Въпросче за вградените фурни?

  • 21 356
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
За фурната все още се почиства добре при мен, Peaceно с керамичните котлони съм  зле ooooh!

# 76
  • Мнения: 2 591
аз чистя и фурната и керамичните котлони с един препарат на Фрош и съм мноооого доволна Peace

за фурната продавачът ми каза, че се чистела като сложиш тавичка с вода newsm78 в упътването не пише нищо подобно newsm78 защото аз си търкам с микрофибърната кърпа и фрош-чето Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 301
Аз онзи ден си купих Elektrolux още не е монтирана и не съм я пробвала ,но като гледам тук май никой не е с такава фурна ако има моля пишете и дайте отзиви .Дали не сгрешихме

# 78
  • Мнения: 3 641
Аз онзи ден си купих Elektrolux още не е монтирана и не съм я пробвала ,но като гледам тук май никой не е с такава фурна ако има моля пишете и дайте отзиви .Дали не сгрешихме
Имам такава марка пералня и съм супер доволна. Мисля,че и фурните са много добро качество! Simple Smile

# 79
  • Мнения: 635
Нека и аз да се включа и срам-несрам да узнаете каква калпазанка съм аз!  smile3511
Наскоро пуснах тема как развалих предния панел от инокс на новата си фурна.
Сега използвам тая тема, за да кажа следващата глупост, която направих и да питам вие как ползвате в таква фурна пръстен гювеч.
Реших, че решетката ще е твърде тънка и ще се огъне, за да го сложа върху нея и взех, че го поставих направо върху емайлираното дъно. Така на сутринта видях, че там, където е бил се е образувал кръг и мъжът ми твърди, че емайлът е заминал на места.
Отначало там имаше доста загоряло и кипяло и с обезмаслител Лекс почистих, но все пак остана малък непочистен участък.
Забелязвам също, че и по-старите малки мазни петънца не падат с Лекс.
Направо съм за убиване аз!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out (май трябваше да си остана със стария РАХОВЕЦ! Ми на неговото дъно никога не съм имала подобен проблем с гърнето?!  newsm78

В упътването на моята фурна (AEG е) на няколко места пише да не се слага нищо директно върху дъното и винаги да се пече с празна тавичка отдолу - ако има опасност при печенето нещо да потече. Така се удължава живота на самата фурна. По-добре нова тавичка, отколкото нова фурна.  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 305
Аз съм с електролукс, но за сега съм я ползвала 3 пъти  Mr. Green

На първо четене е супер! За сега успявам да налучкам правилната комбинация между температура, ниво на печене и време /имам си таймер и автоматично изключване Grinning/. Вратата се нагрява, няма как, все пак не е с три стъкла, копчетата - не. Както общо взето всички съвременни фурни си има процеп между панела с бутоните и вратичката, от където духа леко. Като я отворя излиза горещ въздух, ама малко.

Дано не се разочаровам в бъдеще  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт