Детски торти във Варна

  • 5 526
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Момичета,Валко има рожден ден другия месец  Grinning!Та се чудя към коя сладкарница да се ориентирам за тортата  newsm78 Мисля за Неделя,ама все пак бих искала да чуя и други предложения!   bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Ние поръчахме за годинката от "Дилайт", имат цех до Спортна зала, отстрани на Техникума /ТОХ беше едно време, сега забравих  newsm78/.

# 2
  • Мнения: 2 039
Благодаря,ще проверя дали имат някакъв каталог в нета   bouquet

# 3
Въэмутена съм от Неделя.Порьчах си да ми направят торта,почти ден предварително,преупредих 100 пьти ,че ще я ядьт малки деца.Не искам да е от витрината а да е токущоприготвена,ПРЕЦАКАХА МЕ,пробутаха ми престояла торта от витрината,яла сьм я много пьти и энам кога е прясна и кога е эастояла.Много им се ядосах #2gunfire

# 4
  • Мнения: 2 039
До сега съм чувала само добри отзиви за Неделя,а и техните торти най-много ми харесват на вкус.Явно е станала някаква издънка,доста неприятно  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 4 422
Тортите на Неделя,които предлагат всекидневно не са като тия ,които са за детски рожденни дни с украса.. Rolling Eyes Ония са абсолютно еднакви вътре ,с някакъв тъп крем..всички до една еднакви на вкус...Отидох да поръчвам на Жули за рожденния ден -едни грозотии с едни цени  #Crazy Нямам нищо против да дам 50-60 лв за торта ,но да е наистина красива и вкусна..Питам ги стават ли за малки деца-Ами с 1 крем са вътре..А може ли да са вътре други примерно Кафява Неделя,а отвън с тая украса-НЕ  Twisted Evil Много тъпо,никакво творчество и желание да ти угодят..Разочаровах се и поръчах от друго място...

# 6
  • Мнения: 2 039
Уф,ти сега савсем ме разколеба  ooooh! За миналия ми рожден ден мъжът ми беше поръчал торта "Шоко лешник" от Неделя и беше прекрасна!Сигурно защото е от стандартните им торти  newsm78 В каталога има една-две детски торти,които ми харесват външно,ама ако наистина качеството не отговаря на цената,тогава  Twisted Evil
Миме,ти от къде поръча за Жули?   bouquet

# 7
  • Мнения: 4 422
Няма да съм ти от полза -от Балчик Grinning Исках нещо по-специално да е за 1-ви рожден ден,но тия с тия цени от 35 до 59 лв и едни смачкани украси....Поне да можеха вътре да направят Шоколешник,Бяла Неделя и пр. вкусна торта ,да знам за какво са ми парите,а те не -НЕ МОЖЕ,само с тоя пълнеж-Млечен крем и блатове.... Close А в сладкарницата в която поръчах беше с украсата ,която ми хареса ,а вътре вкусна торта по избор  Hug Макар,че и те са ме разочаровали,но този път се справиха чудесно..Да не говорим,че цената беше наполовина..

# 8
  • Мнения: 17 407
Виж тортите на Никол, Крамер и Вики.

# 9
  • Мнения: 81
Ние преди 2 месеца поръчахме от ВИКИ, и беше супер. Те нямат сладкарница, и работят само по поръчка и доставка по домовете. А на Неделя отдавна не ги харесвам. Бях ги препоръчала и на една приятелка, също остана доволна. Яла съм три пъти на детски РД от тях, и все бяха хубави и различни Grinning
Цеха се намира до ХЕИ, а телефона е:632044
Ще пробвам да кача снимка, но не съм сигурна че ще стане Simple Smile
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3344348

# 10
  • Мнения: 2 039
Благодаря ви,момичета,ще проверя на местата,които сте посочили   bouquet Hug

# 11
  • Мнения: 2 922
Най-страхотните торти, които съм яла са в едно малко цехче зад Бинго Мустанг. (На прозореца мисля, че имаше надпис: поръчка на торти и рула)
Поръчвала съм за р.ден на Калоян 2 поредни години - шоколадова и бял шоколад. И двата пъти ги украсяваха със захарни фигурки. Правят и надпис (ако искаш). 

# 12
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Най-страхотните торти, които съм яла са в едно малко цехче зад Бинго Мустанг. (На прозореца мисля, че имаше надпис: поръчка на торти и рула)
Поръчвала съм за р.ден на Калоян 2 поредни години - шоколадова и бял шоколад. И двата пъти ги украсяваха със захарни фигурки. Правят и надпис (ако искаш). 

Ако е една сладкарничка,до детската площадка пред "Викинг",наистина тортите са супер вкусни,от фин шоколад,но незнаех,че правят и за детски рожденни дни.Напомняш ми да се заинтересувам, че и ние скоро имаме рожден ден!

# 13
  • Мнения: 2 922
Ако е една сладкарничка,до детската площадка пред "Викинг",наистина тортите са супер вкусни,от фин шоколад,но незнаех,че правят и за детски рожденни дни.Напомняш ми да се заинтересувам, че и ние скоро имаме рожден ден!

Да, точно за тази говоря. Ами те тортите не са специално за детски рожден ден, просто им слагат детска украса, но са страшно вкусни  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 6
много хубави торти има и в "Гес" на ул. Брегалница Simple Smile
Голямо разнообразие от украси, на вкус също са много добри Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт