Тъпи ли са тъпите?

  • 3 162
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 080
Тъпо е да си тъп .Още по- тъпо е да знаеш ,че си тъп .

А най-тъпо е да не знаеш, че си тъп.
Не това е най- хубаво ....

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 20:33 от catch

# 31
  • Мнения: 3 835
То тъпотата е по рождение, раждаш се или тъп или умен. Ако си се родил тъп, квот щеш да правиш, пак тъп ще си останеш.

# 32
  • Мнения: 1 080
хехехе ,кое бебе е тъпо ?

# 33
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
... Когато си умен пък често се питаш дали си тъп и стигаш до заключението, че си умен. В този случай е възможно да си тъп, но да се самозалъгваш, че си умен и ти. ...

Напротив, в повечето случаи умните хора се питат дали са тъпи, и си мислят, че е възможно да е така. Рядко умен човек нарича себе си умен. Тъпият се нарича умен (или всезнаещ).

... На базата на разсъжденията си смятам, че е напълно възможно да сме всички много тъпи. ...

Напълно е възможно.

# 34
  • Мнения: 677
Не е съвсем така. Аз се имам за умен и не смятам, че съм тъп.
Значи съм тъп ли?

# 35
  • Мнения: 3 835
хехехе ,кое бебе е тъпо ?

Аааааааа, бебета тъпи няма, то после им проличава, като поотраснат. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 136
Не е съвсем така. Аз се имам за умен и не смятам, че съм тъп.
Значи съм тъп ли?


така излиза  Laughing
иначе и аз съм умна Grinning

# 37
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Не е съвсем така. Аз се имам за умен и не смятам, че съм тъп.
Значи съм тъп ли?


Дадох възможност и за изключения.  Mr. Green

# 38
Никой не е някой, че да казва кой е тъп и кой не е. Ако някой е тъп, то той е такъв поради факта, че е определен като такъв от "някой", който според горните изчисления е всъчност никой....... Confused

Има разлика между някой и никой. Това, че не си някой не значи, че никой не е някой. В бизнеса с оръжията поне е така, при теб не знам.

... Когато си умен пък често се питаш дали си тъп и стигаш до заключението, че си умен. В този случай е възможно да си тъп, но да се самозалъгваш, че си умен и ти. ...

Напротив, в повечето случаи умните хора се питат дали са тъпи, и си мислят, че е възможно да е така. Рядко умен човек нарича себе си умен. Тъпият се нарича умен (или всезнаещ).

... На базата на разсъжденията си смятам, че е напълно възможно да сме всички много тъпи. ...

Напълно е възможно.

За да знаеш (и да казваш 'напротив') какво им е на умните и какво правят значи самата ти имаш себе си за умна, което според сметката ти те прави тъпа. Формулката куца или или или

Не е съвсем така. Аз се имам за умен и не смятам, че съм тъп.
Значи съм тъп ли?


Тук никой не е казал, че нещо значи нещо при всички случаи. Това, че заемаш отбранителна позиция от първия си отговор означава, че вероятно утре ще се жениш и нервите са лабави.

# 39
  • Мнения: 1 629
хехехе ,кое бебе е тъпо ?

Не се излагай на публичен присмех, иди в Нашите деца и чети наред как четат двегодишните, други рисуват с маслени бои. Моето е тъпо, но това е ген, все пак, няма шанс.

# 40
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
...За да знаеш (и да казваш 'напротив') какво им е на умните и какво правят значи самата ти имаш себе си за умна, което според сметката ти те прави тъпа. Формулката куца или или или
...

Не, аз съм тъпа, което означава, че се мисля за умна, което автоматично ме прави тъпа.

Пак опираме до всички са тъпи.

# 41
  • Мнения: 3 423
Аз тъпа ли съм, като не съм се
разписала досега в тази тема.
Трябва ли да се притеснявам.

# 42
  • Мнения: 3 423
Тео, мерзавец, стига с тези кодови кодове.
Карате всички останали да се чувстват тъпо.
Особено тези, които не са галили пистолети.
Да не говорим за притеснителните. Ето, филма
с биирфеста и беемвето съм го гледала, но не
бих повторила. Що да си давам телефона тогава.
Но ще ви чета с удоволствие, щото съм воайорка.

# 43
  • Мнения: 4 473
Тъпо е да задаваш тъпи въпроси. Ти тъп ли си, като не можеш да се сетиш, че "все пак, а? А?" е по-яко от "или или или"?

# 44
  • Мнения: 9 865
Тъпа съм, признавам си.
Хамър се пише с u.
Обидно ли е да ти кажат, че си по-тъп от тъпоъгълен триъгълник? Защото той все пак има и две остри страни? Или изразът е "по-тъп от тъп ъгъл"? Има ли душевен тъпоъгълник и що за фигура е той, някой построявал ли го е в равнина?

Общи условия

Активация на акаунт