31 арабско -отпускарско-бебешка/пак с контрол на входа/

  • 13 591
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 927
Минавам на бързо да поздравя за новата темичка ( дтти  Hug ). Ще ви чета после. Нямам никакво време. В ремонт сме вкъщи и само се спъвам в майстори и е голям прахоляк. Слава Богу вижда му се края вече  Rolling Eyes.
Поздрави на всички отпускари   bouquet и който има път към ВТ да заповяда  Hug
А на бременните  newsm51 smile3525 newsm51

# 46
  • Мнения: 914
Добро утро и от мен
Днес имахме екшън Сутринта дъщеря ми извика фар фар Това е мишка за сведение на учещите арабски Извикахме котката но на нея още и се спеше Поспа си ,ама като нещо зашава под килима котешкия и инстинкт се събуди Веднага я хвана но след това изнесохме цялата детска в градината за да не остане нищичко от този фар
А пък аз да ви кажа за голямата ми дъщеря като дойдохме тук в Мороко говореше само на руски и когато се учеше арабски все повтаряше от учебника слонун за пояснение слон на руски а окончанието на арабски Един прекрасен ден някои от хлапетата на улецата толкова я бяха ядосали ,че им извика Уйди собака
Пепи  страхотна е невестата Дано да са щастливи двамата и вие с тях
Засега приключвам ще будя мъжо да ходи на работа

# 47
  • Мнения: 815
От сутринта пиша ли пиша, а забравих да ви почерпя за моят мъж, днес е рожденник Simple Smile



Черпя с лека плодова салатка само заради бременките ни Simple Smile

Лек ви ден на всички!!!

# 48
  • Мнения: 1 725
Любе да ти е живо и здраво мъжлето, още много много щастливи мигове заедно   Party Time

На арт директора Катюшка честито призово място, Кате май си си сбъркала професията...

Миленче чакаме я Хая с нетърпение  stork-girl раче ли ще е лъвче ли ще е няма значение, но със сигурност ще е чаровница като Дима и майка си  Wink

Пепи много е сладка Кери, няма начин да не заплени братлето, дано само да се нареди работата и ви дойде на гости  Peace

На Ели, Диде приятна почивка и повече глезене, сиести и разходки!

# 49
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
           
ЛЮБЕ - Дати е жив и здрав мъжо - да те обича и уважава редовно Joy
    ДИДОНКА- ако знаеш тая песничка как ми харесааа - само нея си пускаме[/center] Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Ние си правим дискотека - мн ни е веселооооо Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 3 461
Любе, да ти е жив и здрав мъжа и много да те обича и глези  newsm51. Както ние тук те глезим Heart Eyes Подкрепям с две ръце и палатки, къде ще ходя. Twisted Evil Уж трябва да се разбирам най-много с телци и козирози, а аз си имам цял водопад от верни рачета осмокрачета. Като едно съзвездие сте ми. Twisted Evil

Свате, видя ли как ме пазят на каишка? Joy Как е милото детенце днес? Heart Eyes Дано да не повтаря  изпълненията на гаджето си  и да е било за кратко. Ще се сбъркаш ли да ми отделиш лично време или трябва предварително appointment? Mr. Green

Сноу, Голямата Хапка копира всичко от Силната Хватка, утре ще им обръснем главите, че като  порасне една буйна растителност.. Joy Кажи повече за Илиас, къде го записа на градина, как сте с арабския? Heart Eyes

Свеар, от къде руски? на колко години е започнала с арабския?

Пепи, как си днес? Не се преработвай много в тези жеги, оставяй време и за нас.  Аз се тревожа , а тя на дискотека Laughing

Деси,  с теб и майката на Катето ли почваме от утре? Wink

# 51
Тук изтървах една тънка нишка и не разбирам какво обсъдате майка ми... newsm78 ние имаме рожденик днес на работа и сме заседнали на софри, така че ви оставям!!!  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 3 461
Тук изтървах една тънка нишка и не разбирам какво обсъдате майка ми... newsm78 ние имаме рожденик днес на работа и сме заседнали на софри, така че ви оставям!!!  Mr. Green

Ами нали каза, че майка ти е утре рожденик, Деси и тя намекна нещо подобно.
Аз се включвам в залаганията с петък 13 - рождения ден на моята мама!!!! Peace Peace
с тази разлика 4е е моя


