откъде хубави детски слипчета

  • 4 300
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 47 973
на даяна и ники са с добро към средно качество, но е факт че са най- малките които намерих, наистина са малки(моят син е дребен и затова повечето му падаха, купувах най-малък номер и ги перях с гореща вода за да се свият и пак му бяха големи)
аз ги купих от склада им в хаджи димитър
Преди време по същия повод - сваляне на памперса - купих от Mothercare, 32 лв. за 4 броя, скъпички са, но привлякоха вниманието на детето (а то това беше целта, не искаше да махаме памперса и да обува гащи) и са от качествено трико.
тези сигурно са хубави, но при положение че ми трябват над 10 броя, ми идва доста скъпо
при нас няма проблем с вниманието , а с размера- трябва да са много малки  слипчетата

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 727
А в Пловдив откъде могат да се купи бельо на Венера или Ареял? Тези хубавите от МЕТРО на коя фирма са?

# 32
  • София
  • Мнения: 2 271
Близо до работата ми в Хаджи Димитър има цех, в който шият детски дрешки и предимно бельо. Фирмата се казва Даяна и Ники и имат и магазинче до цеха - представлява голяма бяла къща на ъгъла на улиците Ильо Войвода и Кочо Честименски. Бельо има всякакви размери от 1 годинка нагоре. Всичко е памучно и качествено - слиповете са по 1 левче, потничета, тениски по 2-3 лв.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 328
Фен съм на бельо и пижамки, произведени в Трявна. Не се сещам за точното име на фирмата /най-вероятно "Лотос"/, с чиято марка е най-скоро купуваното бельо за щерчица, но мисля, че каквото и тревненско да вземете, все ще е качествено /досега не съм имала фалове/. От софийските харесвам трикотажа на Комес. Венера и Вис Виталис - също.

# 34
  • Мнения: 686
Вчера купих страхотен комплект потниче със слип от Хиполенд - марката е правена в Турция за Германия. Не за първи път ги ползвам - страхотен памук и най-готиният дизайн  Wink

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Коя е марката? Би ли уточнила? Аз харесвам едни рипсани, пак са турски, разцветката е на риета, но идват скъпички - 7-8 лв е коплекта. Sad

# 36
  • Мнения: 1 674
Купих на моите мъже потничета и слипчета от Oviesse. За съжаление не съм много доволна. Потничетата често се виждат от тениската, презрамките им са дебелички...
Сега им купих произведени от Артекс - Момчилград. Страхотни са. Имало ги в Метро. Аз ги взех от Кюстендил, правени са за Германия, дори на тях пише SCHOLLER. От приятелки разбрах, че в Метро редовно ги зареждат, но не винаги има пълната номерация и разцветки. Цените са добри, комплект потник и слип е 11лв. Продават се и поотделно. Много по-"мъжкарски" са от тези от Oviesse. Simple Smile Има и мн приятни боксерки.

# 37
Ima mnogo veseli bokkserki za momcenca v edin magazina megdy ruski pametnik i ploshtad Makedonia - strahotni sa i na mnogo prilicni ceni

Общи условия

Активация на акаунт