"Ще ти рестриктна бе-ге-мамата" или ревниви ли са мъжете ви...

  • 3 604
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Свикнал е .

По скоро обвинява форума за това,че не си върша задълженията вкъщи Mr. Green

# 16
  • Мнения: 216
Моя пък даже се кефи 4е по4нах да засядам в бг мама 4е все ми беше ску4но и все му се оплаквах как съм ску4ала цял ден, а сега като се върна от работа или той и пита как беше в бг мама, и се кефи от време на време да му споделям нещо от тук.
П.П. мерси на мамите за футболните сайт4ета 4 етой си има някви ама като незнам кои са -ще му покажа тези и дано не ги знае за да оценява още пове4е бг- мама Joy

# 17
  • Мнения: 238
Ами не... и той се регистрира  Mr. Green

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Аз влизам във форумите обикновено след като детето заспи, поизчистила съм това-онова, мъжа ми или вече е заспал или и той си има някаква работа на неговия компютър и не си пречим и дразним по този начин. Даже в някои случаи се забавляваме.

# 19
  • Мнения: 1 165
Моят пък мрази да разказвам за житейските ни истории. И се дразни.
Иначе по някои въпроси вика - я иди питай там.
И моят съпруг е така-"Това от майките ли го знаеш?" или пък "Влез във форума и питай." Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
 Майтапи се с мен, че съм си намерила идеално място за клюкарстване и "разговори", та си убивам този вид енергия.
 Обаче аз вечер мнооого рядко влизам, защото си имам достатъчно задължения и ангажименти и не остава време. През деня и двамата сме на работа.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Случвало се е 2-3 пъти да прекалявам с висенето тук и да ми се прави забележка, но това беше преди, докато още бях по майчинство. Сега си чеша крастата в работно време/ всички жени умеем да правим поне по 2 неща едновременно Flutter/ и вечерта съм изцяло негова Mr. Green

# 22
  • Мнения: 251
Не ревнува, но се дразни когато съм разстроена от някоя лоша случка  Blush
А на мен често ми се случва да прочета нещо лошо и се започват едни крокодилски сълзи и въпроси защо се случва това или онова  Blush
В такъв случаи той е на мнение, че много съм висела във форума, но иначе до сега не мие правил забележка  Peace

# 23
  • Мнения: 372
Сега си чеша крастата в работно време/ всички жени умеем да правим поне по 2 неща едновременно Flutter/ и вечерта съм изцяло негова Mr. Green

  Никога не прекалявам с форума ,а и да исках не мога да се вредя на компютъра от децата.

# 24
  • Мнения: 503
аз вися денем в нашия форум,а той вечер във алфа и фият форумите Laughing

# 25
  • Мнения: 263
Ами аз основно на работа вися из форумите, в къщи не ми остава време. Но, когато се случи не са ми правили "забележки". най-много да си поиска внимание, но не ме заплашва. То и при мен заплахите май имат обратен ефект: включва ми се ината.

# 26
  • Мнения: 236
Във форума съм само през деня, докато съм на работа - между телефонните разговори и мейлите. Вечер никога не пускам компютъра. Той също. Така никой не се дразни и всички получават достатъчно внимание. Wink Понякога му разказвам какво съм прочела, смеем се и си говорим. Така събираме повече общи теми за разговор. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 438
Никога нито  на  мене, нито мъжа ми е хрумвало да си контролираме какво правим, къде висим, дали чатим, дали сме във форум и т.н., камо ли  да си ограничаваме достъпа до каквото и да било.

# 28
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Случвало се е 2-3 пъти да прекалявам с висенето тук и да ми се прави забележка, но това беше преди, докато още бях по майчинство. Сега си чеша крастата в работно време/ всички жени умеем да правим поне по 2 неща едновременно Flutter/ и вечерта съм изцяло негова Mr. Green
Същата работа Wink....вкъщи въобще не припарвам до компютъра, изцяло е негов Wink. Аз съм се "нафорумствала" на работа Mr. Green.

# 29
  • Мнения: X
Дума не обелва по въпроса. Той е на принципа, че след като ми доставя удоволствие, не ме натоварва, а напротив - да вися колкото си искам в сайта.
   

По същия начин стоят нещата и при нас.

Общи условия

Активация на акаунт