както вече са написали момичетата.И разбира се кремче-има най-различни,мисля,че повечето вършат добра работа.

Общи условия

Активация на акаунт