Бански за добре разположени в пространството дами

  • 3 549
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
Купувала съм бански на фирма "Делфина", преди 2 години от подлеза на НДК, имаше и модели на други фирми и достатъчно голям избор на търсени от теб модели /аз самата купих цял бански с банели/. Сайта не разглеждах подробно, но видях, че има списък на магазини.

http://www.delfina.bg/index.php?lng=bg

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
Чашка С ще ми е малка Cry
Уфффф...дай малко мат`р`ал насам,бе, жена!

# 17
  • Мнения: 10 758
Чашка С ще ми е малка Cry
Уфффф...дай малко мат`р`ал насам,бе, жена!
Мат`ряла върви и с ханша Mr. Green
Щот иначе няма да съм "право пропорционална" Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
А-а-а, сакън...от ханша и аз давам  newsm62 Мани, оспамихме темата.

# 19
  • Мнения: 2 196
Такова нещо ли си търсиш:

# 20
  • Мнения: 5 228
Минах през магазина. Имаше само един модел цял с банел, бяло и черно, по-различен от моя. Имаше 42 и 44 (европейско). Нещо много не ми хареса, но все пак е въпрос на вкус. Струва 105 лв. Други в момента нямаше.
Сещам се още един магазин, който ми е близо и тези дни ще провря и там.

# 21
  • Мнения: 10 758
Минах през магазина. Имаше само един модел цял с банел, бяло и черно, по-различен от моя. Имаше 42 и 44 (европейско). Нещо много не ми хареса, но все пак е въпрос на вкус. Струва 105 лв. Други в момента нямаше.
Сещам се още един магазин, който ми е близо и тези дни ще провря и там.
Баси цената.Аз по-добре да си ходя гола Mr. Green Joy
Я виж и в другия магазин.

# 22
  • Мнения: 5 228
Да бе, яко са надули цените. Аз миналата година нямам спомен колко струваше, но по-малко беше със сигурност, а е много по-хубав. А имаше някакъв, доста кичозен, пак с банели, но само малки номера, той пък беше 165 или 156 лв. Shocked Сега гледам един каталог на Триумф, всички са цифра.

# 23
  • Мнения: 10 758
Да бе, яко са надули цените. Аз миналата година нямам спомен колко струваше, но по-малко беше със сигурност, а е много по-хубав. А имаше някакъв, доста кичозен, пак с банели, но само малки номера, той пък беше 165 или 156 лв. Shocked Сега гледам един каталог на Триумф, всички са цифра.
Бала съм ги и банските Crossing Arms
Ще си ходя с половинките, ако не си намеря цял.
тия па направо се уливат с тия цени бе ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 938
Бианка, да, нещо такова. Ако може да не е толкова фигурално, още по-добре

# 25
  • Мнения: 2 196
Бианка, да, нещо такова. Ако може да не е толкова фигурално, още по-добре
Само като модел ти го показвам. Laughing
Този ми харесва повече:

 Разгледай и другите модели,може да си харесаш нещо. Peace
http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTE4MzY1ODM3Mg==&to … mp;action=catalog

# 26
  • Мнения: 1 941
Kaк няма да са скъпи тея бански, нал е отивало повече матриял за тях  hahaha Записвам се да следя темата, че и аз се разпростирам от тук, та чаааак до морето. Миналата година си купих бански от подлеза на НДК, ама този дето е отзад, под моста на влюбените. Случайно влязох в магазина, тогава в него се продаваха само бански и плажни кърпи, струваше 30-40 лв. Ама май за това лято ми е умалял  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 4 770
  Сори за офф-а, но какъв бански смятате, че е подходящ за голям бюст и по-тесен ханш.   За обратното знам, че е къси панталонки и триъгълна чашка, ама за това?   newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 5 289
Дайте инфо и за полювинки моля Laughing.

# 29
  • Мнения: 10 758
Дайте инфо и за полювинки моля Laughing.
Кво точно инфо искаш Карч?

Общи условия

Активация на акаунт