Обичате ли да се гримирате 4

  • 20 527
  • 548
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 782
Карчева изби рибата  Grinning.Ако се нацапаме така,хората ще избягат от форума Grinning
Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 4 966
Мен пък ме кефи идея за карнавален грим Laughing

Расинка с молива по целите устни ли минаваш или само контурите,или самия гланц оранжавее ?

# 62
  • Мнения: 3 782
Расинка, много добре си се гримирала на снимките. А устните ти са много добре с този молив. Аз лично харесвам повече устни с молив, по-завършени ми изглеждат. Wink

# 63
  • Мнения: 3 674
Расинка, много добре си се гримирала на снимките. А устните ти са много добре с този молив. Аз лично харесвам повече устни с молив, по-завършени ми изглеждат. Wink
На мен пък не ми се отварят снимките на Расинка... Crossing Arms Искам да видя и аз.... Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 2 323
И аз писах по-горе- не ги отварям.... Crossing Arms

# 65
  • София
  • Мнения: 4 966
Агата,ти няма ли  да се снимаш най-накрая Laughing

# 66
  • Мнения: 4 733
Знаех си че не бива да я отварям тая тема Crossing Arms Абе момичета, този порцеланов ефект на лицето с какъв ФДТ се постига, имате ли идея?

# 67
  • Мнения: 3 782
Знаех си че не бива да я отварям тая тема Crossing Arms Абе момичета, този порцеланов ефект на лицето с какъв ФДТ се постига, имате ли идея?
В какъв смисъл го казваш това? newsm78

# 68
  • Мнения: 4 733
Кое? Simple Smile Че не бива да влизам в темата ли? защото съм маниачка на тема гримиране и ще се пристрастя още повече Simple Smile

# 69
Щото сигурно ще се зариби,затова.Хайде покажете си ежедневния  грим.Аз лятото през деня  слагам пудра антибактериална,отскоро ама много съм доволна,перли на скулите,блестящ гланц.Лицето ми става сияйно,но не натрупано,а много естествено и недостатъците не си личат.

# 70
  • Мнения: 3 782
Кое? Simple Smile Че не бива да влизам в темата ли? защото съм маниачка на тема гримиране и ще се пристрастя още повече Simple Smile
аха, и аз така си помислих,но викам да попитам.
А за този порцеланов ефект, едва ли може в къщи да го постигнем. Е ако може ще е супер!

# 71
  • Мнения: 3 782
Каква и е цената на тази пудра.
Аз снимки може утре да покажа. Много ме е яд на фотоапарата ми, направо ще го хвърля. Вчера се снимах и като ги качих книмките на нищо не приличаха, едни тъмни #2gunfire Май вече няма да се показвам.
Иначе и аз слагам си крем със защита, перли задължително, гланц за устни и молив на устните и безцветна спирала. Понякога си слагам и молив. Както съм днес. В зависимост от облеклото си слагам сив, зелен, розов или бял молив на очите. Като белия го слагам в самото око, така става оптически по-голямо. Peace

# 72
Пудрата е 10 лв.Сега се гримирах точно за 5 мин.,ето вижте ежедневния ми грим,сенките са в зависимост от дрехите,като понякога изобщо не слагам.

# 73
  • Мнения: 19 294
Кармен,страхотна си!!този грим за мене е един най-хубавите,които си показвала.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 289
Касиди порцелановият ефект на лицето се постига с ФДТ Make up Pilot Joy,става въпрос за програма Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт