Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Варна

Мили мами, искам да Ви попитам след колко време Ви казаха, че може да мажете белега си от секциото с медикамент за заличаването му.На мен ми казаха, е няма смисъл да се мажа, защото сам щял да се заличи,но все пак искам да се понамажа малко Very Happy.Предварително Ви благодаря smile3525
Цитирай

на изток от рая

Да, при мен се заличава от самосебеси.Мазах се след 20тия ден с Контратубекс ,но само докато свърши опаковката.
Цитирай

В полите на Пирин планина

Определено се заличава, освен това е много ниско и не се вижда от най-изрязана бикина или прашка  Very Happy

Преди 3 години и 4 месеца родих със секцио и сега белега е мнооого тънка линия, която се усеща само на пипане.
Цитирай

Велико Търново

Не съм го мазала,но вече не се вижда Peace
Цитирай

Германия

Така е ,белега се zали4ава наистина.моя не се вижда ве4е иzобЩо .Ина4е ако дсржиш да се мажеш, аz те сьветвам да иz4акаш около месец.Моя доки тогава ме предупреди 4е zа да се иzбегнат вьzпаления и алерги4ни реакции нйа добре да иz4акам 4 седмици с маzането на каквото и да било  Smile
Цитирай

София

Аз искам да попитам,кога то4но по4ва да избледнява,защото след 5 месеца моя си стои един 4еервен и не толкова тъни4ък Crossing Arms
Цитирай

Велико Търново

Аз искам да попитам,кога то4но по4ва да избледнява,защото след 5 месеца моя си стои един 4еервен и не толкова тъни4ък Crossing Arms

Това вече зависи как е срязяно,шито и не на последно място от типа кожа Peace
Цитирай

offshore & overseas

Тоя пък белег въобще не ме тревожи. Peace Много си ми е чаровен! Все пак ми е свиден спомен от раждането. Love Пък е и толкова ниско, че дори и с по-изрязани бикини няма да се забележи.  Very Happy

В интерес на истината имам Контратубекс и го мазах... веднъж за 5 месеца. Мен никой нищо не ме е съветвал в това отношение, обаче...

newsm23 Аз имах друг проблем: растящ навътре косъм, точно под белега.
Цитирай

варна

Аз също след 20-я ден започнах да се мажа с контрактубекс,използвала съм 2 опаковки и все още ми е дебел почти като в началото.
Цитирай

С нищо не го мажа. Лекарката ми каза, че няма смисъл с Контрактубекс, само времето ще го направи по-тънък и блед. А и не ме притеснява особенно, нали е ниско долу и не се вижда.
Цитирай

днес тук, утре там...

Две седмици след секциото мажех с Контратубекс ,но нямаше голям ефект.
Цитирай

Монреал

Пробвай с крем Витасин - продава се в аптеките. Майка ми го прати - не съм го ползвала много, защото не обичам да се мацотя - но на баща ми бил помогнал много да заздравее белег от операция.
Цитирай

Германия

Аз не вярвам много на мазила, след 3 операции само времето може да посмали белега, но не и да заличи напълно. Пък и не са ми кахър тази белези.
Цитирай

София

Аз също не го мажа и се надявам, че сам ще се заличи, доколкото е възможно.
Бях започнала с Контрактубекс, но се след няколко дни спрях.
Цитирай

Варна

С нищо не съм го мазала Hug
Вече едва се забелязва Very Happy.
Спокойно,ще се заличи и розовината,и грапавината с времето/и аз не вярвах/ Peace.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора