тенджера по налягане - откъде?

  • 932
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
имам една стара тенджера под налягане от майка ми. гумената част непрекъснато пада, съвсем е сдала багажа. искам да си купя новя. откъде в софия? и колко пари да приготвя горе-долу?

# 1
  • Мнения: 5 362
Не съм от Сф,но в почти всички магазини за домашни потреби ги има.
В големите вериги магазини също-от типа Метро.
Струват около 20-на лв.Поне аз за толкова си взех моята.

# 2
  • Мнения: 502
Нашата си я взехме от "метро".

# 3
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
Моята я взех от Технополис и е Фагор.Беше около 100лв.Цената зависи от вместимостта на тенджерата,моята е 10л.
Мисля,че по-голяма е по-добре, така бях чела и някъде във форума преди да взема моята.Иначе съм много доволна от нея.
Спестява ми доста време, а и е по здравословна храната приготвена в нея. Peace

# 4
  • Мнения: 279
Съветвам те ако имаш възможност да си купиш по-скъпа тенджера от магазините за техника, защото тези за 20лв. могат да бъдат опасни.
Моята също е Фагор.Струваше около 80 лв. преди 3 год.Много съм доволна от нея.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Съветвам те ако имаш възможност да си купиш по-скъпа тенджера от магазините за техника, защото тези за 20лв. могат да бъдат опасни.
Моята също е Фагор.Струваше около 80 лв. преди 3 год.Много съм доволна от нея.

На същото мнение съм. С това шега не бива. Гърми като бомба. Виждала съм последствия от гръмнала тенЖУра от 20 лв.
Фагор-а и в момента са около тази цена. (по-точно - тази цена за 6 литрова тенджера).

# 6
  • Мнения: 6 958
Технополис или Техномаркет най добре  Peace

# 7
  • Мнения: 5 362
Моята е 9л,купувах си я преди около 5 год.,за тези прословути 20 лв.
Върши ми страхотна работа и нямам никакви оплаквания от нея,въпреки че не е "Фагор",а някаква безизвестна марка Peace
Когато я купувах гледах какво й е дъното,вместимостта,и материала,от който е изработена.Марката беше последна грижа.

Общи условия

Активация на акаунт