Имаме си вече беборани на ЮЛСКИ мамчета засмяни

  • 10 923
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
на мен пък ми излиза некъв херпес на устата- брррр
а малкия го преобличам по няколко пъти на ден, щото като сменям памперса и докато се усетя навирил пишлето и пииииииииииш по дрехите  Joy
вие как перете? на ръка ли или в перялня? аз мислех в перялня, ама те не се събират, мъж ми пере всяка вечер

Donsyy проблема с сменянето на памперса и преобличане без да опишква всичко една приятелка го решава (бебо е на 6 месеца) като слага някаква кърпичка върху пишлето. Надявам се да ти помогне това.
Там-там честита годишнина!   bouquet
Мдс и Ивето добре дошли! Много да ви слушкат малките бебчета!   bouquet

Миленче утре между 10-11 съм пак на ЖК и тогава Доки ще ме прати в отделението или в петък следобед или в събота. Така че като те приемат звънни да се разберем нещо. Както е тръгнало е ясно че ще се засечем.

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 19:05 от NaMeLeSz

# 31
  • София
  • Мнения: 568
Гоце, добре дошла, мила!   newsm51 Ти си герой! Да нацелуваш бебоците по дупетата от нас Hug
донси, може. А ти какво си яла? или пък да не си му дала повече чайче или от капките за колики може ли да е newsm78
Андромеда, това със сухото раждане съм чувала, че е мит. И на лекцията в ТК докторът го каза. Когато ти изтекат водите, те не изтичат целите наведнъж. Не се шашкай, по-добре не слушай какво ти разправят. Всако раждане си е индивидуално. По тази логика и аз съм имала сухо раждане, щато като ми го придизвикваха, заедно със системата ми спукаха мехура с един шиш нарочно. Ако беше по-гадно за родилката на дали щяха да го правят.
Там-там, честита годишнина!  bouquet

# 32
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
NaMeLeSz4e какво стана?Как е бебо? И как ти се видяха в ТК ?Още ли са нервозни...

# 33
  • sf
  • Мнения: 10 128
ох, моя ме нервира. от 18ч само яде, заспива за 20 мин и пак квичи

# 34
  • Мнения: 384
ЕЙ,ГОЦА добре дошла!!!  Hug Дай снимки на момчетата,когато можеш!ДЕСИ,добре дошла и на теб,чакаме фото!Я,гледай Рени е турнала Илия и сега му се радвам на крачетата.УСПЕХ на мамите,които ще раждат!ТАМ-ТАМ ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА-ЖЕЛАЯ МНОГО ЛЮБОВ,РАЗБИРАТЕЛСТВО И ЛЕКО РАЖДАНЕ!   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 5 709
Добре дошли на новите мами! Радвам се че сте добре и растете MDS качи снимчици да видим този сладур Макси Simple Smile
ЛЕко раждане на  мамите които скоро ще се обебват!  Hug Praynig
 

# 36
  • София
  • Мнения: 3 524
Иве добре дошла обратно тук и на трима ви- вкъщи!  Hug

Мими, Микси- и аз утре някъде по това време съм на лекар в ТК, може да се засечем. Ако ен успеем ви стискам палци момичета Hug

Веси и тук да ти честитя годишнината- винаги да сте си същите както и от 1вия момент заедно!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 175
Добре дошли на мамите и бебчовците  Hug
Страшно много се радвам,че вече има с кой да си обсъждаме бебешките работи,че доста време сама си кукувах  Tired Ама и Бима никаква я няма  newsm78
Аз не знам какво става с мен,по--точно с кърмата ми.Последните дни хич не вървеше и нито кърмех(само го слагах за 1 минута),нито цедях и се примирих,че тая дейност ще приключва.
Днес усетих гърдите си леко напрегнати и поизцедих доста прилично количество.Защо след толкова време  newsm78И сега не знам да се настройвам ли,че нещата се оправят или не. Rolling Eyes
Иначе май ме почва следродилната депресия  ooooh!,не очаквах да е близо месец и половина след раждането.И това защо след толкова време  newsm78Днес беше голямото реване(с причини и без),което не е много типично за мен.
На всичкото отгоре ми се е възпалила вената,където ми беше абокатът и боли...И това не знам защо след толкова време  newsm78
Venessa май е родила,и тя изчезна  Thinking


# 38
  • София
  • Мнения: 568
Емче, хубаво е че си си поплакала. Така със сигурност ще се освободиш от напрежението. Просто много неща са ти се насъбрали. То да не е едно притеснение... И с това ядене и кърмене  ooooh! А за вената, отивай на доктор, да не стане нещо по-лошо. За кърмата, мисля че има такива моменти, в които понамалява, а после може да се увеличи.
Желая ти лека нощ. Дано успееш да се наспиш и утре да станеш с нови сили и добро настроение   bouquet

# 39
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Желая на всички които ще раждат докато ме няма леко раждане!!!!
Успех на всички!!!!  Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 568
И на теб успех  bouquet имаш ми телефона, ако имаш нужда от нещо се обади. Дано с Мими се цасечете да си правите компания. Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 1 175
Sofi Bo, Hug
Най-после качих снимки в албумчето  Grinning

# 42
  • Мнения: 910
Там-Там, честита годишнина! Много семейно щастие!

Леко раждане на всички,който им предстой!

# 43
  • Мнения: 329
Донси не се шашкай мила и аз ние сме така- следобяд е спала най много час и през останалото време гледа насам натам и реве  #Crazy. И аз съм крайно изтощена от кърменето, ама продължавам да се боря.В вторник сме на мерене и ще видим дали трябва да се додава нещо......
Емче и аз имах едно затишие на кърмата.Някъде четох че от коластра минава на млекце и тогава може да понамалее малко кърмата, за да дойде после с по пълна сила.Ама пък ти май вече отдавна трябва да си не на коластра  newsm78 Хич незнам , такива питанки имам ежедневно че ако тръгна да ги задавам ще ме помислят за луда  Mr. Green ,затова си трайкам и се оставам на инстинкта си ,пък ще видим.Аз също съм в депресия, плачкам за щяло и нещяло............
Относно сухото раждане- голяма част от моите води изтекоха още вкъщи-след това докато получавах разкрутие имаше но значително по малко.Определено мога да твърдя че раждането ми беше много леко, независимо от полусухотата  Joy Много е индивидуално  Peace

# 44
  • Мнения: 984
Гоца много се радвам че вече сте си в къщи  Hug Да ви глези таткото и ти да си починеш до колкото може  Peace
Там-там честита годишнина на вас  Hug Още дълги години да сте заедно и да се обичате   bouquet
ох май пропускам някого.. извинявам се  Confused
аз преди малко пак имах разговор със свеки - не знам как го прави обаче успява да ме изнерви супер много. Тормози ме за някакви неща за които знае че мъжо не е съгласен и сега ме вербува мен  #2gunfire И понеже бяхме казали че искаме първите няколко дни след като родя да сме сами на спокойствие, а после гостите и сега го изкарва че едва ли не години няма да си види внучето и как щяла да дойде непоканена. И като добавим дебненето кога, къде и защо съм била и въпросите кога точно ще родя или дали таткото ще чака в коридора докато раждам и т.н... ужасссс  #2gunfire
Аз се опитвам да съм възпитана и културна защото знам че и тя се вълнува обаче понякога ми е мнооого трудно  ooooh! След като родя ще гледам все да съм "заета" покрай бебето и тя да говори със сина си! Не ми се хабят нерви и за такива  глупости.

Общи условия

Активация на акаунт