Сигурно си изтървала нишката под софрата. Joy

# 53
  • Мнения: 3 461
Гостенката, защо не каза, че участваш в още един конкурс?можеше и аз да участвам smile3532 smile3532 smile3532  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157102.0 Веднага си дадох гласа за теб, призовавам и останалите, конкурсът не е анонимен и май е безсрочен Joy Joy Да защитим честта на  "нашите" палатки. hahaha hahaha

# 54
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет! 4естито на любето за рожденика!  bouquet  bouquet  bouquet
на катето за класирането!  bouquetна ноя  и ели за аватара!  bouquet
много са секси! Laughing
милен4е, линда знае цветовете от както по4на да говори, но май така си остана с основните-ахмар, азрак,асфар, ахдар,абид и кахля, май ги знае  на френски и на бг ,но като, 4е ли ползва по-лесните!буквите   не сме ги тренирали отдавна, както и цифрите, май ще се стегнем и двете!проблем ни са окон4анията сега-арабски и френски с бг окон4ания-сабатките или люнетките! смесва пове4е отпреди думи от разли4ни езици, не знам защо е кра4ка назад!но искам с нетърпение да се  върнем именно за средата и децата, имам  племенница, говори  като голяма- на нея раз4итам за игри, песни, приказки и разказване! ще се купуват предполагам бг  приказки, дискове, обу4ителни програми, ако има! ели,дидонке ако намерите нещо интересно ,свирете! Peace
свеар, твоята кака  е била уникат, в мароко на руски #Crazy!съпругът ти е бил в украйна ли за обу4ение?а дали го помнят езика,  той и голямата ти щерка?
миленке залагам на 17!
пепи, зарадвайте майката с една хубава сватба!много емоционални са хората  и заслужават предполагам да ги зарадват младите! Praynig Hug  bouquet  chef bowuu,
отивам да забавлявам линда да яде! сега стана ,та мислете какво ми е! Sick
кате разкриха ли те?  Mr. Green

# 55
Абеее ей..... не виждаш ли че е стар конкурса, таз девойка откъде я е изкопала таз анкета..... Embarassed както виждаш съм си махнала и снимката.. така че!!! не се хаби и не ме злепоставяй, а си промени поста, да не ходя да се срамя!!!
...иии мама не е утре рожденичка, а на петък 13.07!! май вие не сте разбрали  Laughing

# 56
  • Мнения: 3 461
Абеее ей..... не виждаш ли че е стар конкурса, таз девойка откъде я е изкопала таз анкета..... Embarassed както виждаш съм си махнала и снимката.. така че!!! не се хаби и не ме злепоставяй, а си промени поста, да не ходя да се срамя!!!
...иии мама не е утре рожденичка, а на петък 13.07!! май вие не сте разбрали  Laughing


Конкурсът може да е стар, но в момента пак е на дневен ред, а и темата е вечно актуална smile3534 Аз нямам нужда от снимки, знам за какво говоря, а и защо ми прие гласа тогава? Mr. Green Следващият път се обади и ние да участваме. Joy

За рождените дни, сори, другия петък doh

# 57
  • Мнения: 3 804
КАТЕ и и 2те с майкати сме на 13 но явно жегата се отразява на някой хора ще им се губи цяла седмица Joy Joy Joy
ЛюБЕ 4естит ти рожденник да ти е жив и здрав и винаги да те обича  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
и аз сласувах

# 58
  • Мнения: 3 461
КАТЕ и и 2те с майкати сме на 13 но явно жегата се отразява на някой хора ще им се губи цяла седмица Joy Joy Joy


Някои хора са отпускари вече и са в уикенд, така че име простено. Mr. Green Много съм горда с моето Кате под прикритие. Heart Eyes Гръдната й обиколка е право пропорционална на фотографските й умения и всички други заложби и таланти, които притежава. newsm10 и при мен така Mr. Green

# 59
  • Мнения: 3 804
НОЙчЕ  имам предложение  4акаш КАТЕТО да се ожени и да роди в зависимост от по0ла на детето и ти раждаш 4то и ги сгодявате така ще скрепите връзката и по кръвен път baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт