Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 110 отговора

София

Защото моят възлюбен е голям маниак и на мен взе да ми писва да се конкурирам с компютъра за вниманието му  #Cussing out. Вечер като се прибере от работа и хоп - на игричките и така понякога по цяла нощ. Аз много искам да гледаме телевизия заедно и да си лягаме заедно, но това се оказва загубена кауза Crying or Very sad. Разменяме си по някоя дума докато му се зарежда следващата игра и така всяка вечер.  Вече ми е едно самотно ....
Говорили сме много пъти за това и той знае моето отношение, но до тук. Какви ли не тактики съм пробвала и нищо. Явно ще трябва да свикна, но не знам дали ще мога ....  Confused
Цитирай

Много обича, ама и аz много обичам Embarassed. За това винаги играем двамата, я в мрежа, я просто седим един до друг и се сменяме кой да играе. Правим го винаги, когато можем.
Както виждаш, има решение на проблема Laughing
Цитирай

София

Не, никога. Само с детето сяда понякога, за негово удоволствие, играят на едни динозавърчета и каубой, малкият се скапва от смях, но иначе сам да седне - ъпсурт Naughty
Цитирай

Играе на шах в интернет. Преди двамата играехме на Героите, а сега децата много обичат да гледат как играе Томб Райдър (с Лара Крофт играта). Но при нас отдавна минаха времената, когато исках вниманието му да е насочено все към мен, да се гушкаме и лигавим. Сега съм доволна, че все пак си е вкъщи, а не скитори по нощите, че ги има много и такива.
Цитирай

у нас

Не, и съм безкрайно доволна от това! Защото аз с компютър не мога да се конкурирам. Особено като гледам брат му колко се е вманиачил.... чак тръпки ме побиват при тази мисъл. Stop
Цитирай

по пътеката

маниак имам , не спи ,но не пуска компа в 4ужди ръце след работа!!
Цитирай

Да. Играе, но не е маниак.
Аз съм, за сметка на това.
Цитирай

Sofia

Ей сега седи до мен и играе. Laughing
Но не е вманиачен, за разлика от мен. Гледам да не си инсталирам игри, защото веднъж пуснати, няма изключване. Embarassed
Цитирай

На изток от Рая

Само гледай. Не само играе, а чак пушек се вдига. В мрежа, сам, он-лайн, няма значение, важно е пуцалки да има  #2gunfire Аз също от време на време се паля по разни игрички, ама бързо ми омръзват.
Цитирай

БГ - София

Ами играйте заедно  Wink , ние го правим и сме доволни.
Цитирай

София

Не играе  компютърни игри Naughty
У дома сме си разделили териториите - компа за мен, а TV-то за него.  Laughing
Цитирай

BG

не, не играе.
обаче аз - да  Embarassed
Цитирай

Galaxy 13197853088

Преди пуцах много ... сега мноооого по-малко, малката не ме оставя на компютъра. Като ме види на него идва да мрънка да и пусна някое анимационно и затова гледам да не сядам много ... А иначе има 1000 занимавки които можеш да правиш без да играеш.
Цитирай

Видин

да играе,винаги като се прибере от работа сяда да поиграе малко...не се оплаквам,защото пък аз съм маниачката която кисне нон стоп,при всяка удобна минута на компа Mr. Green
Цитирай

София

Моят сега играе на Фифа-та. Но понеже постоянно го бъзикам кога ще порастне и ме чака да заспя и се кефи колко е добър с Бербатов hahaha

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 110 отговора