Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора

София

http://www.spetrov.com/video/weird/streets-of-sofia
 Ето затова не искам да карам кола. По улиците и  пълно с идиоти!
Цитирай

http://www.spetrov.com/video/weird/streets-of-sofia
 Ето затова не искам да карам кола. По улиците и  пълно с идиоти!
За съжаление, и да караш, и да не караш, все си част от движението по пътищата. Независимо дали в ролята на пешеходец, или и на шофьор.  Та това е по-гадното, че няма спасение от идиотите.
Цитирай

София

Думи нямам Tired, а колко виновни пешеходци има....
Цитирай

София

Хм, тъкмо това гледах досега във ВиБокса.

Идиотизъм пълен.
Ама явно някои като се качват зад волана,  #2gunfire #2gunfire
Цитирай

София

После пак питайте тъпи ли сме българите... Тъпи сме, защото зорлем се правим инвалиди!
Цитирай

... Идиотизъм пълен.
Ама явно някои като се качват зад волана,  #2gunfire #2gunfire

И зад волана, и на 2 крака, липса на култура на пътя и инстинкт за самосъхранение и при двете страни ...
Цитирай

ужас  Shocked
Цитирай

София

Ама пешеходците са си виновни!!!

Кой е идиот, я се замислете?

Тоя в колата или "смелчагата" решил да пресича Цариградско?! И на Орлов мост има подлез и при Президентсвото. К'во праи на средата на платното?!
Айде за тия на пешеходната пътека, шофьорът е за доживотна, ама другите? Стига вече.  
Цитирай

мисля, че подобни клипове трябва напрекъснато да вървят по ТВ по време на рекламните блокове.
дано като се видят отстрани, някои хора се вразумят...
Цитирай

София

Такааа, това филмче го даваха и по бТВ новините веднъж, ония ден във форума го имаше в една друга тема - ТУК, и някой колега ми го прати на майла.... Страшно е... И шофьори и пешеходци. За къде толкова бързат тия хора просто незнам. И всеки тук казва - аз не правя така. И аз затова (а и поради други, екологични причини) не карам кола и си чакам зеленото на сфетофара на точното място, а не пресичам като идиот по средата на голям булевард (умът ми не го побира как някои хора пресичат Цариградското  ooooh!)
Цитирай

София

Тоя в колата или "смелчагата" решил да пресича Цариградско?! И на Орлов мост има подлез и при Президентсвото. К'во праи на средата на платното?!
Айде за тия на пешеходната пътека, шофьорът е за доживотна, ама другите? Стига вече.  

И пешеходците и шофьорите са виновни. Всички!!!
Цитирай

Че то и на тротоара е страшно! Където и да си, каквото и да правиш, вибаги има опасност да те помете някой автомобил. Например до нас, на ул. Т. Каблешков на моста, няма как да се минава и винаги треперя от страх, защото виждам колите в едната посока, но в другата не, на моста има място за един човек. Повечето от хората дори не правят път на малко дете (с което напоследък се мотам често Smile ), ходат по двама-трима в редица почти по средата на улицата. Каквито са шофьорите, такива и пешеходците, едни и същи хора сме просто.
Цитирай

Ланфеар, то е ясно, че са го давали, на самото клипче пише К1.
имам предвид да се дава НАПРЕКЪСНАТО. по време на всеки рекламен блок, между дамските превръзки, саламите с подправки и банковите кредити - ПЛЯС вйната по пътищата.
Цитирай

София

Пропуснах в предишния си пост - да, и пешегодците са виновни.
Просто има някои, които явно излизайки си оставят акъла да се опича на друго място, не с тях.

Но по тия кадри, колко лесно се вижда и показва кои са каскадьорите, кои са виновни.
Цитирай

Стара Загора

Най лошото е че случаите на глобени неправилно пресичащи пешеходци се броят на пръсти.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора