Влечуги зад компютъра

  • 9 738
  • 232
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 447
В днешния "24 часа", статията е озаглавена "Влечуги зад компютъра"  Mr. Green
Основната теза в нея е, че хората, пишещи във форумите са комплексари, шизофреници, сдуханяци и селяни, и май не се споменаваше за възможни изключения  Simple Smile Конкретният цитат (не е нещо кой знае какво, просто ни споменават) е: "Например във форума "БГ мама" при обсъждането на темата "Може ли момченцата да се обличат в розово, а момиченцата в синьо" има публикувани 40 мнения. В половината от тях има негативни квалификации, а в 7 има обиди. Изключително ненужна агресия в една толкова безобидна тема."
Засрамете се, госпожи  Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 00:38 от Mamma

# 1
  • Bapнa
  • Мнения: 762
 Embarassed и аз имам мнение там .... еми какво да направя, като по цял ден играя карти с моята шизофрения, параноя и лудост ... гледайки детето .... 

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
24 часа са се сдухали, защото форОма  е по-четен от вестника им, просто.
Комплексари  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 677
В днешния "24 часа", статията е озаглавена "Влечуги зад компютъра"  Mr. Green

Tatti да не е баннал някой от там...Ми с тоя аватар  Grinning

# 4
  • Bapнa
  • Мнения: 762
В днешния "24 часа", статията е озаглавена "Влечуги зад компютъра"  Mr. Green

Tatti да не е баннал някой от там...Ми с тоя аватар  Grinning

 newsm78 има логика

# 5
  • Мнения: 534
В днешния "24 часа", статията е озаглавена "Влечуги зад компютъра"  Mr. Green
Основната теза в нея е, че хората, пишещи във форумите са комплексари, шизофреници, сдуханяци и селяни, и май не се споменаваше за възможни изключения  Simple Smile Конкретният цитат (не е нещо кой знае какво, просто ни споменават) е: "Например във форума "БГ мама" при обсъждането на темата "Може ли момченцата да се обличат в розово, а момиченцата в синьо" има публикувани 40 мнения. В половината от тях има негативни квалификации, а в 7 има обиди. Изключително ненужна агресия в една толкова безобидна тема."
Засрамете се, госпожи  Simple Smile

Радвам се че сме толкова четени и сме достойни за цитиране от такъв "голям" ежедневник  Whistling
По темата-в началото малко ме беше страх от старите кучета,но като видях че не  отхапват крайници станах куражлийка  Flutter

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
В днешния "24 часа", статията е озаглавена "Влечуги зад компютъра"  Mr. Green

...Ми с тоя аватар  Grinning
Хм!
Размисли ме.
Изпълзявам на разследване.

# 7
  • Мнения: 25 447
В днешния "24 часа", статията е озаглавена "Влечуги зад компютъра"  Mr. Green

...Ми с тоя аватар  Grinning

Хм!
Размисли ме.
Изпълзявам на разследване.
Зае.би!
По-добре се свържи с адвокат и претендирайте за процент от хонорара.
Всъщност, има ли българска медия, която да не си прави материалите с теми оттук?  newsm78

# 8
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
В днешния "24 часа", статията е озаглавена "Влечуги зад компютъра"  Mr. Green
Основната теза в нея е, че хората, пишещи във форумите са комплексари, шизофреници, сдуханяци и селяни, и май не се споменаваше за възможни изключения  Simple Smile Конкретният цитат (не е нещо кой знае какво, просто ни споменават) е: "Например във форума "БГ мама" при обсъждането на темата "Може ли момченцата да се обличат в розово, а момиченцата в синьо" има публикувани 40 мнения. В половината от тях има негативни квалификации, а в 7 има обиди. Изключително ненужна агресия в една толкова безобидна тема."
Засрамете се, госпожи  Simple Smile
Тоя Дзюмбюлев имам едно подозрение, че е стар познайник. Чакай да го потърся аз него, че да не ми е смътно- демек да ми се изЯсни.

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Статията е доста забавна:)
"Малък, черен и роден на село е типичният форумски подлец..." .."на възраст средна и над нея" цитирам по памет:)
Авторът твърди, че списващите в бг-форумите са не повече от 2000 души.

СМЕХ:)

# 10
  • Мнения: 3 447
Малък, черен и роден на село
Да си сменим вкупом титлите, викам  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 196
Малък, черен и роден на село
Да си сменим вкупом титлите, викам  Simple Smile
И аватарите може. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 533
Статията е доста забавна:)
"Малък, черен и роден на село е типичният форумски подлец..." .."на възраст средна и над нея" цитирам по памет:)
Авторът твърди, че списващите в бг-форумите са не повече от 2000 души.

СМЕХ:)

Разпознах се Thinking Трябва да се сетя с кого съм се заяждала напоследък, може да съм улучила милото на автора.

# 13
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Статията е доста забавна:)
"Малък, черен и роден на село е типичният форумски подлец..." .."на възраст средна и над нея" цитирам по памет:)
Авторът твърди, че списващите в бг-форумите са не повече от 2000 души.

СМЕХ:)
Божкеее, ми той пророк тоя образ- мен ме е описал едно към едно. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 25 447
Мое да съм прозта селенка, ама хич не съм малка и черна, пък!  Crossing Arms
Иначе за дъртия подлец е прав.  Peace
Абре, сульо, ти що като се гледаш в огледалото, видиш мен, бре?  #Cussing out

ПП Някой няма ли да пусне цялата статия, че отдавна бойкотирам парцалите на Труд?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт